Skip to content

Microsoft Edge do pobrania za darmo – najnowsza wersja w 100% zaktualizowana (przykład)

28 de styczeń de 2021

Jeśli nie wiesz, której przeglądarki użyć lub po prostu eksperymentujesz z nowymi opcjami przeglądarki, być może Twoje rozwiązanie znajdziesz w tym artykule. My cię tego nauczymy pobierz przeglądarkę Microsoft Edge, w najnowszej wersji i całkowicie bezpłatnie. Będziesz go pobierał oficjalnie, bez konieczności wchodzenia na niewiarygodne lub wypełnione reklamami strony internetowe.

Pobierając bezpłatne programy, oficjalnie upewniamy się, że oprogramowanie jest aktualizowane na twoim Ostatnia wersja, dzięki czemu może cieszyć się wszystkimi narzędziami, o których pomyśleli jego twórcy. Jeśli nie lubisz tej przeglądarki, po wypróbowaniu możesz ją łatwo odinstalować. Więc nie ma już wymówek, uważnie postępuj zgodnie z samouczkiem, aby niczego nie przegapić.

Jeśli pójdziesz do pobierz i zaktualizuj Microsoft EdgeByć może już zauważyłeś, po nazwie, że jest to przeglądarka należąca do międzynarodowej korporacji Microsoft lub po prostu Microsoft. Jest to dość ekscytujące, ponieważ jego rozwój technologiczny jest zawsze innowacyjny.

Kiedy uda Ci się zdobyć program, zalecamy rozpoczęcie eksperymentowania z jego cechami i funkcjami. Na początku może Cię to kosztować, ale wszystko jest kwestią zapoznania się z plikiem przeglądarka inna niż zwykłe Google Chrome i Mozilla Firefox.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Microsoft Edge

Przed zakupem należy pamiętać o kilku kwestiach nowoczesne oprogramowanie Microsoft. Zostawimy Ci wiele rzeczy do nauczenia się ręcznie podczas korzystania z niego. Jesteśmy pewni, że bez problemu zastosujesz się do przewodnika, aby go pobrać.

Co to jest przeglądarka internetowa?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest rodzaj oprogramowania, które zamierzasz zainstalować na swoim komputerze. W podstawowy i ogólny sposób chodzi o programy umożliwiające dostęp do siecii interpretować informacje o odwiedzanych witrynach. Oznacza to, że są odpowiedzialni za przetwarzanie całego kodu na stronie i pokazywanie go w sposób, który można zinterpretować i wykorzystać.

Nie ma pomieszać przeglądarki z wyszukiwarkami. Te ostatnie, zwane również wyszukiwarkami, to systemy odpowiedzialne za wyszukiwanie plików na serwerach. Innymi słowy, takie, które pozwalają znaleźć żądaną witrynę w sieci.

Przykładem wyjaśnienia tego zamieszania może być przeglądarka Google Chrome i Google. Google Chrome to przeglądarka, gdy uzyskujesz dostęp do wyszukiwania (tylko) rzeczy w google lub Googlekorzystasz z wyszukiwarki.

Co się stało z Internet Explorerem?

Wszyscy wiedzą i używają jako memu, że Internet Explorer nigdy nie był przeglądarką cenioną przez użytkowników. Nie wydawało się to realną opcją w porównaniu z innymi najczęściej używanymi programami nawigacyjnymi. Z powodu jego powolności, konstrukcji i tak dalej.

Świadomy tego, co dzieje się z jego przeglądarką, Microsoft postanowił zabrać się do pracy i zaprogramować Microsoft Edge jako plik najlepsza alternatywa dla rywalizacji na rynku oprogramowania nawigacyjnego.

Prawda jest taka, że ​​odnieśli sukces. Według badań z 2018 roku dotyczących rynku przeglądarek, ponad 15% zajmował Microsoft Edge. Daleki od konkurowania z potworem Google Chromeale po zdetronizowaniu całej reszty.

Jak pobrać najnowszą wersję Microsoft Edge?

Jak wspomnieliśmy, proces pobierania Microsoft Edge jest naprawdę łatwy. Wystarczy mieć jeden z następujących systemów operacyjnych:

  • Windows 10
  • Windows 8.1
  • Windows 8
  • System Windows 7
  • System operacyjny Mac
  • iOS
  • Android

Wystarczy wpisać ten link do pobrania. Jeśli naciśniesz bezpośrednio przycisk „Pobierz”, zostanie pobrany plik wersja dla systemu Windows 10. Jeśli Twoje urządzenie działa z innym systemem operacyjnym, będziesz musiał nacisnąć strzałkę w dół (po prawej stronie przycisku pobierania). Który wyświetli listę z wyżej wymienionymi opcjami.

pobierz wersję windows 10

Po wykonaniu powyższych czynności będziesz musiał tylko poczekać na zakończenie pobierania i zainstaluj nową przeglądarkę Microsoft Edge.