Skip to content

Jak zweryfikować fanpage na Facebooku za pomocą niebieskiego popcornu? – Łatwo

1 de październik de 2021

Facebook z każdą aktualizacją wygląda na nas bliżej rozwoju w społeczności internetowej zarówno na poziomie osobistym, jak i biznesowym; Jeśli masz firmę lub rozpoczynasz przedsięwzięcie, zalecamy stworzenie Fanpage’a i łatwe sprawdzenie go za pomocą tego poradnika.

Jakie są zalety posiadania firmy zweryfikowanej przez Facebooka?

Masz już dziś biznes Wymaga korzystania z oferty całej sieci, takiej jak strony internetowe i oczywiście sieci społecznościowe, dlatego Facebook oferuje fanpage dla firm, ponieważ daje im to ogromne korzyści, aby osiągnąć sukces, jakiego pragną.

Oprócz zapewnienia użytkownikom wygody publikuj w dowolnym momencie utrzymywać aktywny kontakt z Twoimi obserwującymi; Planując swoje publikacje z telefonu komórkowego, masz pewność, że każdy zobaczy treść we właściwym czasie.

Wiarygodność

Kiedy masz fanpage zweryfikowany za pomocą niebieskiego popcornu na Facebooku, oferujesz każdemu, kto wchodzi z nim w interakcję, wiarygodność bycia czymś prawdziwym; Zwiększy to zaufanie, jakim wszyscy obdarzają Twoją firmę, co jest ważne, aby odnieść sukces w mediach społecznościowych.

Widoczność

Weryfikując na niebiesko Twój Fanpage na Facebooku nie tylko zwiększa Twoją wiarygodność wśród użytkowników, zapewnia również lepszą widoczność Twojej firmy; Skorzystaj, aby na okładce Twojego profilu pojawił się film, w którym możesz zobaczyć, że najlepsze w Twoim przedsięwzięciu dla wszystkich.

Daje to Twojej firmie większą obecność w jednym z najczęściej używanych obecnie portali społecznościowych, dając Ci możliwość spełnienia wszystkich wyznaczonych celów.

Gdzie znajdę opcję prośby o weryfikację?

Aby mieć weryfikację firmy na Facebooku musisz przejść do ustawień, ta opcja możesz go znaleźć w prawym górnym rogu ekranu; W zakładkach znajdujących się po lewej stronie wybierz Ogólne, pojawi się Weryfikacja strony, na koniec kliknij edytuj, aby uzyskać dostęp do weryfikacji.

Jakie są wymagania dotyczące weryfikacji mojej firmy na Facebooku?

Aby wykonać ten ważny krok, jakim jest weryfikacja Twojego Fanpage na Facebooku, musisz spełnić szereg wymagań, które wspierają Twój biznes:

Nazwa prawna firmy

Aby zweryfikować Fanpage na Facebooku musisz upewnić się, że nazwa prawna Twojej firmy ma prawdziwe poparcie; w takim przypadku albo firma, albo jeśli jesteś zarejestrowany jako osoba prawna, musisz mieć dokumentację na poparcie tego.

Dane, adres, kod pocztowy

Wszystkie dane, które rejestrujesz podczas weryfikacji Twojego Fanpage na Facebooku muszą pokrywać się z dokumentacją gwarantującą legalność firmy; najważniejsze dane to Twój adres prawny, kod pocztowy i inne takie jak numer telefonu, pamiętaj, że wszystko to zostanie zweryfikowane przez pracowników Facebooka.

Dokumenty prawne, które chronią Twój fanpage

Każdy wiersz wypełniony weryfikacją Fanpage na Facebooku musi posiadać dokumentację potwierdzającą jego ważność prawną; Proces ten nie jest jednak tak uciążliwy, ponieważ istnieją dokumenty, które zawierają wszystkie wymagane informacje, takie jak rejestracja podatkowa, ułatwiające ten proces.

wymagania do weryfikacji mojej firmy na facebooku

Jakie dokumenty są do mnie wymagane podczas weryfikacji i jakie są poszczególne?

Dokumenty wymagane do weryfikacji fanpage’a na Facebooku są szczegółowo sprawdzane przez zespół odpowiedzialny za zapewnienie ich ważności prawnej,; Te dokumenty zapewniają, że wszystkie podane informacje są prawdziwe, tutaj mówimy, których potrzebujesz i opisujemy każdą z nich:

Rachunek za telefon

Rachunek telefoniczny musi być wystawiony na firmę, aby był w pełni ważny, zaleca się kontakt z firmą telekomunikacyjną w przypadku jakiejkolwiek zmiany; W ten sposób zarówno numer telefonu powiązany z firmą, nazwisko jak i adres są zapisywane w tym samym dokumencie.

Licencja komercyjna

Licencja na prowadzenie działalności firmy Jest to zezwolenie, w którym można legalnie działać na określonym obszarze; Dlatego jest to jeden z najważniejszych dokumentów, poza tym musi być w pełni aktualny w momencie załączenia.

Zwrot podatku

Ten dokument jest tym, który pokazuje dochody i odliczenia, które są wykorzystywane do zapłaty podatku dochodowego, w ten sposób firma pokazuje, że oprócz tego, że jest legalna, jest wypłacalna.

Certyfikat Konstytucji

Aby zweryfikować Fanpage na Facebooku, należy dołączyć świadectwo rejestracji, które stanowi poświadczony notarialnie dokument, w którym wspólnicy firmy dostarczają informacji niezbędnych do rejestracji prawnej firmy.

Statut Towarzystwa

W tym dokumencie Określone są normy ustalone przy zakładaniu firmy, ustalające wszystko, co odnosi się do praw, obowiązków i darowizn rządzących firmą.

Która odznaka jest moja i co oznacza każda odznaka?

jakie są rodzaje logo na facebooku

Istnieją dwa rodzaje weryfikacji Fanpage na Facebooku, mają jedną odznakę, która jest szara, a druga jest niebieska; Następnie wyjaśnimy, z czego składa się każdy z nich, abyś wiedział, który z nich odpowiada Tobie.

Szara odznaka

Osoby, które proszą o weryfikację Fanpage z szarym popcornem na Facebooku Są to ci, którzy są oddani biznesowi lub firmom; W takim przypadku zastosowanie mają lokalne firmy, firmy, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, firmy lub organizacje, które są prawnie zarejestrowane i zgodne ze wszystkimi wymaganymi przepisami prawnymi.

Niebieska odznaka

Osoby, które proszą o weryfikację Fanpage z niebieskim popcornem na Facebooku to ci, którzy są oddani mediom; niezależnie od tego, czy są osobami publicznymi, organizacjami czy markami, muszą spełniać niezbędne warunki związane z wprowadzonymi informacjami, zgodnością z politykami i interesem publicznym, który odzwierciedlają.