Skip to content

Kiedy powstała aplikacja Snapchat?

29 de styczeń de 2021

Jeśli nadal nie wiesz, o co chodzi podanieNie martw się, dzisiaj porozmawiamy o jednej z najlepszych aplikacji.

Snapchat to aplikacja, której wielu młodych i mniej młodych ludzi używa do komunikowania się ze swoimi przyjaciółmi i dzielenia się swoim codziennym życiem, ponieważ pozwala na wysyłanie prywatnych wiadomości tekstowych do znajomych, więc w tym artykule wyjaśnię dokładnie , co to jest Snapchat, do czego służy i jak jest używany. Oprócz kilku wskazówek, których nie możesz przegapić.

Kiedy powstała aplikacja Snapchat?

Osoba dzwoniła Evan Spiegel To on wpadł na ten niesamowity pomysł na projekt, kiedy studiował na Uniwersytecie Stanforda. Jego kariera jako Projektowanie produktów Zabieram go do stworzenia aplikacji Picaboo, który służył do publikowania zdjęć z naszego telefonu i szybkiego ich usuwania, aby nikt ich nie widział.

Po pewnym czasie zadzwoniła osoba Bobby Murphy, pomogłoby w zakodowaniu i przemodelowaniu aplikacji, w kwietniu 2011 przedstawili tę aplikację jako finalny projekt pod nazwą Snapchat, mając pozytywne i negatywne recenzje, ponieważ zdjęcia nie mogły być utrwalone.

W 2012 roku zaczął zdobywać popularność w swoich kręgach, stając się 1200 obrazów na minutę, aw listopadzie osiągnął już swój szczyt, udostępniając milion zdjęć za pośrednictwem aplikacji, która w tym czasie była dostępna tylko dla iPhone’a.

Widząc, że ta aplikacja już przynosi owoce, postanowili stworzyć wersję na telefony z Androidem, dokładnie na której została opublikowana 29 listopada 2012. Ale zdali sobie sprawę, że to, co odniosło największy sukces w aplikacji, to historie, ponieważ były odtwarzane ponad 500 milionów razy w ciągu 24 godzin, w sierpniu 2013 roku firma byłaby ceniona ponad dziesięć miliardów dolarów, Co powiesz na?

Z tego powodu Snapchat staje się aplikacją, która rozwija się szybciej niż jakakolwiek konkurencja, odnotowując wzrost o 57% w mniej niż rok, pozostawiając swoich przeciwników jako Facebook, Instagram, Messenger, między innymi.

Jak działa Snapchat?

Aby być bardziej zrozumiałym, Snapchat jest zwykle podobny do aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych; Oznacza to, że możesz wysyłać wiadomości do naszych ostatnio dodanych liczonych, a także obrazy i filmy. Ciekawą rzeczą w Snapchacie, która odróżnia go od innych, jest to wiadomości trwają od 1 do 10 sekund zanim zostanie usunięty.

Z tego powodu Snapchat może być bardziej ufny, jeśli chodzi o wysyłanie wiadomości, obrazów lub filmów, ponieważ po kilku sekundach te pliki znikają. Także ma opcję robienia zrzutów ekranu, powiadamiając dwóch użytkowników rozmowy, że przechwycono.

Inną opcją, którą ma Snapchat, są filtry, które można dodać, aby zrobić zdjęcie lub wideo. Ma również opcję o nazwie «Przyciąganie » które są bardzo podobne do historii z Instagrama lub WhatsApp.

Należy zauważyć, że najnowsza aktualizacja warunków i usług Snapchat, wskazuje, że mogą korzystać z naszych informacji bez otrzymywania niczego w zamian, a nawet mogą używać ich publicznie. Z tego powodu wielu użytkowników przestało korzystać z tej aplikacji.

Innymi słowy, zwykły użytkownik używa tej aplikacji do pokazywania i mówienia o codziennych sprawach i jest obecnie szeroko stosowana przez młodych ludzi. A dokładniej między 15 a 25 rokiem życia. Co ciekawe, jedna z najbardziej znanych firm alkoholowych o nazwie Heineken ma umowę z tą aplikacją, ponieważ według nich przyciąga więcej odbiorców niż inne aplikacje, takie jak Facebook i Instagram.

Pamiętaj, że po zarejestrowaniu się w Snapchacie aplikacja może gromadzić osobiste dane Snapchata, gdy zarejestrujesz się i zalogujesz do Snapchata w języku hiszpańskim.

Na koniec mamy nadzieję, że ten artykuł przypadł Wam do gustu, jednak chcielibyśmy wiedzieć, Czy uważasz, że Snapchat to dobra sieć społecznościowa? Czy Snapchat nadal różni się od konkurencji? Zostaw swoją opinię w komentarzach.