Skip to content

Jakie są najlepsze serwery proxy do anonimowego przeglądania Internetu?

31 de styczeń de 2021

Czasami chcemy przeglądać internet anonimowo, aby nie zostawiać śladów naszej aktywności (wyszukiwania, pobieranie). Aby to osiągnąć, potrzebujemy usługi znanej jako pełnomocnik. Chcesz wiedzieć, do czego służą najlepsze proxy surfować anonimowo przez internet? Jeśli tak, ten artykuł będzie dla Ciebie bardzo przydatny.

Jakie są najlepsze proxy do anonimowego surfowania w Internecie?

Za każdym razem, gdy surfujesz po Internecie zostawiasz ślad Począwszy od Twojego adresu IP, który jest publicznym identyfikatorem dostępu do Internetu, dzięki czemu możesz wiedzieć, kiedy się połączyłeś, skąd iz jakich usług korzystałeś.

W pewnym momencie chcesz zachować trochę więcej prywatności podczas przeglądania przez Internet i wtedy proxy jest korzystne, ponieważ działa jako pośrednik między nami a witryną, którą chcemy odwiedzić.

Zdecydowanie zalecaną opcją jest skorzystanie z bezpłatnej sieci VPN przeglądarki Opera, narzędzia, które w większości przypadków spełnia potrzeby użytkowników. W każdym razie pamiętaj, że mówimy konkretnie o VPN, więc przed użyciem jakiegokolwiek narzędzia powinieneś znać różnice między serwerem proxy a VPN.

Następnie pokażemy więcej szczegółów dotyczących serwerów proxy i które z nich są najlepsze do anonimowego przeglądania Internetu.

Co to jest serwer proxy?

Zastanawiasz się, czym są serwery proxy i do czego służą? Cóż, serwer proxy to usługa, która ci pomaga zachować anonimowość i prywatności podczas przeglądania Internetu. Usługa działa jako pośrednik między komputerem klienckim a serwerem za pośrednictwem przeglądarki.

W ten sposób unika się rejestrowania połączeń przychodzących, to znaczy adres IP jest nieznany który wysłał żądanie, ponieważ rejestrowany jest tylko serwer proxy, który załadował określoną witrynę.

Jakie są zalety anonimowego przeglądania?

Jedną z cech charakterystycznych anonimowego przeglądania jest to, że umożliwia on dostęp do stron internetowych zablokowanych przez adresy Konkretne adresy IP (według kraju, w którym się znajdują); Możliwe jest również zachowanie anonimowości na stronach internetowych, w przypadku których ryzykowne jest pozostawienie śladu, czy to m.in. ze względów seksualnych, religijnych, politycznych.

Najlepsze proxy

Jak już wiesz o zaletach anonimowego przeglądania, teraz przedstawiamy najlepsze proxy przeglądać anonimowo w Internecie.

Whoer.net

To proxy jest bardzo przydatne, ponieważ oferuje użytkownikowi listę serwerów, dzięki czemu możemy wybrać jeden z nich lub aktywować losowy wybór. Whoer.net Pozwala nam korzystać z darmowej sieci VPN, a także pomaga nam poznać szybkość przeglądania, a także charakterystykę naszego adresu IP.

Ukryj mnie

Hide.me zapewnia usługę VPN umożliwiającą dostęp do zablokowanych stron internetowych. Darmowa wersja ma ograniczenia chociaż jest uważany za jeden z najszybszych serwerów proxy.

Kproxy

Kproxy to darmowa i niezawodna strona. Oferuje dziesięć różnych adresów IP, a ponadto możesz zmienić serwer, kiedy tylko chcesz. Inną użytecznością tego proxy jest możliwość ukryj nasz adres IP w sieci WWW i wyświetl listę dostępnych serwerów.

Kproxy ma rozszerzenie dla Google Chrome i Mozilla Firefox. Warto wspomnieć, że darmowa wersja ma ograniczenia, takie jak Hide.me.

VPN surfuje po internecie

OrangeProxy

OrangeProxy ma serwer w Stanach Zjednoczonych i umożliwia dostęp do stron internetowych, które zostały zablokowane w tym kraju ze względu na ich położenie geograficzne. Ten serwer proxy zawiera łącza do głównych wyszukiwarek w Internecie (Google i Bing) i ułatwia optymalny dostęp do niektórych sieci społecznościowych.

4everproxy

4everproxy zapewnia wydajną usługę, ukrywając Twój adres IP podczas przeglądania Internetu. Podobnie jak OrangeProxy, ten serwer odblokuj strony internetowe Mają cenzurę geograficzną i umożliwiają dostęp do witryn takich jak YouTube w celu oglądania filmów bez żadnych niedogodności.

Oferuje również wiele opcji, takich jak usuwanie skryptów dla większego bezpieczeństwa, przechowywanie plików cookie i szyfrowanie przeglądania w celu uzyskania większej szybkości.

Na koniec pamiętaj, że serwery proxy nie są jedyną dostępną opcją. W rzeczywistości możesz również przeglądać anonimowo za pomocą przeglądarki Tor, chociaż zwykle nadaje się ona do różnych zadań.