Skip to content

Najlepsze aplikacje do dodawania tekstu do zdjęć za darmo na Androida i iPhone’a

28 de czerwiec de 2022

Poznaj najlepsze aplikacje do dodawania tekstu do zdjęć które posłużą do dzielenia się i cieszenia się lepszym doświadczeniem w korzystaniu z sieci społecznościowych, a razem z menedżerem treści zorientowanym na sieci społecznościowe ułatwią nam publikacje.

Obecnie rozwój sieci społecznościowych doprowadził nas do coraz bardziej wyjątkowej i zróżnicowanej interakcji. Od czasu pojawienia się memów użycie tekstów zawartych w obrazach stało się wirusowe. Jest zwykle używany do wszelkiego rodzaju interakcji, aby podkreślić coś na obrazie lub po prostu wpisz nazwiska osób obecnych na zdjęciu.

To najłatwiejszy sposób, w jaki możemy wykonać edycję bez konieczności korzystania z komputera lub programu takiego jak Photoshop. Lub możesz nauczyć się dodawać tekst do obrazu za pomocą Photoshopa.

Dzięki naszym telefonom komórkowym z systemem Android możemy przeprowadzić najbardziej kreatywną edycję, zmieniając czcionki i kolory w zależności od aplikacji. W następnej sekcji pokażemy Ci najlepsze aplikacje na Androida i iPhone’a i jego funkcjonalności.

Phonto najczęściej używana aplikacja do dodawania tekstu na zdjęciach

Phonto to obecnie jedna z najlepszych opcji, jeśli chodzi o aplikacje do edycji zdjęć. ma jeden z bardziej zaawansowana i pełna funkcjonalność. Co najlepsze, jest dostępny zarówno na Androida, jak i na iPhone’a.

Możesz łatwo edytować dowolne zdjęcie z doskonałym dostosowaniem w różnych sekcjach, ponieważ ma katalog ponad 400 rodzajów czcionek całkowicie konfigurowalny.

Będziesz mógł edytować kolor litery, nachylenie, separację, efekty cieni, różnorodność dostępnych teł wśród wielu innych rzeczy.

Twórz teksty do swoich zdjęć za pomocą Textgram X

Ta aplikacja jest ewolucją starego znajomego o nazwie textgram, jest całkowicie darmowa i ma szeroką gamę czcionek do zaprojektowania prawie każdego stylu, jaki możesz sobie wyobrazić, i który bardzo dobrze łączy się z efektami.

Ciekawą rzeczą w tej aplikacji jest możliwość dodawać tekst do arkuszy kalkulacyjnych dołączonych do aplikacji, to bez pozostawienia możliwości wykorzystania dowolnego zdjęcia z galerii. Ma ze sobą wszelkiego rodzaju tła, ramki i filtry.

Aplikacja tekstowa do zdjęć jest jedną z najłatwiejszych w użyciu.

Jego nazwa mówi wszystko, jest to aplikacja dedykowana do ułatwić Ci edycję zdjęcia. Zawiera ponad 100 czcionek, które można skonfigurować, edytując między innymi kolor, rozmiar.

Jest idealny do ggenerować frazy lub teksty, które starają się wpłynąć na przekaz, na podstawie ich niestandardowe szablony w kategoriach takich jak Natura, Miłość czy Styl Życiaco pozwoli Ci dostosować się do wiadomości.

To naprawdę niesamowite, że możesz wygenerować obrazy w najlepszej jakości Full HD idealny do udostępniania bezpośrednio w ulubionych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram.

ma sekcja naklejek to zapewni Ci wszechstronność, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystać cały swój potencjał twórczy podczas tworzenia posta. Bez wątpienia, obok Phonto, tekst na aplikacji do zdjęć jest jednym z najbardziej polecanych.

aplikacja do dodawania tekstu na zdjęciach

Nad idealną aplikacją do dodawania tekstów do zdjęć z profesjonalnymi projektami

Over ma największy potencjał, jeśli chodzi o edycję lub projektowanie dowolnego rodzaju obrazu lub zdjęcia. Nie tylko możemy dodać nasz tekst do zdjęcia, ale także szablony dla typów publikacji.

Jest aplikacja przeznaczona dla użytkowników posiadających większą wiedzę edycyjną. Będziesz mógł tworzyć plakaty lub reklamy wśród wielu z góry ustalonych szablonów. Jeśli posiadasz sklep na Instagramie i poświęcasz go na publikowanie Stories, jest to jedna z najlepszych opcji przy wyborze edytora zdjęć.

Jest to również idealne rozwiązanie podczas publikowania na Pintereście za pomocą szablonów, które można dostosować się do typu posta na podstawie sieci społecznościowej to jest wymagane. Możesz edytować dowolny obraz lub zdjęcie na różne sposoby za pomocą wszelkiego rodzaju filtrów, z prawdziwie profesjonalnym wykończeniem.

W sekcji z czcionkami zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji z style inspirowane marketingiem i pomimo tego, że ma źródła płatności, możemy wybierać spośród dużej liczby dostosowywanych stylów.

dołącz do naszego kanału telegram