Skip to content

Mój telefon NIE rozpoznaje chipa/SIM WOM

22 de marzec de 2022

Jedną z najszybciej rozwijających się firm w ostatnim czasie jest WOM, która jest silnym kandydatem do stawienia czoła innym znanym firmom, takim jak Movistar, Claro czy Entel. Ilość ofert, jakie posiada, bez wątpienia przyciąga uwagę tysięcy osób, które poważnie myślą o zmianie firmy.

Problem polega na tym, kiedy mój telefon nie rozpoznaje układu wom. Dziś zobaczymy, jak rozwiązać ten problem, aby w ten sposób bez problemu zmieniać firmy i cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje WOM, w przeciwieństwie do konkurencji.

Mój telefon komórkowy nie rozpoznaje karty SIM WOM

Wielu użytkowników miało ten problem. Po włożeniu chipa do urządzenia mobilnego okazuje się, że telefon nie rozpoznaje karty WOM SIM.Co się dzieje? Jak to naprawić? Zobaczmy to bardziej szczegółowo.

Zanim przystąpimy do rozwiązania problemu, musimy wyjaśnić kilka rzeczy. Jest bardziej niż oczywiste, że najpierw musimy znaleźć przyczynę. Wielokrotnie zdarza się, że chip lub karta SIM jest uszkodzona i nie zdajemy sobie z tego sprawy. Koniecznie sprawdź, czy jest w idealnym stanie.

Inną rzeczą, która może się zdarzyć, jest to, że telefon jest zablokowany przez IMEI. Zdarza się to dość często, gdy kupujemy używane telefony. Możesz się dowiedzieć dzwoniąc bezpośrednio do pomocy WOM i podając swój numer IMEI Jak znaleźć numer IMEI? Po prostu wybierz *#06# tak, jakbyś miał zamiar zadzwonić, a zobaczysz 15-cyfrowy kod. Zapisz go, a następnie przekaż go ludziom z WOM.

WOM nie rozpoznaje chipa

W przypadku, gdy Twój telefon jest importowany przez Ciebie lub przez stronę trzecią. Musisz zakończyć proces zatwierdzania. Oznacza to, że musisz zarejestrować IMEI i uczynić go kompatybilnym z wielopasmowym SAE. Jest to przepis, który wymaga rejestracji IMEI urządzeń mobilnych, które pochodzą z innego kraju do Chile. Pamiętaj, że w tym przypadku będziesz musiał mieć fakturę zakupu.

Jak widać, rozwiązanie tego problemu również nie jest tak skomplikowane. To, co powiedzieliśmy ci wcześniej, to jedyne powody, dla których telefon nie rozpoznaje układu WOM. Na wypadek, gdybyś próbował wszystkiego i nadal nie działa. Zalecamy oddanie telefonu do serwisu technicznego (zwłaszcza jeśli nie jest nowy), ponieważ możliwe jest jego uszkodzenie.

W ten sposób możesz rozwiązać problem i włączyć telefon do użytku w WOM. Aby rozpoznał chip lub kartę SIM i w ten sposób nie będziesz musiał radzić sobie z denerwującym komunikatem nie ma usługi lub Niezarejestrowany w sieci. To oczywiście uniemożliwia nam między innymi korzystanie z danych mobilnych lub odbieranie połączeń.

dołącz do naszego kanału telegram