Skip to content

Jaki jest najlepszy wzmacniacz dźwięku do zainstalowania na moim komputerze z systemem Windows lub Mac?

25 de grudzień de 2021

Jednym z problemów, z jakimi borykają się ludzie korzystający z telefonów lub komputerów, jest to, że głośność ustalona przez system nie jest dla nich wystarczająca. lepiej się ciesz rzeczy, których słuchają na komputerze, niezależnie od tego, czy jest to muzyka, filmy czy rozmowy wideo.

Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób będziesz w stanie zwiększyć objętość swojego sprzętu. Dlatego pokażemy Ci, jak zwiększyć głośność zarówno w przeglądarce internetowej, jak i na komputerze, a także podpowiemy Ci sztuczkę aby wzmocnić głośność telefonu iPhone.

Jakich rozszerzeń Google Chrome możesz użyć, aby zwiększyć dźwięk swojego komputera?

Jeśli jesteś przyzwyczajony do słuchania muzyki na wyższym poziomie głośności niż określają parametry Twojego komputera lub telefonu i chcesz aktywować rozszerzenie, aby zwiększyć głośność, będziesz chciał wiedzieć, że takich rozszerzeń jest bardzo dużo. Porozmawiamy o dwóch najskuteczniejszych.

Mistrz głośności

Dzięki temu rozszerzeniu będziesz mógł zwiększyć głośność wszystkiego, co widzisz i słyszysz w przeglądarce Google Chrome. Wystarczy go zainstalować, a zacznie działać, z nim możesz zwiększ głośność do sześciu razy z siedzibą. Dlatego zalecamy, aby zachować ostrożność podczas korzystania z niego.

SoundFixer

Rozszerzenie SoundFixer jest najczęściej używane w przeglądarce Firefox, ale to nie znaczy, że nie będzie działać w przeglądarce Chrome. Dzięki temu będziesz mógł również zwiększyć głośność filmów, ale będzie to również służyć poprawić jakość dźwięku, co nie jest tym samym, co głośność. Dlatego polecamy to rozszerzenie.

Te dwa rozszerzenia, które Ci poleciliśmy są bezpłatne więc będziesz musiał je tylko pobrać, a następnie zamieszkać w swojej przeglądarce internetowej.

Jakie programy najlepiej zainstalować na komputerze z systemem Windows i zwiększyć dźwięk?

Oprócz tego, że Twój komputer nie pozwala na zwiększenie głośności filmów i piosenek w przeglądarce, będziesz także potrzebować programu wzmacniającego dźwięk podczas odtwarzania filmów i piosenek, które masz. przechowywane na twoim komputerze. Dlatego pokażemy Ci, które z nich są najlepsze, jakie będziesz w stanie zainstalować.

Wzmacniacz dźwięku Letasoft

Jest to prosty program, który nie ma przesadnej wagi, bardzo szybko się też zainstaluje w twój komputer z systemem Windows, Jest bardzo łatwy w użyciu. Zobaczysz tylko ikonę programu na pasku narzędzi, po jej naciśnięciu wybierzesz poziom głośności, którego będziesz używać podczas odtwarzania muzyki lub filmów na komputerze.

Ten program jest darmowy i możesz pobierz z oficjalnej strony programu, który można znaleźć w Chrome.

logo letasoft

FxSound

FxSound jest o wiele bardziej kompletny niż inne programy do zwiększania głośności komputera, ponieważ z tego programu będziesz mógł wykonywać pewne czynności, które ogranicza system. Ten program zapewnia bardzo skuteczny system wyrównujący i że będzie bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu można go dostosować do własnych upodobań.

Musisz też wiedzieć, że będziesz w stanie dostosuj dźwięk swoich aparatów słuchowychponieważ nie wszystkie słuchawki brzmią tak samo. Dlatego będziesz mógł dostosować je do swojej miary, aby brzmiały tak, jak najlepiej widzisz.

To będzie najlepszy program, jaki znajdziesz na swoim komputerze. To również pomóż poprawić dźwięk swoich gier dzięki czemu brzmią bardziej realistycznie, a środowisko, w którym grasz, jest znacznie bardziej otaczające.

Jak poprawić i zwiększyć dźwięk mojego komputera Mac, iPhone’a lub iPada?

Jeśli zauważysz, że Twój sprzęt Mac lub iOS nie brzmi tak, jak oczekujesz i chcesz zwiększyć głośność na swoim urządzeniu, aby rozwiązać ten problem z dowolnego z tych urządzeń, będziesz musiał wykonać następujące kroki bez konieczności pobierania jakichkolwiek wtyczek naprawić to:

  1. Wprowadź ustawienia swojego telefonu komórkowego.
  2. Przewiń ekran w dół, aż zobaczysz opcję „Muzyka” i wprowadź ją.
  3. Teraz otworzysz EQ, tutaj aktywujesz korektor dźwięku.
  4. Wśród różnych opcji wyrównania wybierzesz opcję o nazwie „Sonora”. W ten sposób głośność muzyki na urządzeniu iPhone zostanie już zwiększona.

dołącz do naszego kanału telegram