Skip to content

Kto stworzył i wynalazł Fortnite? – Poznaj całą historię Fornite

30 de styczeń de 2021

Wielu graczy interesują dane operacyjne, takie jak kto stworzył i wynalazł Fortnite, ponieważ niektórzy budzą pewien podziw. Zwłaszcza jeśli jest to jedna z najlepszych gier młodzieżowych online.

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że Fortnite to internetowa gra wideo, której jednym z celów polega na niszczeniu lub eliminowaniu członków drużyny przeciwnej. W zasadzie to rywalizacja o bycie ostatnim, który przeżył.

Aspekt wyzwalający, dla którego gra jest bardzo pożądana polega na tym, że co miesiąc ma adaptacje lub możliwości dostępu do specjalnych wartości. W rzeczywistości twórcy opracowują konkursy i specjalne edycje, aby zapewnić graczom lepsze warunki.

Fortnite to popularna gra na całym świecie, w którą gra wielu użytkowników, niektórzy z nich pochodzą z krajów, w których mówi się po hiszpańsku, dlatego zastanawiają się, co oznacza po hiszpańsku Fortnite.

Kto wynalazł i stworzył Fortnite?

Jedną z głównych twarzy stojących za konstrukcją Fortnite i jego innowacji jest jej założyciel, Tim Sweeney z innymi projektantami i programistami.

Profesjonalista, który stworzył i wynalazł Fortnite, ma duże doświadczenie na rynku, ponieważ programowaniem gier zajmował się od 11 roku życia. Ponadto jego wiedza charakteryzowała się zaawansowaniem programistycznym.

Firma Epic Games urodził się w 1991 rokuKiedy Tim Sweeney był 21-letnim studentem inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Maryland. To był czas na uruchomienie pierwszej gry firmowej ZZT.

Dzięki przychylnemu przyjęciu tysięcy oddanych fanów, ZZT pomógł Sweeneyowi zdobyć reputację siebie i swojej firmy. Epicka, pierwotnie zlokalizowana w domu rodziców Sweeneya w Maryland, szybko stał się prawdziwym biznesem.

Nadszedł czas, aby ewoluować i narodził się Fortnite

Z biegiem czasu Epic Game rozrosło się wraz z uruchomieniem innych gier wideo, takich jak Unreal Engene, Tekken 7, Bioshock. Jest też seria Batman Arkham i nadchodzący remake Final Fantasy VII.

Wiele lat później, po tak długiej dominacji w branży, Sweeney i jego zespół zdali sobie sprawę, że branża gier się zmienia. Teraz, darmowe modele stawały się coraz bardziej popularne i odnoszące sukcesy.

Tak więc w 2012 roku, rok po pierwszym ogłoszeniu Fortnite, nawiązał współpracę z chińską firmą Tencent, oferującą darmowe gry i aplikacje.

W tym połączeniu doświadczenia Wizja Tencent i Epic, były motorem dzisiejszego sukcesu Fortnite. Oczywiście jego struktura byłaby bezpłatna, ale z niewielkimi zachętami do gromadzenia funduszy.

Po ich opublikowaniu w ciągu zaledwie jednego roku stała się jedną z najlepszych propozycji w 2018 i 2019 roku. Dlatego Sweeney, który stworzył i wynalazł Fortnite, od czasu do czasu dodaje nowe modalności.

Początki Fortnite

Po raz pierwszy pojawił się w 2011 roku podczas obchodów Spike Video Game Awards, mając zaledwie trzy tygodnie życia projektu. Jednym z wykładowców był jej założyciel, Tim Sweeney.

Gra wideo od początku była opisywana jako «świat, w którym eksplorujesz, przeglądasz, budujesz i wreszcie przeżywasz«. Ponieważ jego interfejs byłby podobny do tego widocznego w „Igrzyska Śmierci”. Gra została opracowana z myślą o wydaniu na silniku gry Unreal 4 z pierwotną datą premiery w połowie 2013 roku.

Epic Games Store Laptop

Jednak z powodu opóźnień w ich działalności dopiero w 2015 roku ujawnili wersję beta, aby przeprowadzać oceny w czasie rzeczywistym z użytkownikami. W ten sposób mogli zidentyfikować zalety lub wady, które może wiązać się z biznesplanem. Ale, w 2017 roku dostosowano tryb Battle Royale, a na początku 2018 roku stała się największą grą na świecie.

Czy Fortnite jest grą jednokierunkową?

Odpowiedź jest przecząca, Fortnite pozwala na interakcję z kilkoma graczami podczas spotkań w różne etapy. Większość z nich charakteryzuje się przebywaniem na opuszczonych plażach lub nieco zamkniętych odcinkach.

Oczywiście, internauci mogą komunikować się z kolegami, szczególnie gdy celem jest znalezienie artefaktu lub jakiegoś przedmiotu zaplanowanego na początku gry. W zamian będą mogli zdobyć nowe akcesoria, ubrania, postacie i zaadaptowane elementy.

Jednym z powodów, dla których ta gra jest tak popularna, jest to, że można ją pobrać i pobrać na dowolną konsolę do gier lub sprzęt elektroniczny.