Skip to content

Jakie są najlepsze serwery VPS do hostowania mojej witryny? – Tanie i szybkie

3 de luty de 2021

Dzisiaj zobaczymy jakie są najlepsze serwery VPS do hostowania mojej strony internetowej, najtańszy i najszybszy. Wielu z nas zaczęło od hostingu współdzielonego, ale gdy liczba wizyt rośnie i potrzebujemy więcej zasobów, nadszedł czas, aby przejść dalej.

Rozmawialiśmy już z tobą o tym, jak wybrać najlepszy hosting dla WordPress, najszybszy i najtańszy. Jednak dzisiaj zobaczymy, jakie są najlepsze serwery VPS, które możesz wybrać dla swojej witryny.

Następnie opieram się na swoim doświadczeniu, aby powiedzieć, co jest pozytywnego w tych usługach Są tanie i oferują jakość zarówno pod względem serwerów, jak i czynnika ludzkiego, w dziale obsługi klienta.

Z drugiej strony, również związanej ze światem internetu, warto poznać lepiej publiczne serwery DNS.

Najlepsze tanie i szybkie serwery VPS

Kamatera

Firma na wysokim poziomie posiada 12 centrów danych na 4 kontynentach. Serwery Kamatera są dostępne w systemach Linux i Windows. Jednocześnie masz możliwość skorzystania z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Jeśli usługa Cię nie przekonuje, możesz bez problemu zażądać zwrotu pieniędzy.

Z procesorami Intel Xeon Gold które są stosunkowo szybkie, możemy być pewni, że jeśli chodzi o szybkość, nie będziemy mieli żadnego problemu. Wsparcie 24/7 reaguje bardzo szybko, ma pamięć SSD.

Jeśli chodzi o cenę, zaczyna się od 4 USD miesięcznie z idealną konfiguracją dla tych, którzy chcą mieć swój pierwszy VPS z 1 GB pamięci RAM, 20 GB pamięci i 5 GB ruchu.

Banahosting

Prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych i nic dziwnego. Z wsparcie w języku hiszpańskim, które odpowiada w ciągu kilku minut. Oferuje nam wydajny serwer wirtualny z doskonałymi funkcjami.

Najtańsza cena to 20 USD, ale są one w pełni zarządzane przez firmę. Oznacza to, że każdy problem lub konfigurację, której potrzebujesz, możesz o to poprosić. Pamiętaj, że serwery VPS mają pełny dostęp do roota, co oznacza, że ​​jeśli nie zawierają „W pełni zarządzany„Będziesz musiał mieć wiedzę na temat serwerów internetowych.

W przypadku Banahostingu jest to wliczone w cenę, więc nie musisz mieć zaawansowanej wiedzy, aby zdobyć dobry VPS.

tanie serwery vps

Najlepsze serwery VPS do hostowania tanich i szybkich stron internetowych

Znany host

Firma, którą osobiście kocham. Prawie nie masz problemów ze znanym hostem i to jest to Twoja usługa jest najwyższej jakości. Wsparcie jest tylko w języku angielskim, nic, czego nie można rozwiązać za pomocą tłumacza.

Reagują dość szybko i pomagają we wszystkim, czego potrzebujesz. Nawet jeśli to nie jest Twoja odpowiedzialność (jakiś problem z WordPressem itp.), Twoje serwery VPS są również „w pełni zarządzane”, co odciąża nas, jeśli nie wiemy, jak nimi zarządzać.

Pod względem ceny zaczyna się od 28 USD z rozszerzeniem 2-rdzeniowy procesor, 2 GB pamięci RAM, 50 GB pamięci SSD, 2 TB przepustowości i 2 IP. Mają DirectAdmin lub Cpanel / WHM. Wysoce polecany.

Hostwinds

Od 2010 roku Hostwinds zapewnia zadowolenie klientów dzięki usługom premium. Wsparcie jest świetne. Ma serwery Linux i Windows, na wypadek gdybyś chciał przenieść swoje witryny na ich serwery, wykonają całą pracę za Ciebie.

Od tego czasu VPS są dość niedrogie zacznij od mniej niż 5 USD dla Linuksa i prawie 10 USD dla Windows. Oferują nam 1 GB pamięci RAM, 1-rdzeniowy procesor i 30 GB pamięci. Całkiem przyzwoity, biorąc pod uwagę obsługiwaną cenę.

Z kolei jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o świecie serwerów, ważne jest, aby wiedzieć, czym są domowe serwery NAS i do czego służą. W ten sam sposób pamiętaj, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Oczywiście, jeśli masz jakieś sugestie lub chcesz polecić plik Niedrogi Linux lub Windows VPS możesz zostawić to w polu komentarza nieco dalej.

dołącz do naszego kanału telegram