Skip to content

Jakie są najbardziej pomysłowe miejsca lub kryjówki do ukrycia pieniędzy i kosztowności w domu?

6 de kwiecień de 2021

W pewnym momencie wszyscy odziedziczyliśmy rodzinny klejnot, który ma wielką wartość ekonomiczną i emocjonalną. Podobnie też mieliśmy oszczędności w domu i nie wiemy, co to może być najlepsze miejsce do ukrycia to samo.

Cóż, nic dziwnego, że ta informacja jest niezbędna, ponieważ historie sąsiadów, którzy byli ofiarami napadów w swoich domach, są dość częste. Po to aby właściwy wybór miejsca do ukrycia się zarówno pieniądze, jak i kosztowności w domu mogą mieć znaczenie.

Dlatego pokażemy ci jakie są najbardziej pomysłowe miejsca lub kryjówki do ukrycia pieniędzy i kosztowności w domu.

Gdzie w domu schować pieniądze i kosztowności?

Bez wątpienia brak bezpieczeństwa nie ma możliwości ucieczkiCóż, wszyscy słyszeliśmy historię sąsiada, który został niedawno okradziony. Cóż, choć dla złodzieja to łatwe pieniądze, to wielokrotnie te pieniądze pochodzą z oszczędności w domu w trudnych czasach.

Dlatego wiedząc, jakie są miejsca gdzie możesz schować kosztowności lub pieniądze we własnym domu to informacja, którą zdecydowanie powinieneś znać.

W ten sposób, jeśli niedawno zmodyfikowałeś pokój na dwie części, to możesz skorzystać z tego podziału do przechowywania pieniędzy na półkach lub w książce na półce, jeśli używałeś przedmiotu tego typu. Podobnie miejscem, w którym nie możesz przegapić przechowywania kosztowności i pieniędzy w domu, jest kuchnia.

Cóż, musisz pamiętać, że nie ma złośliwej osoby, która ma zamiar się przyjrzeć w szafce w Twojej jadalni gdy szukasz wartościowych rzeczy. Chociaż w wielu filmach jest to zwykle ulubione miejsce niektórych osób do ukrycia pieniędzy, prawda jest taka, że ​​w prawdziwym życiu prawdziwą kryjówką, która w ogóle nie działa, są szuflady.

Pomysłowe kryjówki i kryjówki do ukrycia pieniędzy i kosztowności w domu

Poznaj kilka miejsc, w których możesz użyj jako skrytki na swoje pieniądze a kosztowności w domu są niezwykle ważne. Zwłaszcza jeśli chcesz zachować oszczędności lub rodzinną biżuterię, która jest bezpieczną pamiątką.

W ten sposób, chociaż wielu często zastanawia się, dlaczego pieniądze są tak ważne w naszym życiu, prawda jest taka, że ​​to pytanie jest rzeczywistością. Dlatego znając miejsca w domu, które możesz zatrudnić jako idealna kryjówka na Twoje kosztowności to nie więcej.

Mając to na uwadze, powinieneś wiedzieć, że możesz używaj doniczek ze swoimi ulubionymi roślinami. To idealne miejsce, którego żaden złodziej z pewnością nie zajrzy. Wystarczy umieścić przedmiot, który chcesz schować w pudełku, a także w szczelnej torbie chroniącej go przed wilgocią.

Wschód to idealna kryjówkabo nikt nie będzie podejrzewał, że piękna roślina w Twoim domu skrywa cenny sekret. Przedmioty takie jak odtwarzacz płyt, stary telewizor, rzeźby lub kołki ze zdejmowanymi plecami to świetne opcje.

sadzarka z fałszywym dnem, która ukrywa zegar

Wskazówki i porady dotyczące ukrywania pieniędzy i kosztowności w domu

Miej serię wskazówki i miejsca, w których możesz ukryć pieniądze w domu jest tak samo ważne, jak sporządzenie listy rodzinnego budżetu. Dlatego istnieją pewne aspekty, które należy wziąć pod uwagę przed użyciem pewnych obszarów domu jako kryjówki na kosztowności.

Cóż, są pewne miejsca, które są okropnym pomysłem przy podejmowaniu decyzji, gdzie schować pieniądze i kosztowności w domu. Tak jest w przypadku używania zdjęć lub portretów w domu, ponieważ jest to jedno z głównych miejsc, w których złodzieje zwykle szukają ukrytego dostępu.

Podobnie jest z szufladami, ponieważ wiele osób uważa to za jedno z najbezpieczniejszych miejsc na swoje kosztowności. Jednak większość włamań do domu to udowodniła to miejsce wcale nie jest bezpieczne.

Jeśli zdecydujesz się ukryć kosztowności lub pieniądze, rozważ owinięcie ich ochronną warstwą papieru, aby chronić je przed wilgocią.

dołącz do naszego kanału telegram