Skip to content

Jakie są najlepsze programy do optymalizacji i przyspieszenia systemu Windows 10?

2 de luty de 2021

Dostęp do informacji i narzędzi, które pozwalają nam znacznie ułatwić życie, jednym z artefaktów, który niewątpliwie w dużym stopniu wpłynął na rozwój znanej nam informatyki, było korzystanie z komputerów. Dzięki temu możemy uruchamiać programy które pozwalają na realizację zadań.

Komputery te działają w oparciu o systemy operacyjne, które zostały wcześniej zainstalowane, systemy te są przeznaczone wyłącznie do optymalizacji korzystania z komputerów. Obecnie dostępnych jest wiele systemów operacyjnych, ale tylko najlepsze są tymi, które się wyróżniają.

Jakie są najlepsze programy do optymalizacji i przyspieszenia systemu Windows 10?

Do najczęściej używanych na świecie należy Windows, opracowany przez firmę Microsoft w 1985 roku, był to jeden z pierwszych znanych systemów operacyjnych. Od momentu premiery jest jednym z najlepszych do tej pory.

Akceptacja, jaką cieszy się Windows, wynika z jakości, jaką oferuje swoim użytkownikom, jest to system, który jest stale rozwijany, aby być coraz lepszym. Co jakiś czas oferuje nowe aktualizacje, ulepszone iz niesamowitymi narzędziami.

Jego najnowszą aktualizacją jest wersja Windows 10, która oferuje bardzo szeroki pakiet funkcji i funkcji, które sprawiają, że jest to bardzo kompletny system operacyjny. Producenci systemu Windows zalecają używanie narzędzi optymalizujących system operacyjny.

W ten sposób możemy przedłużyć żywotność naszego komputera, trzeba wiedzieć, jakich narzędzi możemy użyć, aby to umożliwić. Z tego powodu w tym artykule dowiemy się, które programy są najlepsze do optymalizacji i przyspieszenia systemu Windows 10.

Programy do optymalizacji i przyspieszenia systemu Windows 10

Należy zauważyć, że chociaż programów, które przyczyniają się do spełniania tej funkcji jest więcej, to te najpopularniejsze i polecane zostaną wymienione poniżej. Dlatego te programy oferują wydajne wyniki.

Bleachbit

To jest program zaprojektowany, aby maksymalnie przyspieszyć nasze komputery, oferuje bardzo prosty i łatwy w użyciu interfejs. Wśród jego najważniejszych funkcji stwierdzamy, że nie zajmuje prawie żadnego miejsca na naszym dysku twardym, co czyni go jeszcze lepszym.

Program Bleachbit został pierwotnie stworzony dla systemu operacyjnego Linux, ale jest również dostępny dla systemu Windows 10 i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Możemy go pobrać z jego oficjalnej strony totalnie wolny.

Razer Cortex

To jest program optymalizacyjny jest idealny dla graczy (ludzie, którzy lubią grać w gry) na swoich komputerach. Z użyciem Razera gry będą działały trochę szybciej, dzięki czemu będziemy mogli się nimi lepiej bawić.

Oprócz tego też optymalizuje ogólną wydajność naszego komputera, co czyni go bardzo kompletnym narzędziem. Aby go pobrać, musimy tylko uzyskać dostęp do jego oficjalnej strony internetowej i postępować zgodnie z instrukcjami wskazanymi na stronie.

CCleaner

Logo CCleaner

Jeśli chodzi o przyspieszenie naszego komputera z systemem Windows, CCleaner jest jednym z najlepszych programów, które to umożliwiają. Możemy pobierz całkowicie za darmo Na swojej oficjalnej stronie internetowej oferuje również wersję Pro z lepszymi opcjami.

CCleaner pozwala nam od początku do końca wyczyścić nasz komputer, eliminując wszystkie pliki, których nie chcemy. Daje nam również możliwość optymalizacji przeglądarek, z których często korzystamy, daje nam możliwość bardzo łatwej konfiguracji zgodnie z naszymi upodobaniami.

Glary Utilities

Funkcje oferowane przez ten program są bardzo podobne do funkcji CCleaner, dzięki czemu możemy wyczyść wszystkie pliki, których nie chcemy na naszym komputerze. Spowoduje to szybszy komputer z lepszą wydajnością.

Wśród funkcji, które najbardziej wyróżniają się w Glary Utilities, znajdujemy to jest bardzo szybki podczas czyszczenia naszego komputera. Możemy go pobrać z jego oficjalnej strony internetowej, oferuje wersję bezpłatną i wersję Pro.

Możesz być także zainteresowany, Jak wyczyścić, zoptymalizować i przyspieszyć mój komputer z systemem Windows za pomocą Advanced SystemCare

To są najlepsze programy do przyspieszenia naszego komputera Windows 10Najbardziej zalecane jest dokonywanie okresowych przeglądów za pośrednictwem któregokolwiek z tych programów. W ten sposób będziemy mieć szybki i zoptymalizowany komputer.

dołącz do naszego kanału telegram