Skip to content

Jakie kolory preferują użytkownicy telefonów komórkowych Apple iPhone X na ekranach?

26 de lipiec de 2022

IPhone X, produkt marki Apple wydany w 2017 roku, jest smartfon z wieloma zaletami a także kilka innowacji w porównaniu z innymi telefonami komórkowymi z tego roku, wśród nich widzimy, że ten telefon nie ma przycisku Home i ma dołączony skaner twarzy, który pozwoli go odblokować.

Aparat tego urządzenia jest jedną z najlepszych funkcji, jakie ma, a jego pierwszy wygląd ma trzy stonowane kolory, a procesor iPhone’a X jest całkiem dobry do gier mobilnych.

Chociaż mówimy o nieco drogim telefonie, wielu użytkowników chciałoby mieć większa różnorodność kolorów. Od pierwszego zakresu były Space Grey i Silver.

Po dodaniu kolorów czerwonego, pomarańczowego, niebieskiego, białego i czarnego te kolory wciąż nie wystarczają. Można by oczekiwać, że gdyby jeden z klientów płacił za zakup produktu, to klient ten również będzie mógł wybierać spośród większej gamy odcieni.

Nowe kolory iPhone’a X

Chociaż Apple umieścił wśród kolorów odcień „Blush Gold”, to wciąż nie wystarczy, aby pokryć zróżnicowane gusta swoich użytkowników. Zróżnicowanie kolorów jest dla niektórych bardzo ważne, ponieważ wielu chciałoby mieć ulubiony kolorowy telefon.

Wcześniej, dzięki publicznym ankietom, Apple wypuściło warianty niebieskiego, pomarańczowego, czerwonego, białego i czarnego. Nadal brakuje kolorów, które są według gustów wszystkich. Badania wykazały, że czerwony był jednym z najbardziej pożądanych, a następnie matowa czerń, która jest bardzo popularnym kolorem, ponieważ czerń pasuje do każdego koloru.

Pozostałe wybrane kolory to niebieski i pomarańczowy, które również zostały uwzględnione obok innych. Mimo to w telefonie jest jeszcze wiele innych kolorów. The personalizacja telefonu komórkowego Dla niektórych jest to coś niezbędnego, aby ich osobista marka była widoczna we wszystkim, co lubią.

Ciekawostką jest to, że niektóre iPhone’y, które są czerwone, noszą nazwę Product Red. Jest to zastrzeżony znak towarowy Apple i jest inspirowany walka z HIVinicjatywa, która przekazuje część dochodów ze sprzedaży czerwonych produktów na cele charytatywne związane z tą walką.

Wskazówki dotyczące dostosowywania kolorów iPhone’a X

Jest wiele kolorów, tak wiele, że jeśli nie masz określonego faworyta, trudno byłoby ci wybrać, jeśli masz przed sobą szeroką gamę. Ale chodzi o to, aby publiczność miała dostęp do wystarczającej liczby kolorów.

Problem polegałby na tym, że posiadanie tak wielu tonów może utrudnić, a nawet zwiększyć koszty produkcji firmy. Dlatego żądanie większej ilości kolorów może być niewygodne dla firmy Apple.

etui na iphone'a X

Chociaż prawdą jest, że koszt produkcji może wzrosnąć, a co za tym idzie również koszt sprzedaży, nie byłby tak istotny, gdyby żądano włączenia prostych kolorów. Kolory takie jak żółty, zielony, fioletowy lub warianty w swoich odcieniach mogą rozwiązać problem braku koloru przy niskich kosztach produkcji.

Cóż, ponieważ zmiana kolorów to coś, co może zająć trochę czasu, jeśli nie lubisz czekać, mamy do zaoferowania rozwiązanie, a to może nawet pozwolić na jeszcze większą personalizację telefonu. Rozwiązanie jest proste, możesz wybrać użyj etui na telefon, znany również jako muszle. Te akcesoria nie tylko pozwalają nadać mu osobisty charakter, ale mają wiele zalet.

Osłonki lub okładziny służą głównie do: chroń swój telefon przed uderzeniami, upadki lub jakikolwiek mały wypadek, któremu może ulec Twój telefon komórkowy. Ale niesamowitość tych akcesoriów nie kończy się na tym, możesz także wybierać spośród wielu odmian, które ozdobią Twój telefon, a nawet możesz dostosować swoje etui, aby pokazać swój styl.

Te okładki mogą być bardzo zróżnicowane i ilustrować od krajobrazu, przez różne kolory, a nawet zabawny obraz, wielką zaletą okładek jest to, że możesz podzielić się nimi ze swoim partnerem lub przyjaciółmi, używając pasujących okładek.

Są nawet miejsca i strony internetowe, na których możesz zamów swój niestandardowy futerał, z obrazem, zdjęciem lub krajobrazem, które Ci się podobają. To tylko kwestia tego, jak wybrać i cieszyć się wszystkimi kolorami, które oferuje nam Apple.