Skip to content

Kiedy kończy się moja subskrypcja Spotify i jak ją odnowić?

30 de styczeń de 2021

Technologia zrewolucjonizowała sposób słuchania muzyki. Artyści nie są już tak rozpoznawalni po liczbie sprzedanych albumów, ale po liczbie reprodukcji ich piosenek.

Po długich walkach z programami, które zwiększały współczynnik piractwa, wirtualne platformy pojawiły się jako opcja wykorzenienia tej sytuacji.

Wśród platform, które pojawiły się w ostatnich latach, jest Spotify. Szwedzka firma powstała w 2006 roku, a na rynku europejskim w 2008 roku.

To było niezwykle sławne, gromadząc niesamowitą liczbę artystów w swojej społeczności, z prostą i intuicyjną platformą, atrakcyjną dla wszystkich użytkowników.

Ta platforma to był prawdziwy sukces, 5 marca, w National Auditorium w Mexico City odbyła się pierwsza edycja Spotify Awards.

Gromadzenie najczęściej słuchanych artystów na platformie w 2019 roku, biorąc pod uwagę nie tylko artystów muzycznych, ale także tych, którzy mają na niej swoje podcasty, biorąc jako parametr liczbę odtworzeń, zapisów i udostępnień użytkowników.

Subskrypcja

Chociaż ta platforma oferuje bezpłatną usługę, którą można uzyskać, w której można słuchać ulubionej muzyki online i reklamować między utworami, Spotify oferuje również usługę Premium z różnymi rodzajami planów.

Indywidualny

Tylko Ty będziesz mieć dostęp do swojego konta Spotify na swoim ulubionym urządzeniu.

akademicki

Bycie studentem zawsze wydaje się być korzystnym warunkiem korzystania z niektórych usług. Możesz cieszyć się rabatem do 50%.

Premium Duo

Po co dzielić się słuchawkami ze swoim partnerem lub najlepszym przyjacielem, bratem, jeśli mogą udostępniać konto Spotify.

Ten plan ma z kolei dwa rodzaje planów: standardowe, dwa konta Premium Z rabatem. Duo Mix, listy odtwarzania z możliwością dostosowania do gustów każdej osoby. Ponadto mogą natychmiast udostępniać listy odtwarzania innemu członkowi planu.

Family Premium

Plan rodzinny może obsługiwać łącznie do 6 różnych kont z rabatem. Mają też plan Family Mix z dostosowywanymi playlistami dla każdej osoby. W przypadku, gdy wśród członków planu znajdują się elementy podrzędne, możesz skonfigurować konto, aby blokować treści dla dorosłych.

Odnowienie

Każdy plan ma inny okres. Możesz dokonać miesięcznej, kwartalnej, a nawet rocznej subskrypcji. Nastąpi taka możliwość, że ktoś może zapomnieć, jaki typ planu wynajął, ile czasu mu zostało lub kiedy wygaśnie subskrypcja Spotify Premium. W tym celu musisz:

  • Przejdź do strony lub aplikacji i znajdź w konfiguracji sekcję „Konto”.
  • Po wybraniu tej opcji przekieruje Cię na stronę internetową, na której pokaże Ci nazwę użytkownika, adres e-mail i inne dane osobowe.
  • Sprawdź rodzaj płatności i datę wygaśnięcia planu abonamentowego, a także powiązaną metodę jego odnowienia.

Jak odnowić moją subskrypcję?

W zależności od kraju, w którym się znajdujesz, metody płatności dla kont Spotify są różne. Może to być tak proste, jak przejście do sklepu związanego z tą platformą lub powiązanie płatności za usługę z kartą kredytową.

odnowić moją subskrypcję

Karty kredytowe to niewątpliwie najczęściej wykorzystywana przez użytkowników opcja płatności. Aby to zrobić, po prostu przejdź do strony i postępuj zgodnie z instrukcjami, które zostaną Ci wskazane, aby podać informacje o płatności.

Korzystanie z tej odnoszącej sukcesy platformy jest więcej niż proste, niezależnie od tego, czy jest to wersja bezpłatna, czy Premium, indywidualna lub rodzinna, opcje są bardziej niż wykonalne, aby być częścią tej ogromnej społeczności.

Możesz też łatwo się uczyć ile kosztuje miesięczna subskrypcja Spotify Premium.

dołącz do naszego kanału telegram