Skip to content

Jak zwiększyć sygnał WIFI mojego telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a (przykład)

22 de luty de 2021

Dziś cały czas żyjemy połączeni. Dlatego tak ważna jest nauka jak zwiększyć sygnał Wi-Fi mojego telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone. Ważne jest, abyśmy mogli w ten sposób wykorzystać całą prędkość internetu na telefonie komórkowym, gdziekolwiek jesteśmy.

To normalne, że niektóre urządzenia mają anteny, które mogą nie być całkiem dobre. Może masz modem Wi-Fi, który musi zwiększyć lub poprawić sygnał; Może modem może być trochę daleko od twojego pokoju lub miejsca pracy, co może trochę skomplikować.

Przed zakupem jakiegoś urządzenia do przedłużenia sygnału Wi-Fi. Jeśli chcesz, aby Twój telefon komórkowy z Androidem lub iPhone miał lepsze Wi-Fi, istnieje metoda, która jest niezwykle prosta do wykonania i można ją wykonać za pomocą materiałów, które znajdziesz we własnym domu.

A co najważniejsze, nie chodzi tylko o to, że można to zrobić w ciągu kilku sekund. Ale też nie będziesz musiał niczego nosić. Krótko po wykonaniu tego samouczka możesz zapomnieć o tej małej modyfikacji, którą wprowadziłeś na swoim telefonie komórkowym, ponieważ jest ona dość minimalna, ale z niezwykle pozytywnym wpływem na sygnał Wi-Fi.

Poniższy samouczek jest niezwykle prosty, potrzeba bardzo niewielu materiałów. Mówiąc dokładniej w przypadku dwóch materiałów, masz już wszystko, czego potrzebujesz, chociaż ważne jest, aby spełnić wymagania przed kontynuowaniem, co wyjaśnimy poniżej.

Zwiększ sygnał Wi-Fi mojego telefonu

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że w przypadku, gdy nie możesz zdjąć tylnej obudowy urządzenia mobilnego, nie będziesz w stanie wykonać tego samouczka, aby zwiększyć sygnał. Należy o tym pamiętać, ponieważ urządzenia, których nie można wyjąć z tylnej okładki, nie dotyczą tego podręcznika.

Kolejną rzeczą, której będziemy potrzebować, jest plik taśma klejąca którego użyjemy do wklejenia pliku brzytwa lub gillette później. Najlepiej w takich przypadkach użyć jednego z szerokich, aby można było przykleić całe ostrze bez pozostawiania odsłoniętych punktów. Ponieważ ułatwi nam to cały proces.

To mały instrument, którego będziemy używać zwiększyć sygnał internetowy w telefonie komórkowym. Dlatego w takim przypadku musisz być ostrożny, ponieważ może to stać się niebezpieczne, jeśli nie będziesz go używać ostrożnie.

domowe wifi z dobrym sygnałem połączenia

Jak poprawić sygnał Wi-Fi mojego urządzenia mobilnego

Teraz zlokalizujemy antenę Wi-Fi. Generalnie w urządzeniach mobilnych antena znajduje się na górze urządzenia. Więc co z tym zrobimy małą maszynkę do golenia lub gillette należy umieścić na antenie danego Wi-Fi.

Drobnym szczegółem, o którym należy pamiętać, jest to, że w rzeczywistości nie zamierzamy przykleić go do anteny Wi-Fi. Nie należy przyklejać go z tyłu urządzenia mobilnego. To, co musimy zrobić, to obliczyć lokalizację i przykleić nóż do pokrywy, którą najpierw zdjęliśmy za pomocą taśmy klejącej, o której mówiliśmy wcześniej.

Jedyne co pozostało do zrobienia, to po prostu zakończyć załóż tylną obudowę z powrotem na urządzenie. Po tym wszystko, co musisz zrobić, to po prostu poczekać kilka sekund. Nie musisz ponownie uruchamiać urządzenia mobilnego.

Po kilku sekundach zauważysz, że zaczyna się chwytać więcej sygnału Wi-Fi. W ten sposób możesz zwiększyć sygnał Wi-Fi swojego telefonu komórkowego Bez konieczności absolutnego inwestowania w cokolwiek, z materiałami, które znajdziesz we własnym domu, a przede wszystkim możesz to zrobić niezwykle szybko i bez ryzyka uszkodzenia czegokolwiek.

dołącz do naszego kanału telegram