Skip to content

Jak zwolnić miejsce i mieć więcej pamięci na telefonie z Androidem bez usuwania czegokolwiek?

31 de październik de 2022

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zwolnić miejsce na telefonie z Androidem bez usuwania czegokolwiek? I oczywiście, jeśli zwrócimy uwagę, zobaczysz to prawie zawsze, gdy rozmawiamy o tym, jak zwolnić miejsce na smartfonieodnosimy się w szczególności do możliwości usunięcia części treści gromadzonych przez aplikacje, lub usunąć same aplikacje.

W tym sensie musisz wiedzieć, że jeśli szukasz sposobu na zwolnienie miejsca na smartfonie bez konieczności usuwania jakichkolwiek plików lub aplikacji, trafiłeś dokładnie do artykułu, którego potrzebujesz. W takiej sytuacji pokażemy Ci nieomylną sztuczkę, co pozwoli ci mieć zasadniczo takie same wrażenia jak teraz z twoimi urządzeniami, ale oczywiście z większą ilością wolnego miejsca.

I jakby tego było mało, ten artykuł, który pozwoli Ci dowiedzieć się, jak zrobić miejsce na telefonie z Androidem bez usuwania czegokolwiek; Ma również tę zaletę, że nie wymaga, abyś był użytkownikiem root, aby móc to zrobić.. Krótko mówiąc, wszyscy użytkownicy Androida, którzy nas czytają, mogą nauczyć się robić miejsce dzięki poniższym krokom krok po kroku, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak postępować.

Jak zwolnić miejsce na telefonie z Androidem bez usuwania czegokolwiek?

Jeśli chcesz zwolnić pamięć swojego smartfona bez usuwania aplikacji lub treści, najlepszą rekomendacją, jaką możemy Ci dać, jest bezpośrednie postawienie na wymianę aplikacji. A jak to się robi? Wyeliminowanie ciężkich wersji w celu zastąpienia ich innymi o mniejszej wadzedzięki czemu możesz mieć takie same wrażenia, ale robiąc miejsce na urządzeniu.

Na przykład, jeśli chodzi o polecanie lekkich aplikacji, jesteśmy pewni, że jeden z tych najlepszy jest Facebook Litebiorąc pod uwagę, że podobnie jak inne, o których będziemy wspominać, jest to całkowicie oficjalne.

Facebook Lite to aplikacja, która została wygenerowana przez twórców najważniejszej sieci społecznościowej na świecie; że ma wszystkie swoje cechy i nie zaszkodzi Ci pod względem przestrzeni.

Oczywiście, tak jak mamy Facebook Lite; Uważamy, że w ten sam sposób zaleca się przeanalizowanie innych aplikacji, które: mają też lekkie wersje, takie jak Messenger Lite czy Twitter Lite.

Niewiele możemy o nich dodać, ponieważ robią to samo: odtwarzają doświadczenie konwencjonalnych aplikacji; ale z tą zaletą, że zwalniają ogromną ilość miejsca na naszym urządzeniu w ciągu zaledwie kilku sekund. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy są zawsze na bieżąco z różnego rodzaju wiadomościami, nie wahaj się zastąpić Twittera jego lżejszą wersją, Lite na Twitterze.

Innym z najprostszych sposobów na zwolnienie miejsca w telefonie komórkowym bez konieczności usuwania czegokolwiek jest użycie pamięci micro SD. Możesz tam przechowywać zdjęcia, muzykę lub filmy. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją aplikacje, które można usunąć na tę małą zewnętrzną kartę pamięci. Naprawdę bardzo pomaga, jeśli nie ma możliwości zastąpienia aplikacji mniej ciężką.

Inne niezawodne zalecenia, aby Twój smartfon był jak nowy

Kiedy używamy naszego smartfona, robimy wiele rzeczy, takich jak pobieranie plików muzycznych, obrazów, a nawet wymiana informacji; Chociaż później je usuwamy, generują dużo odpadów. Dodatkowo w wyniku historii i przechowywania w pamięci podręcznej powstają pliki śmieci i pozostałości.

ładowanie systemu operacyjnego

Z biegiem czasu te nagromadzenia, które są dla nas niezauważalne, nasze urządzenie cierpi każdego dnia; powodujące spadek wydajności. W ten sposób zauważysz, że telefon komórkowy będzie coraz wolniejszy i nie zawsze jest to spowodowane prawie lub całkowicie pełną pamięcią wewnętrzną.

Teraz, jeśli nie chcesz odinstalowywać aplikacji ani zastępować ich ich lekkimi wersjami, aby zwolnić miejsce, możemy polecić Ci korzystać z aplikacji typu Clean Master, które możesz zainstalować na Androida w Sklepie Play. Zaletą takich aplikacji jest to, że eliminują wszystkie pozostałe pliki, które z czasem gromadzą się na naszych urządzeniach; i dlatego jest zalecany w tych przypadkach.

dołącz do naszego kanału telegram