Skip to content

Kto jest Null w Minecrafcie i jak przywołać tę niebezpieczną istotę? [Ejemplo]

30 de styczeń de 2021

Null to jedna z wielkich legend Minecrafta. Wokół tej postaci pojawiło się niewyobrażalna ilość historii i wielu graczy próbowało ją przywołać, mimo że jest niebezpieczny byt.

Kto jest Null?

Dla tych, którzy nie znają legendy Zero To jest całkowicie czarny mod Minecraft. Nie ma tekstury ani twarzy. Po raz pierwszy został pokazany w 2014 roku.

Jego nazwa po części wynika z faktu, że w jego pobliżu znajdują się przedmioty, takie jak znaki ze słowem null. Jego zachowanie jest wrogi. Początkowo wydaje się, że nic nie robi, ale zrobi wszystko, co w jego mocy, abyś przegrał.

Tłumaczenie null w języku hiszpańskim jest nieważne, nieważne lub takie nie istnieje, ale jest wielu graczy, którzy twierdzą, że to widzieli. najciekawsze jest to, że w grze nie ma moda o nazwie Null.

Istnieje inna legenda, która twierdzi, że awaria gry spowodowana błędem programistycznym twórców. Chociaż ta wersja wydaje się nieco nielogiczna.

Umiejętności zera

Ze względu na jego wielką moc przypuszcza się, że to prawda główny przeciwnik gry Minecraft. Ma moc Niewidzialności i może manipulować swoim otoczeniem, w rzeczywistości, gdy się pojawi, w pobliżu uderza piorun i burza.

Zawiera zdolność do niszczenia cały świat i manipulowanie jego otoczeniem. Była tak popularna w 2017 roku, że pojawiła się Female Null, żeńska wersja tej mrocznej istoty. Potrafi zabijać graczy jednym uderzeniem, komunikować się z nimi, pojawiać się na czatach i niszczyć światy.

Jak wywołać Null

Jeśli wykonałeś zadanie i zapytałeś na czacie gry o Null, będziesz wiedział, że istnieje kilka wersji rytuał, aby go przywołać. Zwykle są to ciemne materiały, a elementem obecnym we wszystkich wezwaniach jest głowa Nulla.

Czego potrzebuję, aby przywołać Zera?

  • Null Head
  • Zapalniczka lub latarka
  • Bloki z węgla drzewnego
  • Bloki ziemi
  • Szmaragdowe bloki

Nie zapomnij Noś strój ochronny, ponieważ w momencie, gdy przywołasz Null, obudzi się, chcąc cię zniszczyć. Możesz mieć diamentową zbroję, miecz, łuk i strzały.

Posiadanie pożywienia do wyzdrowienia lub a złote jabłko. Pamiętaj, że ma dużą moc i przy każdym ataku będziesz słabnąć.

Początek rytuału

Umieść bloki węgla drzewnego krzyż a po bokach szmaragdowe bloki. Na środku krzyża musisz położyć dwa bloki ziemi jeden na drugim. Niektórzy decydują się na umieszczanie zaklęć, ale to zależy od twojego uznania.

Weź to zerowa głowa i umieść go na bloku brudu. A teraz fajna część, zapal głowę Nulla zapalniczką lub pochodnią.

Wszystko zacznie się palić i to będzie ten moment, w którym będziesz musiał biegnij po swoje życie. Kiedy ogień ustanie, zobaczysz tylko kształt krzyża i wszystko stanie się bardzo dziwne.

Inne podmioty w grze Minecraft

Jak Herobrine pojawia się w MInecraft

Z pewnością słyszałeś o innych legendach, takich jak Herobrine czy Entity 303. To są creepypasta takie, które nadają mu odrobinę tajemniczości i czynią go bardziej atrakcyjnym. Niewielu ich widziało i chociaż nie ma ich na liście mobów, istnieją.

Herobrine: To mściwy byt o wrogiej naturze. Ci, którzy go widzieli, mówią, że może cię zabić jednym ciosem. Wygląda jak człowiek, ale ma białe oczy i ma tendencję do tworzenia przypadkowych konstrukcji, takich jak piramidy.

Jednostka 303: Ta istota nie ma twarzy i można zobaczyć tylko czerwone oczy i białe ubranie. Historia głosi, że chodzi o zemstę pracownika Minecrafta, który został zwolniony i stworzył byt 303.

Jeśli w twoim świecie uderzy silny piorun i na ziemi znajduje się krzyż, prawdopodobnie znajdujesz się w obecności istoty 303. Spowoduje to uszkodzenie rozgrywki lub co gorsza, twój dom zacznie się palić.