Skip to content

Jakie są cechy Magisk i SuperSU? Który z nich lepiej zrootować Androida?

9 de Maj de 2021

Root jest równoważny z posiadaniem maksymalna moc, że tak powiem, pod względem uprawnień administratora systemu na telefonie z Androidem.

Podczas rootowania na dowolnym urządzeniu z Androidem będziesz mógł modyfikować różne działania, do których wcześniej nie miałeś dostępu, takie jak możliwość wykonania kopia zapasowa na przykład z systemu telefonicznego.

Istnieje kilka metod rootowania telefonu, niektóre bardziej wydajne niż inne, chociaż może się to różnić w zależności od modelu i typu telefonu komórkowego, który chcesz zrootować, ale ogólnie można powiedzieć, że dwie aplikacje to te, które okazały się bardzo kompetentny do wykonania roota bez stwarzania problemów. Wielka niewiadoma to wiedza która jest najlepsza do wykonania tej czynności.

Jakie są cechy Magiska?

Jest to aplikacja, która nawet dzisiaj sprawdziła się jako zaawansowane i wydajne narzędzie, które pozwala użytkownikowi stać się „właścicielem” systemu że Twoje urządzenie z Androidem jest zintegrowane, coś idealnego, aby móc wprowadzić odpowiednią modyfikację.

Jego najbardziej godną uwagi cechą jest funkcja, którą posiada, która pozwala ukryć zmodyfikowane informacje systemu, to znaczy, że każdy aspekt systemu, który jest edytowany, pozostanie przez niego niezauważony, dlatego możesz dokonywać jakichkolwiek modyfikacjijeśli chodzi o oprogramowanie, bez systemu, który Ci przeszkadza.

Bardzo praktyczna funkcja dla każdego, kto chce przeprowadzić pełne zakorzenienie z systemu telefonicznego, tak aby system telefoniczny nie przeszkadzał Ci w jakikolwiek sposób.

Dostęp do terminala, w którym wszystko jest rootem, ma mieć dużą moc, że tak powiem, ponieważ stamtąd można nie tylko robić pewne edycje pod kątem systemu operacyjnego, ale w tym samym czasie można dostać się do zniszczyć ważne dane do prawidłowego funkcjonowania tego. Jeśli chcesz zrootować Androida, zalecamy pobranie następujących plików:

Dzieje się tak, ponieważ Magisk musi być zainstalowany w obu miejscach, aby wykonywać swoje funkcje, a proces też nie jest za późno.

Jakie są cechy SuperSU?

SuperSU aplikacja, którą wielu widziało, zainstalowaną na swoich urządzeniach elektronicznych, nie wiedząc, czym była i jaka była jej funkcja. To, w przeciwieństwie do poprzedniej metody rootowania, ma funkcję zarządzania uprawnieniami, które muszą być wykonywane na urządzeniu z Androidem, ponieważ podczas instalacji jest to mieć uprawnienia administratora systemu operacyjnego.

Pamiętaj, że żadna firma nie zapewni Ci uprawnienia administratora każdemu użytkownikowi, dlatego blokują wiele funkcji.

W wielu przypadkach urządzenia są dostarczane z preinstalowaną aplikacją, ponieważ firmy mobilne potraktowały ją jako niezbędne narzędzie do zarządzania dostępem do terminala głównego, a tym samym do wprowadzania pewnych zmian w urządzeniu. Tę samą aplikację można łatwo znaleźć w Sklep Google Play lub bardzo dobrze pobierz i zainstaluj APK.

Który z nich lepiej zrootować Androida?

Główną funkcją wyżej wymienionych aplikacji jest nadawanie użytkownikowi uprawnień lub uprawnień od wprowadzać modyfikacje i dostosowywać system operacyjny Android, aktualizuj system, usuwaj preinstalowane aplikacje, modyfikuj funkcje innych aplikacji i wiele innych funkcji.

Tak dużo jak Magisk i SuperSu wydają się podobne dla tych funkcji, obie przedstawiają bardzo wyraźną różnicę. SuperSU umożliwia dostęp jako administrator systemu, dzięki czemu możesz modyfikować wiele funkcji urządzenia z systemem Android.

Okazało się, że jest niezawodny dla wielu firm telefonicznych i jest dostępny dla wszystkich w Sklepie Play. Ale został wyprzedzony Magisk Manager. Można nawet powiedzieć, że nie jest z nim porównywany, ponieważ ukrywa twoje działania.

logo menedżera magisk

Oznacza to, że każda wprowadzona modyfikacja odbywa się bez zauważenia przez system. Nie ma ograniczeń i jest bardzo funkcjonalny, aby zrootować urządzenie mobilne od zera, bez podejmowania przez system operacyjny żadnych działań lub blokowania. W skrócie, Magisk można uznać za ostateczne narzędzie do rootowania systemu Android.