Skip to content

Najlepsze darmowe aplikacje, strony i programy do projektowania tatuaży online na PC i Androida

4 de kwiecień de 2023

Myślisz o zrobieniu sobie tatuażu? Jeśli tak, wiesz, że pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to Zaprojektuj toale jest to zadanie, które nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza jeśli nie masz bardzo jasnych pomysłów.

Dlatego pokażemy Ci niektóre strony internetowe gdzie znajdziesz najróżniejsze projekty swoich tatuaży.

Poznaj Tattoo Plneer

Jest to strona poświęcona tłumaczeniu i projektowaniu tatuaży w prosty sposób. Tylko musisz napisz swoje słowo lub frazę w języku w swoim języku i wybierz język, w którym chcesz wykonać tatuaż, na przykład, jeśli chcesz zrobić chińską literę.

Później możesz być uosobieniem projekt wybór rodzaju i rozmiaru czcionki. Kilka sekund później sama strona wyświetli wynik, który możesz zapisać na swoim komputerze. Możesz także skorzystać z aplikacji do projektowania tatuaży i kierować się nimi.

Tattoo Design i jego tysiące wzorów

Witryna Tattoo Design rozpoczyna się od pokazania w 1-minutowym samouczku wideo kroków, które należy wykonać projekt twojego tatuażu online.

Ma bibliotekę z ponad 10 tysiącami projektów tatuaży, które możesz edytować, aby dopasować je do swoich upodobań lub połączyć kilka wzorów aby stworzyć ten, który najlepiej pasuje do Twojej osobowości, łącząc kształty, kolory i rozmiary.

Inną opcją jest stworzenie projektu od podstaw. Ta strona jest szczególnie interesująca, ponieważ nie musisz jej mieć wcześniejsza wiedza z zakresu projektowania.

Będziesz potrzebował komputera do pobrania programu do projektowania, ponieważ w zasadzie nie jest on przeznaczony do użytku urządzenia mobilne. To chyba najlepsza opcja dla tych, którzy chcą mieć tatuaż idealnie dopasowany do swoich upodobań.

Przestrzeń czcionek

Po trzecie, będziemy rozmawiać o Przestrzeń czcionek, witryna, która ma kolekcję ponad 20 tysięcy czcionek do stworzenia tatuażu według własnych upodobań. Wśród nich można znaleźć wszystkie style: Art Deco, gotycki, futurystyczny, sportowy, muzyczny, 3D i wiele innych. Ale nie tylko będziesz mógł pobierać swoje ulubione źródła, ale także publikować własne i komentować źródła grupy.

To tylko trzy opcje, ale przeszukując Google, będziesz w stanie znaleźć wiele innych stron, które pomogą Ci stworzyć tatuaż.

Wszystkie tatuaże mają specjalne znaczenie dla każdego, kto je nosi, ale jeszcze bardziej, jeśli możesz. uczestniczyć w swoim projekcie.

Symboliczne tatuaże i ich znaczenie

Symbole są ikonograficznymi reprezentacjami uniwersalnych pojęć, takich jak miłość, wolność, sprawiedliwość czy nadzieja. Wszystkie tatuaże można uznać za symbole, ale są pewne projekty, które ze względu na powiązana symbolikasą używane jako tatuaże ochronne.

Łapacz snów: odpędza złą energię

Łapacze snów to symbole rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. są używane jako obiekty ochrony Zazwyczaj wiesza się je na drzwiach lub nad dziecięcymi łóżeczkami, aby odpędzić złe duchy, które powodują koszmary.

Mandala: cykle życia

Mandale to wzory, zazwyczaj okrągłe, składające się z powtarzających się wzorów. Wyślij je reprezentują fraktalną naturę i powtarzające się rzeczy. Odzwierciedlają także duchowość, gdyż projekty wprowadzają w stany medytacyjne stosowane w wielu religiach Wschodu.

Strzałki znaczeniowe i kierunkowe.

Strzałki wskazują kierunek i symbolizują północ lub ścieżkę, którą należy podążać. Przypominają osobie o celu lub o celu jak ważne jest, aby się nie zgubić na ścieżce życia.

Serce: życie i miłość

Serce symbolizuje emocje, miłość i przyjaźń. Dlatego zwykle jest to jeden z tzw najpopularniejsze wzory dla par lub najlepszych przyjaciół.

różne tatuaże motyli

Yin Yang: równowaga

Yin Yang jest symbolem pochodzenia chińskiego, z którym się kojarzy uniwersalny kształt z istnieniem dwóch antagonistycznych, ale jednocześnie uzupełniających się sił: żeńskiej i męskiej, nieba i ziemi, negatywnej i pozytywnej itp.

Yin Yang przypomina nam, że każdy element ma swoje przeciwieństwoi że oba są niezbędne do utrzymania uniwersalnej równowagi.

Słoneczniki: szczęście i powodzenia

Słoneczniki charakteryzują się tym, że zawsze poruszają się twarzą do słońca. Z tego powodu reprezentują poszukiwanie szczęścia i radości, a także żywotność, bogactwo i powodzenia.

Kwiat lotosu: duchowe wyniesienie

Kwiat lotosu symbolizuje duchowe wyniesienie i czystość. Sposób, w jaki kwiat lotosu wznosi się na powierzchnię woda do kwitnienia nieskazitelnie stał się jednym z najczęściej używanych symboli w buddyzmie do reprezentowania ścieżki duchowej.

Dlatego, jeśli myślisz o zrobieniu sobie tatuażu, zalecamy, aby przed udaniem się do studia tatuażysty zwiedzić te miejsca, aby dostosuj go tak bardzo, jak to możliwe i być w pełni usatysfakcjonowanym.

dołącz do naszego kanału telegram