Skip to content

Jak zwiększyć głośność na moim BlackBerry bez używania fizycznych przycisków lub klawiszy bocznych?

8 de lipiec de 2021

Oczywiste jest, że większość BlackBerry ma przyciski we wszystkim, niewiele jest tych, które mają coś dotykowego (szczególnie te ostatnie), ale najbardziej popularne można powiedzieć, te z złoty wiek firmy Są całkowicie z przyciskami i oczywiście głośnością.

Że nawet dzisiaj w high-endowych modelach również używają przycisków, to one są najbardziej zniszczone, bo ewidentnie używamy ich przy wielu okazjach do obniżyć i zwiększyć głośność kilka razy na raz, a nawet odblokować ekran.

Problem polega na tym, że gdy są uszkodzone, mogą oczywiście sprawić, że telefon będzie prawie bezużyteczny, ponieważ nie będzie w stanie wygodnie słuchać muzyki lub filmów, ani modele skonfiguruj telefon, aby go słuchać lub zostaw go na wibratorze kiedy wyślą nam wiadomość lub zadzwonią.

W ten sposób możesz zwiększyć głośność swojego BlackBerry bez konieczności szybkiego używania fizycznych przycisków lub klawiszy bocznych

Chociaż ten samouczek jest taki, że możesz zwiększyć głośność bez używania fizycznych przycisków ani klawiszy bocznych, istnieje również kilka sztuczek dla urządzenia BlackBerry.

Jednym z nich jest to, że możemy zainstalować lub pobrać WhatsApp za darmo dla Ciebie Urządzenie BlackBerry, w sposób łatwy, szybki i bez komplikacji.

Ale jeśli wręcz przeciwnie, chcesz wiedzieć, jak zresetować BlackBerry, co może wydawać się niemożliwe, zobaczysz, że jest to coś, co możesz zrobić w prosty sposób.

Istnieje wiele opcji dla Twojego BlackBerry, różne sztuczki, które sprawią, że Twój BlackBerry będzie niesamowitym urządzeniem mobilnym, wszystko, czego chcesz zmodyfikuj swoje urządzenie BB jest to całkowicie możliwe i bez konieczności spędzania wielu godzin na modyfikowanie BlackBerry.

Dobrą rzeczą w BB jest to, że możesz rozmawiać ze znajomymi w bardzo wygodny sposób, dlatego urządzenia mobilne BlackBerry są tak popularne, ponieważ dają wiele opcje, aby mogły być bardzo wygodne.

Jak zwiększyć głośność bez używania przycisków w telefonie BlackBerry?

Najłatwiejszym sposobem osiągnięcia tego jest przede wszystkim naciśnięcie klawisza „Wyślij” po naciśnięciu, co zamierzamy zrobić, to przejść do części „Menu”, raz tutaj przechodzimy do „Opcji” i po tym zostanie wyświetlony lista, gdzie będziesz musiał szukać, gdzie jest napisane „Opcje ogólne”.

Teraz musimy zrobić poszukaj opcji, która mówi „Głośność połączeń”. W tym miejscu wybierzemy 100%, aby w ten sposób ogólnie zwiększyć głośność urządzenia.

Jak zobaczysz, nie jest to tak naprawdę coś zbyt skomplikowanego, ale wyraźnie jeśli nie wiesz jakich opcji szukać wśród wszystkich tych, które ma to urządzenie, możesz być jednym dobra ilość godzin i nawet nie wiem, jak zwiększyć głośność na BlackBerry bez używania przycisków.

Dzięki tej metodzie możesz bez problemu podnosić i obniżać głośność kulki i prosty sposób, nawet wyłącz całkowicie głośniej bez naciskania przycisku.

Jak widzisz w pewien sposób łatwo i szybko możesz podnosić i zmniejszać głośność Twojego urządzenia mobilnego, co jest bardzo przydatne, ponieważ wiele razy fizyczne i boczne klawisze, których używamy do wykonywania tych czynności na naszym urządzeniu, są uszkodzone, ponieważ często ich używamy i zużywają się.

Dlatego znając inną metodę, aby móc łatwo podnosić i obniżać głośność naszego BB to jest coś całkiem fundamentalnego.

Główny obraz ekranu dotykowego mobilnego bb

Możliwe jest podnoszenie i zmniejszanie głośności Twojego BlackBerry bez konieczności używania fizycznych klawiszy lub przycisków w prosty sposób

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy masz Jeżyna 9300, 8500 lub BlackBerry 10, wśród tak wielu, jakie można mieć, klawisze głośności są we wszystkich i gdy używasz ich zbyt wyraźnie, pomimo dobrej odporności.

Mogą więc zostać uszkodzone, prędzej czy później tak się stanie, a zatem naucz się zwiększać lub zmniejszać głośność przez oprogramowanie możemy powiedzieć, że jest to bardzo przydatne, aby uniknąć uszkodzeń fizycznych przycisków.

Nie zapominaj, że aby sztuczki, które podaliśmy w tym samouczku, zadziałały, musisz postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku! aby w ten sposób osiągnąć swój cel.

I tak jak problem z urządzeniem BlackBerry zostanie rozwiązany, również jest dość skuteczna i podobna sztuczka dla Twojego urządzenia Apple i Android za pomocą klawiszy głośności, powszechny, ale łatwy do naprawienia problem.

Mamy nadzieję, że ten samouczek Ci pomógł i masz you udało się rozwiązać problem które miałeś ze swoim BB. Jeśli masz jakieś pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali, możesz zostawić je w komentarzach, a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram