Skip to content

Jak zadzwonić pod numer 007 z dowolnego telefonu komórkowego?

24 de sierpień de 2021

Publiguias to bardzo interesująca i bardzo dobra usługa, do której możemy uzyskać dostęp dzwonię 007, gdy mamy problemy lub w ogóle w jakiejkolwiek sytuacji możemy udać się pod wskazany numer, do wspomnianego serwisu. Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o tym, o co chodzi i tego typu rzeczy, czytaj dalej ten artykuł, ponieważ będziemy rozmawiać o 007, o którym mowa, i nie, to nie jest dokładnie James Bond.

Zadzwoń pod numer 007 z dowolnego telefonu

Ta usługa jest w rzeczywistości całkiem przydatna, należy wziąć pod uwagę, że wykonanie tego połączenia kosztuje, a czasami może być nieco wysoka, ale nie można zaprzeczyć, że ważne jest, aby mieć ją jako opcję, aby móc uzyskać z pewnych sytuacji, w których potrzebujemy przydatnych informacji, aby kontynuować.

Dzięki usłudze możesz pozbyć się wszelkiego rodzaju wątpliwości, informując o tym, które firmy są otwarte o różnych porach dnia i nocy, ich lokalizacjach, dokonać rezerwacji w restauracjach, znaleźć pobliskie bankomaty itp. W skrócie z numer 007 Możemy zrobić kilka rzeczy i dokładnie poinformować się o ciekawych rzeczach, które będą dla nas niezwykle przydatne.

Ile kosztuje rozmowa telefoniczna pod numer 007 w Chile?

  • Movistar: 350 USD za odebrane połączenie + ruch zastosowany przez operatora
  • Entel: 350 USD za odebrane połączenie + ruch zastosowany przez operatora
  • Claro: 350 USD za odebrane połączenie + 6 USD za sekundę mówioną
  • VTR: 450 USD za odebrane połączenie + ruch zastosowany przez operatora

Zadzwoń pod numer 007 z WOM

Dla osób, które mają KobietaNiestety nie mogą skorzystać z tej usługi, problem polega na tym, że aby usługa była aktywna, firma powinna zawrzeć umowę z reklamodawcami i jest to coś, czego w tej chwili nie robiono, więc klienci WOM pozostają bez tego niezbędna usługa.

Co można zrobić? Nic, w zasadzie jeśli jesteś z WOM, jedyne, co możesz zrobić, to mieć nadzieję, że w pewnym momencie raczą zrobić wszystko, co konieczne, aby móc mieć publiguias w 2007 r., skoro gdybyście teraz chcieli dzwonić z telefonu z WOM to powiedziałbym wam, że numer w zasadzie nie istnieje, więc nie ma innej opcji.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego wydania numeru 007 w Chile, nie wahaj się zostawić komentarza poniżej, a tak szybko, jak to możliwe, chętnie odpowiemy najlepiej, jak to możliwe.