Skip to content

Najlepsze aplikacje i gry do słuchania odgłosów zwierząt i stymulowania mowy dzieci

13 de czerwiec de 2023

bawić się w udawanie Dźwięki zwierząt Jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych gier na całym świecie między rodzicami a dziećmi. Małe dzieci świetnie się bawią naśladując swoje ulubione zwierzęta, ale prawda jest taka, że ​​to nie tylko zabawa.

Naśladowanie dźwięków wydawanych przez różne zwierzęta wspomaga rozwój języka i dyskryminacją słuchową.

I chociaż gry ze zwierzętami są niesamowite, istnieje również niezliczona ilość różnych gier dla dzieci, które pomogą dziecku. znacznie szybszy rozwój mózguCóż, wszyscy kochamy to, że nasze maluchy są bardzo inteligentne i bardzo szybko się uczą.

Wszystko, co robią dzieci, wynika z tego, czego uczymy je w ich rozwoju i że dzieci rozwijają swoje umiejętności we wczesnym wieku, bardzo nas cieszy.

Oto korzyści dla dzieci z naśladowania odgłosów zwierząt

Bawiąc się z najmłodszymi domownikami w wydawanie lub rozpoznawanie odgłosów zwierząt, nie tylko sprawiamy dzieciom frajdę, ale także pomagamy stymulować ich rozróżnianie słuchowe, dzięki czemu uczą się rozróżniać różne dźwięki.

Ponadto ćwiczenie wydawania różnych dźwięków poprawia słownictwo, stymulując rozwój języka.

Zatem naśladowanie zwierząt to znacznie więcej niż zabawa, to ćwiczenie, dzięki któremu pomagamy w rozwoju języka. zabawny i bardzo dydaktyczny sposób.

Baw się odgłosami zwierząt:

  • Zachęca do naśladowania, które jest podstawą uczenia się
  • Ułatwia rozróżnianie słuchowe
  • Promuje artykulację różnych fonemów
  • Ułatwia poznawanie elementów otoczenia
  • Poprawia rozumienie i wykonywanie instrukcji
  • Zwiększa zdolność ekspresji
  • bawi dzieci

Tutaj masz najlepsze aplikacje odgłosy zwierząt dla języka

Teraz, gdy wiemy, jak ważne może być dla dzieci bawić się odgłosami zwierząt, Czas zajrzeć do Sklepu Play, aby znaleźć aplikacje, których można używać do zabawy dla niemowląt i dzieci.

Chociaż jest to samouczek na temat aplikacji i gier ze zwierzętami dla dzieci, ważne jest, abyś wiedział, że dzieci również dużo się uczą dzięki bardzo dydaktycznym grom, dlatego chcemy, abyś wiedział, że istnieją bardzo dobre gry dla Twojego dziecka dużo zabawy. łatwo i w ten sposób wzrasta twoje IQ.

Dźwięki zwierząt

Jest to bezpłatna aplikacja, dzięki której dzieci mogą nauczyć się rozróżniać ponad 100 różnych dźwięków zwierząt. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć obraz danego zwierzęcia, aby posłuchać dźwięku, który wydaje, dzięki czemu nawet dzieci mogą się bawić.

Odgłosy zwierząt (Papumba)

Ta aplikacja jest specjalnie zaprojektowana dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Jego wielką zaletą jest to nie obejmuje reklam jakiegokolwiek rodzajuwięc nic nie odwraca uwagi dziecka od zabawy.

Klikając na różne zwierzęta, możesz usłyszeć ich nazwy, dźwięki, które wydają, a nawet możesz się uczyć dane o zwierzęciu w pytaniu.

Odgłosy zwierząt ze zdjęciami

Dzięki tej zabawnej grze dzieci mogą nauczyć się odgłosów zwierząt i rozpocząć zabawę nauka angielskiego poprzez naukę nazw zwierząt w tym języku.

Dla najmłodszych to się liczy z systemem automatycznym które jest przekazywane z jednego zwierzęcia na drugie bez potrzeby, aby dziecko musiało cokolwiek robić.

Dźwięki zwierząt na pianinie dla dzieci

Ta aplikacja składa się z cyfrowego pianina, w którym każdy klawisz emituje dźwięk innego zwierzęcia. Z tymi dźwiękami możesz tworzyć różne piosenki które można nawet nagrać.

kolorowa aplikacja fortepianowa

W ten sposób możesz stymulować język dziecka odgłosami zwierząt

Jeśli masz w domu małe dzieci, one też mogą zainteresuj się naszymi artykułami o filmy dla dzieci w YouTube Kids I Muzyka dla dzieci na Spotify.

Myślimy o wszystkich tych zastosowaniach dla dobrego samopoczucia Twojego malucha, tak naprawdę najbardziej chcemy, aby Twój maluch stymulować swój język w niewiarygodny sposób, ponieważ inteligencję trzeba trenować każdego dnia i jesteśmy całkowicie pewni, że Twoje dziecko szybko zwiększy swój intelekt.

Kolejną zaletą tych gier jest to, że pomogą Twojemu maluchowi mówić prawie perfekcyjnie, często nie pomagamy naszym dzieciom stymulować ich języka, dlatego wiele dzieci potrzebuje dużo czasu, aby nauczyć się mówić lub rozumieć, co dziecko mówi.

Mamy nadzieję, że ten samouczek bardzo Ci się spodobał Twoje dziecko będzie się dobrze bawić wiele dzięki tym aplikacjom, a przekonasz się, że w bardzo krótkim czasie ich język rozwinie się znacznie bardziej, niż myślisz.

Jeśli masz jakieś pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali za pomocą samouczka, możesz to zrobić zostaw to w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram