Skip to content

Rozwiązanie problemu „Błąd 927 Sklep Google Play” podczas pobierania lub aktualizacji aplikacji lub gry na moim Androidzie

20 de kwiecień de 2022

Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem sklepu z aplikacjami Google dla urządzeń z systemem operacyjnym Android, z pewnością napotkałeś błąd, który uniemożliwił Ci zainstalowanie lub zaktualizowanie gry lub aplikacji. Te błędy są powszechne, a niektóre częściej niż inne. Tym razem zobaczymy jak naprawić błąd 927 w sklepie Google Play.

Błędy w Sklepie Google Play, takie jak 927, lub błąd 495 Mogą wystąpić z różnych powodów, od błąd w samej aplikacji na awarię zewnętrznego systemu pamięci masowej. Nie zapominając o innych czynnikach, takich jak błędy w samej aplikacji, którą chcemy pobrać lub zaktualizować.

Istnieje wiele możliwych błędów, które mogą wystąpić w Sklepie Google Play, możemy znaleźć błędy takie jak 490co również łatwo to naprawić. Większość błędów Sklepu Google Play można usunąć, po prostu czyszcząc pamięć podręczną tej aplikacji.

Jak naprawić błąd Sklepu Google Play 927 podczas pobierania aplikacji?

Do napraw błąd 927 w sklepie Google Play Oferujemy dwa różne rozwiązania. Jeśli jeden nie działa dla ciebie, możesz użyć drugiego. Dzięki tym metodom naprawienie błędu Sklepu Google Play 927 powinno być bardzo łatwym procesem.

o co nie powinieneś się martwić jeśli pierwsze rozwiązanie nie działa dla Ciebiewszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z drugim rozwiązaniem, a zobaczysz, jak rozwiązano Twój problem.

Rozwiązanie błędu 927 przez pamięć podręczną

W przypadku tego rozwiązania należy wykonać następujące kroki, aby: wyczyść pamięć podręczną aplikacji ze sklepu Google Play. Jest to niezwykle proste i nie wymaga dużej wiedzy na temat systemu Android.

 • W takim przypadku pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to przejść bezpośrednio do „Ustawień urządzenia”
 • W ustawieniach następną rzeczą do zrobienia jest sprawdzenie, gdzie jest napisane „Aplikacje”
 • Następnie wystarczy kliknąć miejsce, w którym jest napisane „Menedżer aplikacji”
 • Gdy jesteś w środku, musisz przejść do wyszukiwania aplikacji Sklep Google Play i kliknąć ją.
 • Pojawi się pewna ilość danych aplikacji. Zatrzymujesz aplikację, klikając „Wymuś zatrzymanie”
 • Następnie usuwasz dane i pamięć podręczną (najlepiej bez zmiany wskazanej kolejności).

Po wykonaniu poprzednich kroków wracamy do spróbuj pobrać lub zaktualizować aplikację ze sklepu Google Play. Problem powinien zostać rozwiązany, a aplikacja powinna być ponownie gotowa do użycia.

Rozwiązanie błędu 927 poprzez usunięcie konta Google

Inny możliwy sposób na aby rozwiązać ten błąd, należy usunąć rachunki że jesteś powiązany ze sklepem Google. To w zasadzie ten sam proces, co pierwsze rozwiązanie, ale na początku musisz dodać dodatkowy krok.

 • W tym celu musisz przejść do konfiguracji systemu
 • Następnie po prostu znajdź opcję „Konta Google” i kliknij ją.
 • Wybierasz usunięcie swoich kont i usunięcie konta Gmail, które powiązaliśmy ze Sklepem Google Play.
 • Teraz wystarczy podążać ścieżką podaną w pierwszym rozwiązaniu, aby wymusić zatrzymanie Sklepu Google Play, wyczyścić dane i wyczyścić pamięć podręczną.
 • Gdy to zrobisz, wrócisz do opcji ustawień konta i dodamy nasze konto Gmail.

Po wykonaniu tej czynności wracamy do Sklepu Play i ponownie próbujemy pobrać aplikację lub ją zaktualizować. Te kroki powinny naprawić problem, więc pobieranie lub aktualizacja powinno być możliwe do zrobienia bez problemu.

logo sklepu Google Play na czarnym tle

Jak naprawić błędy Sklepu Google Play podczas pobierania lub aktualizacji?

Większość z nich jest można łatwo rozwiązaćpostępując zgodnie z instrukcjami, które Ci dajemy, ale w najbardziej ekstremalnych przypadkach może być konieczne usunięcie i ponowne uruchomienie zainstaluj sklep Google Play a nawet zresetować telefon do ustawień fabrycznych.

W przypadkach, w których tak nie jest możliwe naprawienie błędu sklepu Play i nie chcesz formatować telefonu ani odinstalować Sklepu Google Play, aby go ponownie zainstalować, innym możliwym rozwiązaniem może być zainstalowanie aplikacji lub zaktualizowanie jej za pomocą odpowiedniego pliku APK.

Oczywiście, jeśli żadna z tych dwóch opcji Cię nie przekonuje, możesz skorzystać ze wsparcia Sklepu Google Play. Kiedy jesteś we wspomnianym przedziale, wszystko, co musisz zrobić jest przedstawienie swojej sprawy i czekaj na odpowiedź zespołu Google.

dołącz do naszego kanału telegram