Skip to content

Jakie są najlepsze awanturniki lub postacie dla każdego wydarzenia lub trybu gry Brawl Stars?

24 de wrzesień de 2021

Brawl Stars to bez wątpienia jedna z gier, która najbardziej się rozrosła w ostatnim czasie, naprawdę ciekawa gra, która stopniowo podbija użytkowników z całego świata, więc dzisiaj przedstawiamy Wam najlepsze postacie do wykorzystania w każdym wydarzeniu o Tryb gry Brawl Stars.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że spróbujemy zaoferować wszelkiego rodzaju osobliwości dotyczące Brawl Stars, zaczynając od jednego z samouczków, które najczęściej konsultują się z nami.

Zaczynając od głównych elementów, musimy powiedzieć, że w Brawl Stars znajdziemy serię postacie o różnych cechach, co ma absolutny wpływ na grę.

Więc w dzisiejszym artykule porozmawiamy o tym, co awanturnik lub postać do użycia w każdym wydarzeniu Brawl StarsBiorąc pod uwagę, że znajdziemy wiele ciekawych informacji, które naszym zdaniem warto rozważyć w takich przypadkach.

Jeśli jesteś zainteresowany tym wprowadzeniem, z pewnością docenisz poniższy samouczek.

Rodzaje wydarzeń w Brawl Stars

Od czasu do czasu Brawl Stars organizuje atrakcyjne i ważne wydarzenia, w których możesz wziąć udział i wygrać różne nagrody. Niektóre z najważniejszych wydarzeń to:

Megabijatyka: Musisz pokonać super Zadymiarza, który ma tylko jedno życie, ale ma niezwykle zabójczą moc, aby to osiągnąć, musisz połączyć siły z czterema innymi Zadymiarzami. Na wykonanie zadania mają tylko dwie minuty.
Wszyscy przeciwko jednemu: Tutaj będziesz musiał zmierzyć się z Mega Robotem w towarzystwie dwóch innych graczy i będą musieli go pokonać, będą musieli ukończyć misję w pośpiechu, bo wraz z upływem czasu ich moc będzie rosła.
Miejski przełom: Musisz grać bohaterem wraz z dwoma innymi Brawlerami, aby uniknąć prawdziwej katastrofy, ponieważ muszą pokonać potwora, który atakuje Supermiasto.

Jak wybrać najlepszych awanturników lub postaci do wykorzystania w każdym wydarzeniu lub grze Brawl Stars?

Cóż, jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy pytają nas, jakiego brawlera lub postaci użyć w każdym wydarzeniu Brawl Stars, które są najlepsze do zdobycia trofeów itp., Musisz w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę, że w tym artykule nauczą cię jaki jest najlepszy Brawler, którego możesz użyć w zależności od rodzaju wydarzenia.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że wraz z upływem czasu niektóre rozważania w tym zakresie mogą ulec zmianie, więc powinieneś poszukać nowych artykułów dotyczących gry, które mogą istnieć.

Oczywiście musimy powiedzieć, że jeśli zwykle grasz w tę grę, będziesz wiedział, że w Brawl Stars mamy nowe wydarzenia co dwa na trzy, chociaż rzeczywistość wskazuje, że musimy być bardzo ostrożni przy wyborze tej lub innej postaci ze względu na ich cechy.

brawlers postacie brawl stars

Jakich awanturników lub postaci można użyć w każdej grze lub wydarzeniu Brawl Stars?

Rzeczywiście, oto różne wydarzenia i postacie, które polecamy w każdym przypadku:

  • Rozbij i złap: To jedno z głównych wydarzeń, w którym musimy zdobyć 10 kryształów i nie zostać zabranym przez drugą drużynę. Polecamy w tym przypadku takie brawlery jak Shelly, Ricochet, Nita, Mortis, Poco czy Bull.
  • Odkrycie kart: W tego typu zawodach przede wszystkim będziesz musiał postarać się być jak najwyżej na liście dowolnego rodzaju rankingu. Radzimy, abyś używał postaci takich jak El Primo lub Bull, które należą do najlepszych, jeśli chodzi o stawianie oporu lub staranie się nie umrzeć.
  • napad: wreszcie mamy tego typu wydarzenie, w którym będziesz musiał chronić obszar, który został ci przydzielony, lub zaatakować obszar innych. Tutaj lepiej użyć brawlerów dystansowych, takich jak Barley, Ricochet, Dynamike, Poco czy Brock.

Pamiętaj o tym zawsze możesz zdobyć brawlery, które pomogą twojej kombinacji Aby osiągnąć swój cel, z czym musisz wziąć pod uwagę ich cechy osobiste.

Chociaż w ten sam sposób musimy to powiedzieć zawsze możesz użyć postaci, którą chcesz i masz dostępną, jeśli zdobędziesz monety w brawl stars, możesz je wymienić na nowe awanturniki.

To, co staraliśmy się zrobić, to zwrócić uwagę w jakich wydarzeniach lepiej postawić na określone typy postaci do walki wręcz, a które atakować z dystansu.