Skip to content

Jak zrobić wodze lub łuk w Minecraft – Crafting Rein

25 de luty de 2021

Każda z gier wideo ma swój własny wszechświat, z różnymi historiami, postaciami, a nawet mitologie które przejmują całe miejsce, aby zanurzyć nas w swoim otoczeniu. Ogólnie rzecz biorąc, gra wideo będzie miała wiele tych aspektów, które sprawią, że poczujemy, że tam jesteśmy lub że jesteśmy postacią, lub przynajmniej dadzą nam różne przedmioty lub rzeczy, z którymi możemy wchodzić w interakcje w całej historii.

Nie zawsze obejmuje to broń lub miecze, które czynią nas potężniejszymi, lub przedmioty, które czynią nas potężniejszymi sprawiają, że wyglądamy inaczej; ponieważ czasami po prostu przedmiotami, za pomocą których możemy wykonać określone czynności lub ułatwić innym.

W przypadku Minecrafta mamy mnóstwo tych obiektów i chociaż żaden z nich nie jest szczególnie ważny, aby móc postępować z fabułą i wszystkim, co robimy, musimy pamiętać, że większość z nich daje nam więcej czynności do wykonania w świat, który stworzyliśmy.

Niektóre z tych obiektów pomagają nam podróżować do innych światów, lepiej poznać określone gatunki fauny, zmienić czas, a nawet stworzyć obiekty, których nawet nie wyobrażamy sobie, co należy do jednej z głównych atrakcji Minecraft: eksperymentowanie, które zdobywamy, i badanie wszystkiego, co widzimy.

Fakt, że Minecraft jest przedstawiany nam jako wszechświat, który możemy eksplorować, czuć, wyszczególniać i poznawać dogłębnie, jest czymś wyjątkowym wśród wielu gier wideo. Z pewnością są gry, które potrafią podobny do Minecraftapodobnie jak Terraria, ale sposób, w jaki robi to pierwszy, jest dość szczególny.

Widzimy to w sposobie, w jaki gracz wchodzi w interakcję z farmą zwierząt i innymi osobami, które sprawiają, że doświadczenie jest dość wyjątkowe, na przykład z wodzami. A jeśli nie grasz w Minecrafta i nigdy nie słyszałeś o wodzach, poniżej możesz przeczytać wszystko, co musisz o nich wiedzieć.

Jakie są wodze?

Plik lejce, lub lasso, jest to obiekt, który można utworzyć w programie Minecraft z prostego stołu roboczego i, jak możesz sobie wyobrazić, są one używane do wiązania pewnych pasywnych i użytkowych mobów i prowadzenia ich tak, jak chcemy. I chociaż początkowo wielu uważało, że można ich używać tylko z końmi, rzeczywistość jest bardzo inna.

W rzeczywistości możemy użyć wodzy na prawie każdym zwierzęciu, które widzimy, w tym na niektórych agresywnych mobach, takich jak zogliny. A kiedy już mamy przywiązany do tego wodze tłum, możemy go zabrać, gdzie tylko zechcemy i zawiesić na tyczce. Jeśli więc masz wodze i chcesz je założyć, możesz sobie poradzić nawet z ptakami, które widzisz w biomie dżungli, a nawet z kałamarnicą w morzu.

Minecraft brązowa lina

Jak mogę stworzyć wodze?

Jeśli chcesz zabrać swoje konie, krowy, muły lub stridera w inne miejsce, możesz zacząć tworzyć wodze, dzięki czemu będziesz mógł zabrać je, gdziekolwiek chcesz. Możesz to zrobić nawet z niedźwiedziami polarnymi w biomie śnieżnym, ale będziesz potrzebować pewnych materiałów, aby stworzyć wodzy. Będziesz musiał cztery pasma i kulka szlamuBiorąc pod uwagę, że z tych materiałów można stworzyć dwie wodze, więc w razie potrzeby można zrobić kilka.

Gdy masz już materiały pod ręką, powinieneś udać się do stół do pracy i umieść kulkę szlamu w środkowym pudełku, a następnie umieść nić w prawym dolnym rogu, w lewym górnym rogu, w górnym pudełku i lewym pudełku. Teraz możesz zobaczyć, jak możesz uzyskać dwie wodze ze stołu roboczego, których możesz używać, kiedy chcesz.