Skip to content

Jakie są najpopularniejsze runy i co musisz wybrać w League of Legends? – Przewodnik Runes LoL

26 de luty de 2021

Gra League of Legends to wysoko ceniona gra MOBA, ale wiele gracze Zastanawiasz się obecnie, jakie są najpopularniejsze runy w LOL i które z nich najlepiej wpłyną na mój sposób gry?

Ta gra przeszła kilka zmian na przestrzeni lat, a dzięki jej ewidentnemu prestiżowi, dziś użytkownicy mogą obsługiwać System żetonów do ulepszenia Twojej gry, zarówno indywidualnie, jak i zespołowo.

Co to są runy?

To system, który oferuje szereg korzyści, które są dopasowane do typu postaci, którą wybierasz i które są dobierane właśnie w trakcie tego procesu. Wiem też dostosować się do rozgrywki każdej postaci mogą nawet określić rolę, jaką będziesz odgrywać w zespole, generując lepsze wsparcie grupy.

Jak już wcześniej przeczytałeś, runy te poprawiają organizację twojej gry, to znaczy ich dobra konfiguracja może oznaczać zwycięstwo, a twoi towarzysze również dokonają dobrego wyboru, jest to bardzo ważne.

To powiedziawszy, istnieje pięć ich gałęzi, wśród których są najpopularniejsze runy LOL, ale konkretnie można ogólnie wyświetlić następujące linie: Czary, odwaga, inspiracja, dominacja i precyzja.

Chociaż można je dostosować do stylu każdego bohatera, niektóre mogą być znacznie bardziej przydatne w jednym trybie niż w innym, ale są też inne, które generują wyraźną przewagę w konfiguracji, o czym możesz przeczytać poniżej.

różne runy

Jakie są najpopularniejsze runy w LOL?

Każda gałąź zachowuje idealny sposób (według uznania użytkownika) wyboru run, generując maksymalną przewagę nad innymi konfiguracjami, dzięki połączonym efektom każdego z nich.

Połączenie precyzji i czarów

Gałąź precyzji jest generalnie skupiona na najskuteczniejszych atakach, idealna dla postaci z rolą DPS, podczas gdy czary są bardziej odpowiednie dla magicznych bohaterów.

Każdy z nich dobrze pasuje do podobnego zestawu run, ponieważ Twoja rola w grze polega na zabijaniu przeciwnikówlub przynajmniej wyrządzić duże szkody budowlom wroga.

Mając to na uwadze, najpopularniejsze runy w LOL dla tych dwóch gałęzi to: Triumph, Clarity of Mind, Legend – Swiftness, Legend – Bloodline, Knockout, Nimbus Cloak i The Storm Is Coming.

Połączenie odwagi i inspiracji

Wartość odnosi się do tego aspektu nastawiony na kontrolę tłumu, jak i trwałość, a inspiracja, zgodnie z teorią gier, skupia się na manipulacji regułami i kreatywnymi narzędziami.

Podobnie jak w poprzedniej konfiguracji, mają idealne ustawienie, wybierając określone runy, które mogą zapewnić lepsze korzyści w każdym z tych aspektów, takich jak zbroja i odporność na magię.

Więc najpopularniejsze runy dla tych dwóch gałęzi to: Obrońca, Źródło życia, Podszewka kości, PrzerostZ drugiej strony jest też Cosmic Insight i Cookie Delivery.

główne runy LOL

Połączenie precyzji i dominacji

Kolejna dobra kombinacja najpopularniejszych run LOL, które możesz znaleźć, opiera się na gałęzi Precision która, jak już przeczytałeś, opiera się na celnych atakach i Dominacji, nastawionej na obrażenia od wybuchów.

Oba mogą osiągnąć pewną równowagę między zdolnościami, takimi jak siła adaptacyjna, pancerz fizyczny i szybkość ataków, idealne dla bohaterów wspierających, którzy nie odgrywają stałej roli w grze.

Tak więc popularne runy używane w tym zakresie to: Conqueror, Triumph, Legend – Swiftness, Legend – nieustępliwość, Coup de Grace, Taste of Blood i wreszcie Voracious Hunter. Zdobywając runy, możesz zdobyć nagrody w grze.

Kolejnym przedmiotem, który będziesz zainteresowany zdobyciem i zdobyciem w grze, są esencje, za pomocą których możesz później kupować bohaterów. Istnieją również zaklęcia, które mogą uczynić cię jednym z najlepszych graczy, takich jak zaklęcie ssania.

Gdy już opanujesz używanie run i poprawisz swój poziom gry, odważ się wejść do kwalifikacji League of Legends.

dołącz do naszego kanału telegram