Skip to content

Jak zrobić zrzut ekranu na Motoroli XT621 i Moto G 2022

17 de wrzesień de 2023

Naucz się robić A zrzut ekranu To istotne, bo dzięki nim można w ten sposób zapisać konkretną chwilę przechwycić z rozmowy, z oferty, którą widziałeś i której nie chcesz stracić, z publikacji, która Ci się spodobała w sieci społecznościowej. Możesz nawet, jak wspomnieliśmy w innym artykule wcześniej, zrobić zrzut ekranu, aby w jakiś sposób pobrać zdjęcia z Instagrama bez konieczności korzystania z jakichkolwiek aplikacji innych firm.

Jak zrobić zrzut ekranu Motorola XT621

Do tej pory Motoroli XT621 Jest to nadal powszechnie używane urządzenie mobilne na całym świecie, mimo że jest starsze, wiele osób nie chce zmieniać urządzenia, bo wystarczy im możliwość korzystania z podstawowych aplikacji, z których korzystamy na co dzień. zasadniczo.

Możliwość zrobienia zrzutu ekranu może pomóc Ci w wielu przypadkach, gdy najmniej się tego spodziewasz, wiedzieć zrób zrzut ekranu swojej Motoroli XT621 Może się to okazać dla ciebie bardzo przydatne, ale poza tym powinieneś pamiętać, że nie jest to zbyt skomplikowane ani zbyt trudne do zapamiętania, jak to zrobić.

Mówię, że nie jest to trudne, bo wystarczy, że wciśniesz jednocześnie przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności, jeśli zrobisz to jednocześnie, usłyszysz charakterystyczny dźwięk kamery i zobaczysz miga na ekranie, oznacza to, że zrzut ekranu został wykonany.

Gdzie jest przechowywany? W galerii zdjęć, w folderze o nazwie zrzut ekranuw tym miejscu możesz zapisać chronologicznie wszystkie zdjęcia, które zamierzasz wykonać.

Zrób zdjęcie ekranu Motoroli XT621

Jak widać nie jest to wcale skomplikowane i wiadomo jak zrobić zdjęcie na ekran Motoroli XT621 To nigdy nie boli, jest bardzo proste i może wcale nie być trudne zapamiętanie, jak wykonać kombinację przycisków.

Można go użyć do wysłania rozmowy do znajomego, aby mógł wyrazić swoją opinię na ten temat, zadać mu jakieś pytanie, zapisuj zdjęcia, których nie można pobrać z różnych powodów, na przykład za pomocą Instagrama, zapisując zdjęcia reklam, które widzisz w sieciach społecznościowych lub witrynach internetowych, krótko mówiąc, do czegokolwiek chcesz.

Jak robić zrzuty ekranu za pomocą Moto G 2021

Motorola coraz bardziej udoskonala swoje modele, pokazała to dzięki linii Moto E, G i różnym dostosowaniom, które fabryka wprowadziła w celu aktualizacji. Ale nie muszą się martwić ponieważ zrzuty ekranu są nadal robione w ten sam sposób, co poprzednie, chociaż na pewno jeśli tu jesteś, dzieje się tak dlatego, że po raz pierwszy masz Motorolę, więc Powiemy Ci krok po kroku, jak robione są zrzuty ekranu na tym telefonie.

Kroki do przechwycenia i lokalizacja

Wszystkie telefony Motoroli są praktycznie takie same, różnią się pewnymi szczegółami, które czynią je wyjątkowymi. Zrzuty ekranu na tych urządzeniach W rzeczywistości są bardzo łatwe do wykonania.W rzeczywistości powinny to być najprostsze metody dostępne w przypadku wielu telefonów komórkowych o bardzo podobnej konstrukcji. Nie będziemy się już nad tym zastanawiać i powiemy Ci, jak to zrobić.

image_thumb51

Aby zrobić zrzut ekranu, musisz wykonać kombinację przycisków, tak jak w przypadku innych telefonów, w tym przypadku musisz Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności przez jedną sekundę, będziesz wiedzieć, że zdjęcie zostało zrobione, gdy usłyszysz dźwięk aparatu. To jedyny sposób na robienie zrzutów ekranu na Motoroli.

Z pewnością skoro wiesz już, jakie kroki należy wykonać, aby zrobić zrzut ekranu, teraz musisz się zastanawiać: gdzie są one zapisywane? Cóż, najwyraźniej nie ma ich w folderze, do którego trafiają bezpośrednie zdjęcia, kiedy wchodzą do galerii, muszą szukać folderu z napisem zrzut ekranu (w języku angielskim), znajdziesz tam każde wykonane przez siebie ujęcie. Jak widać nie ma nic szybszego i wygodniejszego niż robienie zrzutów ekranu na Moto G 2022.

dołącz do naszego kanału telegram