Skip to content

Jak zrobić wszystkie mikstury Minecraft? – Ostateczny przewodnik po miksturach Minecraft

28 de luty de 2021

Mikstury w Minecraft są dość złożonym obszarem wytwarzania a to wymaga wiedzy i doświadczenia, aby poznać każdy przepis i zastosowanie. To generuje, że nie jest to proste i przyjazne zadanie, ponieważ w grze nie ma nic, co by na to wskazywało. Jeśli nie chcesz tracić więcej czasu i zasobów, próbując nauczyć się robić wszystkie mikstury w grze Minecraft.

Składniki potrzebne do przygotowania mikstur są pozyskiwane na różne sposoby i są bardzo zróżnicowane. Z drugiej strony są inne, które pozostaną niezmienne, ponieważ generują modyfikatory w miksturach. Jeśli naprawdę chcesz mieć mikstury, zalecamy zaktualizowanie gry Minecraft do najnowszej wersji przed kontynuowaniem i oczywiście zakupem oryginalnego tytułu.

Przepisy na wszystkie mikstury Minecraft z pozytywnym efektem

Na początek zrób wszystkie mikstury Minecraft niezbędny umieść paliwo w destylatorze w jego pudełku, następnie butelki z wodą w trzech pudełkach poniżej i na końcu składnik w górnym pudełku.

Mikstura siły

Aby przygotować miksturę siły, należy najpierw destylować brodawkę dolną, a po jej zakończeniu proszek Blaze musi być destylowany na tych samych butelkach.

Aby wydłużyć jego czas trwania konieczne jest destylowanie na nich Redstone, co wygeneruje Extended Force. Zamiast tego, aby zwiększyć jego moc, ten sam proces należy przeprowadzić ze świecącym proszkiem kamiennym, tworząc w ten sposób Moc II.

Mikstura regeneracji

W przypadku tej mikstury konieczne jest destylowanie Nether Wart, a następnie wykonanie tej samej procedury ze Łzą Ghasta. Jeśli chcesz wydłużyć jego czas trwania, musisz destylować Redstone, a jeśli chcesz go wzmocnić, musisz zrobić to samo, ale z Luminous Stone Powder.

Mikstura szybkości

Ta mikstura jest dość prosta, bo tylko ona konieczne jest destylowanie brodawek Nether i cukru. Jego czas trwania lub moc można również zwiększyć za pomocą odpowiednich składników wymienionych w poprzednich przypadkach.

Mikstura lecznicza

Będąc najczęściej używanym, mikstura lecznicza jest klasyfikowana jako mikstura natychmiastowa więc twój czas nie może zostać przedłużony. Aby go stworzyć, potrzebujesz Abyssal Wart i Shimmering Watermelon, następnie destyluj i jeśli chcesz go wzmocnić, nałóż Luminous Stone Powder.

Mikstura odporności na ogień

Ta mikstura jest tworzona za pomocą użycie brodawki otchłani i oka pająka, w ten sam sposób można go wzmocnić pod względem czasu trwania i efektu.

Mikstura widzenia nocnego

Mikstura ciemnej wizji Robi się to ze złotą marchewką i brodą pustką, można to wzmocnić w dwóch aspektach.

Mikstura niewidzialności

Aby samodzielnie stworzyć ten eliksir musi zostać uszkodzony przez sfermentowane Oko Pająka mikstura widzenia w nocy. Wspaniale!

Mikstura super skoku

Mikstura super skoku Jest tworzony za pomocą Rabbit’s Foot i Nether Wart. Można to wydłużyć pod względem czasu trwania i siły skoku.

Mikstura Powolnego Spadku

Mikstura powolnego opadania wymaga użycia membrany ducha i brodawki otchłaniNależy zauważyć, że nie można go w żaden sposób wzmocnić.

Mikstura Wodnego Oddechu

Ta mikstura umożliwia oddychanie pod wodą i Jest tworzony za pomocą ryby rozdymkowatej i brodawki otchłani. Możesz tylko przedłużyć swój czas, ale nie swoją siłę.

wrzucaj mikstury do gry Minecraft

Przepisy na wszystkie mikstury Minecraft z negatywnym skutkiem

Mikstury o negatywnym działaniu to takie, które są używane głównie do walki z potworami lub innymi graczami na świecie.

Mikstura spowolnienia

Ta mikstura jest przydatna w walce z przyzywającymi potworami i aby się zorientować, należy destylować sfermentowane oko pająka na eliksir szybkości, który wytworzy jego zepsucie. Innym sposobem jest pod Destylacja fermentowanej brodawki netherowej, króliczej łapki i pająka oka.

Mikstura obrażeń

Aby zrobić miksturę obrażeń, wystarczy nałożyć sfermentowane oko pająka na miksturę leczniczą, a jeśli chcesz ją wzmocnić, możesz użyć świecącego proszku kamiennego.

Mikstura jadu

Mikstura trucizny wymaga Destylacja Nether Wart i Spider’s EyeNależy zauważyć, że nie należy tego sfermentować. Ta mikstura, jeśli możesz przedłużyć jej czas trwania i moc.

Dzięki temu drugiemu wiesz już, jak powstają wszystkie mikstury, więc aby poszerzyć swoje informacje, poszukaj również, jak zrobić kocioł w Minecrafcie, który pomoże ci zrobić mikstury.

dołącz do naszego kanału telegram