Skip to content

Jak zwiększyć rozmiar piersi lub piersi i pośladków lub ogona za pomocą programu Photoshop CS5, CS6, CC

26 de listopad de 2022

Ostatnio fotografia cyfrowa doświadczyła wielka rewolucja o technikach i narzędziach. Nieustanny postęp komputerów wraz z pojawieniem się aparatów cyfrowych i udoskonalonych skanerów.

Pozwoliło to na wykładniczy wzrost pojawiania się nowych profesjonalistów i amatorów, którzy wykorzystują te zasoby do poprawiania, modyfikowania, a nawet tworzyć własne prace i kompozycje. W tym poście pokażemy, jak powiększyć piersi za pomocą Photoshopa.

Aby Twoje zdjęcie było bardziej realistyczne, powinieneś wiedzieć, jak profesjonalnie wykonać surrealistyczne, realistyczne zdjęcie w Photoshopie, chociaż brzmi to dość skomplikowanie, w rzeczywistości jest bardzo proste, możesz mieć najlepsze zdjęcia w sieciach społecznościowych.

W ten sposób możesz zwiększyć rozmiar piersi za pomocą Photoshopa

Photoshop jest wiodąca aplikacja w dziedzinie retuszu zdjęć i projekt graficzny. Jest to również preferowany wybór zarówno dla użytkowników, jak i hobbystów w środowiskach komputerów PC i Macintosh. Został stworzony przez firmę Adobe Systems jako Oprogramowanie narzędziowe do przetwarzania obrazu jest obecnie jednym z najpotężniejszych.

Logo Photoshopa są własnością Adobe, a także zastrzeżone znaki towarowe Photoshop i Adobe.Clic nie mają związku z firmą Adobe. Od samego początku musisz jasno powiedzieć, że program Photoshop nie jest przeznaczony do rysowania, dlatego zaleca się korzystanie z programu Illustrator.

Adobe Photoshop jest zorientowany na przetwarzanie i manipulowanie obrazami, stworzone przez inne programy lub zdigitalizowane przez skaner i maszynę fotograficzną. Następnie, po wprowadzeniu obrazu do programu, można go retuszować, przekształcać i edytować z nieskończonymi możliwościami.

Jest to jedna z najciekawszych funkcji Photoshopa, ponieważ firmie Adobe udało się stworzyć intuicyjny i bardzo kompletny program. Usuwa zaznaczenie z komputera i być oprogramowaniem najczęściej używanym przez projektantów i ilustratorów. Jeśli chcesz pobrać Photoshopa, może to być Adobe.

Zarówno parametry, polecenia, jak i konfigurowalne narzędzia, które oferuje Photoshop, pozwalają na dość wyczerpującą kontrolę liczby kryteriów Można je skorygować na zdjęciu.

Głównym celem programu Photoshop jest edycja zdjęć, ale można go również używać do tworzyć obrazy, efekty, grafikę i wiele więcej w bardzo dobrej jakości.

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób można wykonać doskonałe kadrowanie obrazu lub zdjęcia w programie Photoshop, aby podczas edytujesz rozmiar swoich pośladków lub piersitło nie jest widoczne z jakąkolwiek niedoskonałością, która mogłaby wprawiać w zakłopotanie.

zwiększenie rozmiaru piersi

Zwiększ rozmiar pośladków lub ogona zdjęcia za pomocą Photoshopa

Wszystkie te, które są odbiciem analogowego retuszu negatywów i których cel jest dokładnie ten sam: wymazywanie elementów, ustawianie ostrości i wybiórcze rozmycie. Unikaj, pal, nasycaj i zmniejszaj nasycenie lub strefy klonowania z różnymi modelami tamponów, pacherów i szczoteczek.

Narzędzia te umożliwiają rozmycie obszarów usunąć detale i niedoskonałości skóry. W tym samym czasie możemy również wybielić zęby, skorygować efekt czerwonych oczu, wyeliminować małe fragmenty obrazu tak duże jak ludzie czy budynki.

Wszystkie te narzędzia modyfikują obraz, dodając lub usuwając informacje i zmieniając informacje kolor pikseli, które go tworzą. Istnieje technika, która jest najbardziej uderzająca i którą można błędnie zinterpretować jako jedyną funkcję programu.

Odpowiada za przeprowadzanie tych cyfrowych operacji „chirurgicznych”, które często są mylone z pełnym potencjałem programu. Chodzi o za pomocą filtra Liquify.

„Liquify nie jest narzędziem, ale filtrem zawiera własne narzędzia i parametry. Ta funkcjonalność programu istnieje od wersji 6, w roku 2000. Filtr Liquify umożliwia pchanie, ciągnięcie, obracanie, odbijanie, opróżnianie lub nadmuchiwanie dowolnego obszaru obrazu.

Zniekształcenia, które tworzy może być subtelny lub drastycznydzięki czemu polecenie Skraplanie stało się potężnym narzędziem do retuszu obrazów i tworzenia efektów artystycznych.

Za pomocą tego filtra można zrekonstruować sylwetkę ludzkiego ciała, poruszyć rysy twarzy, napompować oczy, piersi lub dowolną inną część ciała. żeby wyglądały na starsze.

Należy wyjaśnić, że chociaż zdjęcia są bardzo dobrze obrobione i na pierwszy rzut oka nie wyglądają na obrobione, bo zrobiłeś to jak fachowiec, jest kilka sztuczek, które powinieneś znać takie jak wiedza, czy obraz lub zdjęcie było edytowane lub przetwarzane w programie Photoshop.

W ten sposób możesz mieć wiele bądź bardziej ostrożny podczas edytowania zdjęcia i że absolutnie nikt, nawet ekspert, nie wie, czy Twoje zdjęcie zostało zmodyfikowane lub zmienione w Photoshopie.

Procedura powiększania piersi za pomocą Photoshopa

  • Najpierw otwórz obraz w PHOTOSHOP z kim będziesz pracować.
  • Następnie przejdź do menu „Filtr” i wybierz narzędzie „Skraplanie”.
  • Spowoduje to otwarcie nowego okna, kliknij narzędzie „Nadmuchać„.
  • Wybierz „rozmiar pędzla” i wybierz rozmiar, który Twoim zdaniem pasuje do Twojego wizerunku.

Jeśli masz jakieś pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali za pomocą samouczka, możesz to zrobić zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram