Skip to content

Jak zrobić WIDEO ze zdjęciami i muzyką w telefonie komórkowym za darmo (przykład)

27 de luty de 2021

Wszyscy robiliśmy świetne zdjęcia, mieliśmy świetną muzykę i nagrywaliśmy świetne filmy w takim czy innym czasie, ale można też to wszystko połączyć i nakręcić film ze zdjęciami i muzyką. Dlatego dzisiaj Cię nauczymy jak za darmo zrobić film ze zdjęciami i muzyką na telefonie komórkowym.

Jak bezpłatnie zrobić film ze zdjęciami i muzyką na telefonie komórkowym

Aby nagrać film ze swoimi zdjęciami i muzyką, będziesz potrzebować ich redaktor filmów. Dzisiaj pokażemy Ci dwa sposoby na zupełnie darmowe nagranie filmu ze zdjęciami i muzyką na telefonie komórkowym.

Stwórz świetne wideo za pomocą Quik

Quik to aplikacja mobilna, którą możesz bezpłatnie pobrać na swój telefon komórkowy, która ma bardzo dobre funkcje, nawet równe lub lepsze niż Photoshop. Jest to edytor zdjęć i wideo, dzięki któremu osiągniesz profesjonalne rezultaty, pozwala nawet na tworzenie filmów ze zdjęciami i slajdami na TikTok.

Możesz pobrać tę aplikację, uzyskując dostęp do Google Play z telefonu komórkowego z systemem Android. Po pobraniu edytora na swój telefon komórkowy musisz go otworzyć. Następnie w aplikacji pojawi się okno z przyciskiem pośrodku z napisem „Utwórz nowe wideo”, który należy nacisnąć.

Po kliknięciu przycisku aplikacja przeniesie Cię bezpośrednio do galerii, w której możesz wyszukiwać zapisane filmy i zdjęcia. Możesz również skonfigurować go w trzeciej opcji tego samego, do połącz go ze swoim kontem Google, zwłaszcza jeśli zapisujesz swoje zdjęcia i filmy w Zdjęciach Google.

Uważaj, aby wybrać zdjęcia i filmy, które chcesz, a następnie kliknij niebieski przycisk, który pojawi się w prawej dolnej części ekranu.

Będzie to oznaczać, że wybrałeś już zdjęcia i filmy i możesz przejść do edycji. Przed przystąpieniem do edycji, klikając wybrany film, możesz go przyciąć i pozostawić wybrane części.

Po wykonaniu tej czynności będziesz mieć możliwość dodania tytułu do swojego filmu wideo. Natychmiast po tym aplikacja sama natychmiast utworzy wideo, które możesz edytować w dowolnym momencie z wieloma filtry, style, szablony i ozdoby które przynosi aplikacja. W tym samym oknie, ale w ikonie w postaci nutki, możesz wybrać podkład muzyczny dla swojego filmu.

Eksplorując aplikację Quik, odkryjesz tysiące efektów do swojego filmu, zastosujesz je w swoim utworze, a otrzymasz coś wspaniałego. Po zakończeniu tworzenia wideo ze zdjęciami i muzyką w Quik zapisz wideo lub udostępnij je w sieciach społecznościowych.

Umieść swoje zdjęcia i muzykę w filmie dzięki Zdjęciom Google

Może wydawać się to dziwne, ale faktem jest, że z edytora wideo Google Photos można zrobić wideo ze zdjęciami i muzyką o doskonałej jakości, a także innymi kreacjami, takimi jak tworzenie kolażu. Jeśli masz już tę aplikację na telefonie komórkowym, to w porządku, ale jeśli jeszcze jej nie masz, przejdź do Google Play i pobierz ją.

Następnie otwórz go i wybierz zdjęcia i filmy, których chcesz użyć w nowym teledysku. Jeśli zdjęcia, które chcesz umieścić w wideo, nie pojawiają się, musisz przejść do trzech pasków znajdujących się w lewym górnym rogu ekranu, wejść do „Folderów urządzenia” i zlokalizować folder, w którym znajdują się pliki do użycia.

Kliknij przycisk „Utwórz kopię zapasową i synchronizuj”, a zdjęcia zostaną zapisane w chmurze. Następnie wróć do strony głównej i wybierz odpowiednie pliki. Następnie wchodzisz w opcję Kreator> Film> Nowy film i wybierz zawartość, którą chcesz umieścić w swoim filmie, a następnie kliknij „Utwórz”.

Następnie otrzymasz widok, w którym możesz zdefiniować czas trwania wybranych filmów i zdjęć. Aby odtwarzać muzykę, kliknij nutę i umieść jedną ze swoich preferencji.

Twórz filmy ze zdjęciami i muzyką w Zdjęciach Google

Na koniec, kiedy określisz wszystkie szczegóły w swoim filmie, kliknij „Trzymać”. Następnie wprowadź film tak, jakbyś miał zamiar go ponownie edytować, kliknij trzy kropki, a gdy pojawi się opcja „Zapisz w urządzeniu”, możesz go mieć na swoim telefonie komórkowym. Kolejną fajną rzeczą w Zdjęciach Google jest to, że możesz ustawić synchronizację podczas ładowania telefonu, aby nie wyczerpać się bateria w ciągu dnia.