Skip to content

Metody naprawy błędu serwera w sklepie Google Play

22 de kwiecień de 2022

Jeden z najbardziej irytujących problemów dotykających użytkowników Androidjest spowodowany przez sklep Sklep Google Play, który choć nie jest jeszcze rozpoznawany przez Google, również nie zapewnia rozwiązania. Jednak tutaj możesz znaleźć więcej niż jeden sposób, aby napraw błąd serwera w sklepie Google Playcoś bardzo powszechnego w telefonach komórkowych i tabletach z Android który zwykle pojawia się z powodu błędu podczas próby nawiązania połączenia z serwerem. google play.

Napraw błąd serwera w sklepie Google Play

Cóż, tutaj znajdziesz kilka sposobów, aby napraw błąd serwera sklepu Google Play który prosi o ponowną próbę, przeanalizujemy możliwe awarie i oczywiście jak rozwiązać każdą z nich w celu usunięcia błędu.

jeden.- Wymazać pamięć podręczną

Przyczyną błędu serwera jest prawdopodobnie: google play być pamięcią podręczną przechowywaną na urządzeniu, ponieważ w większości przypadków może ona zostać uszkodzona lub uszkodzona. Ponieważ to tylko aplikacja, konieczne jest wyczyszczenie pamięci podręcznej Sklepu PlayAby to osiągnąć, musisz wykonać następujące czynności:

Musisz przejść do menu Ustawienia –> Aplikacje –> Menedżer aplikacjito po wejściu do tego menu musisz wyszukać aplikację Sklep Google Play i kliknij na niego. Po wejściu do aplikacji będziesz mieć kilka opcji, z których jedna mówi Składowanie i musisz nacisnąć Usunąć dane Y Wyczyść pamięć podręczną. Następnie ponownie uruchamiasz telefon i próbujesz wejść google playjeśli jest już rozwiązany, ponieważ błąd pochodził z pamięci podręcznej, jeśli nie, nadal istnieją metody do wykonania.

dwa.- Sprawdź datę i godzinę

Chociaż może się to wydawać dziwne, błąd w konfiguracji daty i godziny może powodować konflikty podczas próby połączenia się z serwerem z telefonu komórkowego. Zwykle dzieje się tak, gdy bateria jest wyjęta, gdy telefon jest włączony, powodując jego przejście do trybu offline i utratę niektórych zapisanych danych, nawet pozostawiając go w niewłaściwym roku. Do sprawdź godzinę i datę telefonu musisz wykonać następujące czynności:

Musisz wejść Ustawienia zarówno Ustawienie na swoim urządzeniu, a następnie dotknij Data i godzina i musisz sprawdzić, czy dane są poprawne, jeśli masz problemy, możesz po prostu aktywować pole wyboru Automatyczna data i godzina aby serwer zadbał o ustawienie prawidłowej daty i godziny. Powinieneś również sprawdzić Strefa czasowaponieważ jeśli jest niepoprawny, może również generować konflikty.

3.- Zmień hasło do poczty e-mail Gmail powiązanej ze Sklepem Google Play

Jeśli zmieniłeś hasło do swojego konta Gmailprawdopodobnie wywoła konflikty podczas wchodzenia google play, więc aby rozwiązać ten błąd, należy zaktualizować hasło o nowe, które zmieniłeś, a tym samym móc bez problemów połączyć się z serwerem bez otrzymywania komunikatu o błędzie. Do zaktualizuj hasło Google Play, możesz wykonać następujące czynności:

Musisz przejść do menu Ustawienia -> Konta -> Googlew tym menu możesz wybrać swoje konto Google i zaktualizuj hasło lub możesz po prostu usuń konto Google i dodaj je ponownie z wprowadzonymi zmianami.

4.- Problemy z połączeniem internetowym

Jest również prawdopodobne, że usterka, którą przedstawiasz jest spowodowany problemem z dostawcą usług internetowych (ISP), więc spróbuj przeglądać Internet w preferowanej przeglądarce, aby sprawdzić łączność. Jeśli problemem nie jest połączenie internetowe, następnie spróbuj połączyć się z inną siecią, przez Wi-Fi lub przez sieci komórkoweco jest szybkim i łatwym sposobem na wykluczenie tego problemu z połączeniem z serwerem Google Play.

5.- Przywrócenie ustawień fabrycznych

Cóż, jeśli żadna ze wskazanych przeze mnie metod nie służyła ci napraw błąd serwera w sklepie Google Playto nie ma innej opcji niż dane fabryczne zresetuj urządzenie z Androidem. Oczywiście zanim to zrobisz, powinieneś wykonać kopię zapasową wszystkich cennych danych i programów, których nie chcesz stracić, ponieważ przywrócenie ustawień fabrycznych Wszystkie dane w telefonie zostaną usunięte, zarówno wiadomości, kontakty, jak i programy i będzie tak, jakbyś go właśnie kupił.

Aby przywrócić dane fabryczne, musisz wykonać następujące czynności: Wejdź do menu Ustawienia / Konfiguracje –> Kopia zapasowa i przywracanie –> Przywróć wartości fabrycznezajmie to kilka minut, a telefon automatycznie uruchomi się ponownie, pozostawiając go po zakupie.

To najlepsze sposoby, aby napraw błąd serwera w sklepie Google Playnależy pamiętać, że niektóre kroki mogą się nieznacznie różnić, ponieważ nie wszystkie wersje Android są takie same, a niektóre przedstawiają pewne zmiany dotyczące modeli telefonów i aktualizacji, ale ostatecznie zawsze będą te same metody zastosowania.

dołącz do naszego kanału telegram