Skip to content

Jaki program jest potrzebny do otwarcia pliku SAV w systemie Windows?

28 de luty de 2021

Jedna z rzeczy, o których mogliśmy się dowiedzieć podczas naszych podróży po świecie techniczny, polega na tym, że istnieje wiele typów plików, które mogą być obsługiwane w systemie Windows. Niektórzy z nich znali, a inni nawet nie myśleliśmy, że istnieją. Tak jest w przypadku plików, które pokażemy poniżej, gdzie powiemy, czym one są i jakiego programu potrzebuję, aby otworzyć plik SAV w systemie Windows.

Przede wszystkim musimy wiedzieć, że jest to plik zawierający rozszerzenie Rozszerzenie SAV i to właśnie tam przechowywane są dane, są one szeroko stosowane zapisać postęp w grze wideo. Osobliwością tego typu plików jest to, że nie można ich bezpośrednio otworzyć. Musisz to zrobić za pomocą określonego programu lub aplikacji, która może go odczytać, w przeciwnym razie będzie to niemożliwe.

Duża liczba znanych nam rozszerzeń plików pokazuje nam, że wciąż musimy się wiele nauczyć. Cenny wkład, który możemy wygenerować, jest w Twoim zasięgu i aby wiedzieć, jak uzyskać dostęp do pliku niezależnie od jego rozszerzenia, takiego jak pliki z rozszerzeniem .SHS.

Jakiego programu potrzebuję, aby otworzyć plik SAV w systemie Windows

Jeśli chcesz otworzyć plik zawierający rozszerzenie Rozszerzenie SAV, musisz mieć do tego odpowiedni program. W ten sposób, jeśli skojarzenia do otwarcia tego pliku są skonfigurowane poprawnie, kliknięcie go otworzy się bez problemów. Ale możliwe jest, że nawet mając odpowiedni program, nie możesz otworzyć pliku SAV.

A to z powodu tego, o czym mówimy, skojarzenie nie zostało utworzone do otwarcia pliku przez wspomnianą aplikację lub program.

W innych przypadkach nie mamy programu i musimy go pobrać i zainstalować na naszym komputerze. Jednak w każdym przypadku program zawsze będzie musiał być powiązany z plikiem, aby go otworzyć.

Czasami możemy mieć problemy, kiedy otwórz plik SAV lub jakikolwiek inny, gdy przez pomyłkę zmieniliśmy rozszerzenie. Spowoduje to zmianę typu pliku i można to zrobić tylko za pomocą oprogramowania do konwersji, które specjalizuje się w wykonywaniu tej operacji. Cóż, są odpowiedzialni za zmianę jednego pliku na inny, a następnie bezproblemowe otwieranie.

Jak się dowiedzieć, jakiego programu potrzebuję, aby otworzyć plik SAV w systemie Windows

Pierwszą rzeczą jest wiedzieć, który program paliwowy utworzył plik plik z rozszerzeniem SAV iw tym celu zastosujemy następującą sztuczkę. Możemy przejść do akt. Lokalizujemy plik, a następnie klikamy go prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić menu.

W nim będziemy szukać Opcja Właściwości, tutaj znajdziesz ścieżkę do folderu, z którego pochodzi. Kolejnym krokiem jest przejście do niego i uruchomienie programu, za pomocą którego utworzono plik zawierający rozszerzenie SAV. I na koniec wystarczy otworzyć ten plik za pomocą programu i wszystko potoczyło się bez niedogodności.

program Windows

Innym sposobem na to jest znajomość programu, który może otworzyć ten plik, przejście do dokumentu i kliknięcie go prawym przyciskiem myszy. Pojawi się menu opcji, które należy wybrać otwarty w ten sposób wybierzesz program, o którym wiesz, że może otworzyć ten plik. I voila, problem podczas otwierania tego pliku z rozszerzeniem SAV został rozwiązany.

W ten sposób zakończyliśmy ten interesujący samouczek, który pokazał inne rozszerzenie pliku używane w systemach operacyjnych Windows. W bardzo dydaktyczny sposób wyjaśniamy, jakiego typu są to pliki i jakiego programu potrzebuję otwórz plik SAV w systemie Windows.