Skip to content

Jak zwektoryzować obraz, zdjęcie lub logo w Photoshop CS6 lub Illustratorze krok po kroku

22 de czerwiec de 2021

Jeśli pomyślimy o tym, co najlepsze programy że nie możemy przestać instalować na naszych komputerach.

Nie mamy wątpliwości, że Photoshop jest jednym z nich, jednogłośnie uznawanym za najlepszy edytor obrazów na komputery PC, można w nim tworzyć od obrazów GIF, po fotomontaże lub własne edycje.

Prawda jest taka, że ​​chociaż jest to całkowicie kompletne oprogramowanie, nie możemy stracić z oczu faktu, że jego krzywa uczenia się dość wyraźne.

I z tego powodu wygodnie jest, aby wszystkie tutoriale które mamy pod ręką, skorzystajmy z nich, aby dowiedzieć się wszystkiego o wydaniach.

W następnych wierszach postaramy się udzielić Ci porady na temat tego, który krok po kroku jest najbardziej Wątpliwości zwykle mają użytkownicy.

Ten związany z Adobe Photoshop i jak wektoryzować logo w tej aplikacji.

Ten samouczek, który uważamy za jeden z najważniejszych ponieważ jest to taka, która może zaoferować ogromną użyteczność dla osób, które chcą lepiej pozycjonować swoje marki, a logo jest w tych przypadkach naprawdę ważnym elementem.

Wektoryzując logo możesz o nich zapomnieć niezręczne chwile W którym tracisz trochę na jakości obrazu, gdy zwiększasz jego rozmiar, więc nie martw się o to w ogóle, ponieważ osiągniesz efekt końcowy tak dobry, jak oczekiwałeś.

Jak powiedzieliśmy, zasadniczo dzieje się tak, że wektoryzacja składa się z przekształć swoje obrazy składa się z pikseli w obrazach zbudowanych z wektorów.

Różnica polega na tym, że wektory można wydłużać bez utraty jakości, coś, co się nie dzieje, gdy edytujesz obrazy z pikselami.

Cóż, jeśli chcesz to zrobić w Photoshop CS6, to zwektoryzuj swoje logo, aby nie trać na jakości podczas powiększania, zalecamy dalszą lekturę, ponieważ przedstawimy Ci rozwiązania w tym zakresie.

Chociaż obecnie istnieje wiele aplikacji do edycji obrazów lub ich kompresji bez utraty jakości z naszego Androida, są ludzie, którzy pracują nad tworzeniem logo lub chcą obraz doskonałej jakości.

Dlatego uciekają się do korzystania z programów z komputera, takich jak Photoshop CS6, a w tym samouczku pomożemy ci w bardzo prostych krokach, aby osiągnąć doskonałość, której szukasz.

Jak mogę zwektoryzować logo w Photoshop CS6 krok po kroku?

Cóż, jeśli chcesz oszczędzić sobie procesu powrotu zaprojektować ten sam obraz w innym rozmiarze wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które Ci podamy, ponieważ w ten sposób będziesz całkowicie chroniony:

 • Wybierz przede wszystkim obraz, który chcesz wektoryzować
 • Po wyświetleniu podglądu wyników możesz lepiej zdefiniować pomysł na pracę work, więc zalecamy zacząć od tego
 • Następnie zduplikuj warstwę, aby pracować nad kopią, na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Możesz wziąć tę radę pod uwagę przy absolutnie wszystkich swoich projektach w Photoshopie, a nie tylko w tym.
 • Zrobiłeś powyższe i już na kopii musisz przejść do Filter, Blur, rozmycie Gaussa
 • W zależności od jakości obrazu, o którym mowa, musisz mniej więcej rozmyć, szukając punktu pośredniego
 • Kiedy skończysz z poprzednim krokiem i zawsze na nieostrej warstwie, musisz przejść do trybu mieszania obrazu
 • W jej obrębie zamierzasz się podzielić
 • Po wykonaniu powyższych czynności musisz utworzyć warstwę wypełnienia lub dopasowania za pomocą funkcji Threshold
 • Możesz dodać szum, jeśli chcesz podkreślić niektóre szczegóły obrazu. W każdym razie nie przejmuj się tym zbytnio, ponieważ szum, który dodamy do tła, usuniemy. Ważne jest to, że szczegóły obrazu są zaznaczone
 • Potem musisz Zrób kopię utworzone kroki, takie jak: Ctrl + Alt + Shift + E w systemie Windows lub Cmd + Alt + Shift + E w systemie Mac OS X
 • Na końcu poprzednich kroków musimy przejść do Wybór, Zakres kolorów
 • Kliknij obraz podglądu, a prawie automatycznie zauważysz zmianę
 • Musisz zmodyfikować tolerancję i umieścić ją między 9 a 20. Upewnij się jednak, że większość pikseli jest zakryta na obrazie
 • Gdy masz całkowitą pewność, kliknij Zainwestuj, a następnie Zaakceptuj zmiany
 • W tym momencie szukamy narzędzia Lasso i klikamy prawym przyciskiem myszy na obrazek dając ścieżkę pracy Make work
 • Wybieramy tolerancję 2 pikseli i voila
 • Aby zapisać, przejdź do Edytuj, zdefiniuj niestandardowy kształt

sztuczki przynoszą rezultaty

Dzięki tej sztuczce, o której właśnie wspomnieliśmy, dostaniesz wyniki, których szukałeś Jeśli chodzi o wektoryzację obrazów w Photoshopie, uważamy, że w wielu przypadkach jest to niezwykle przydatny samouczek.

Jest wiele osób, które chcą wiedzieć jak wektoryzować obraz lub zdjęcie.

Proces teoretycznie nie jest czymś prostym, ale na szczęście są technologie które pozwalają nam to zrobić na dowolnym zdjęciu w szybki i skuteczny sposób.

Istnieje wiele aplikacji, które pozwalają na wektoryzację obrazu za pomocą ogromny obiektW ciągu kilku sekund otrzymasz obraz lub zwektoryzowane zdjęcie bez żadnego wysiłku.

Wyjaśniamy krok po kroku, co należy zrobić podczas wektoryzacji obrazu

Jak wyglądają obrazy wektorowe? komponować według wektorówsłusznie. Podczas przeprowadzania tego procesu powinny być jak najprostsze.

Bo inaczej wszystko by wróciło dość skomplikowane i skończyłoby się czymś abstrakcyjnym, z wyjątkiem tego, co chcemy osiągnąć.

Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku jest więc usunięcie tła z obrazu przed rozpoczęciem procesu, aby: wektoryzować to.

Im prostsze zdjęcie, tym wyniki będą lepsze, więc usuń absolutnie wszystko co nie jest konieczne na danym zdjęciu.

Powinieneś nawet poprawić kontrast, oświetlenie itp. Aby wszystko było jasne i proste aby w ten sposób bez problemu wykonać ten efekt.

edytuj zdefiniuj dostosuj

Jak łatwo rozpocząć wektoryzację zdjęcia

Istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają to osiągnąć, chociaż nie są one wystarczająco kompletne, aby powiedzieć lub być. konieczne, aby przejść przez pudełko. Istnieje jednak strona internetowa, która jest kompletna, jeśli chodzi o konwersję dowolnego obrazu na wektor.

Witryna, o której mowa, jest taka, że ​​możesz korzystać z AutoTracer. Będąc w środku, będziesz musiał zrobić, to nacisnąć tam, gdzie jest napisane Wybierz plik aby wybrać zdjęcie, o którym mowa.

Tutaj możesz modyfikować różne sekcje po kliknięciu „Pokaż ustawienia zaawansowane” aby zostawić wszystko według własnego uznania.

format wyjściowy Jest dość oczywiste, o co chodzi, to w kilku słowach format, jaki będzie miał dany plik. Powinieneś wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Odnosić się do liczba kolorów Możesz wybrać, czy będzie monochromatyczny z maksymalnie 256 kolorami, czy będzie miał oryginały.

Usuń szum chodzi oczywiście o wymazanie niedoskonałości zdjęcia, aby było jak najprostsze i czytelne.

Dotyczące wygładzone możesz wybrać, czy chcesz, aby był bardziej szczegółowy i ulepszony.

Jeśli wybierzesz białe tło wtedy biały kolor tła jest ignorowany i nie staje się wektorem.

Po prawidłowym wybraniu wszystkich opcji wystarczy nacisnąć przycisk press Zaczynać.

Jeśli nie rozumiesz tych opcji, nie musisz sam konfigurować, ponieważ jest skonfigurowany domyślnie, daje dobre wyniki, chociaż zawsze się przydaje eksperymentować i uczyć się Pewny?

Proces nie trwa zbyt długo, za kilka sekund będziesz mógł cieszyć się swoim obraz wektorowy. Po zakończeniu procesu możesz bez problemu pobrać obraz na komputer.

Aplikacja internetowa w ujęciu ogólnym to całkiem przyzwoity i osiąga dość kompetentny wynik.

Jest bardziej niż oczywiste, że w niektórych przypadkach może: popełnisz ten lub inny błąd i nie osiągniemy dobrych wyników. Ale zawsze zależy to od oryginalnego zdjęcia i tego, jak proste jest.