Skip to content

Jak zrobić TP lub teleportować w Minecraft – polecenie Teleport w Minecrafcie (przykład)

28 de luty de 2021

Każda dzisiejsza gra wideo ma inne sztuczki i specjalne opcje. Na przykład użycie polecenia, aby w Minecrafcie zawsze był dzień lub noc. Te kody pomagają nam w grze, a Minecraft nie jest wyjątkiem. W grze dostępne są pewne polecenia, które pomagają nam wykonywać zadania, które chcemy, w znacznie łatwiejszy i szybszy sposób, jak np. Teleportacja w Minecrafcie.

Jeśli chcesz nauczyć się korzystać z poleceń i jak najlepiej je wykorzystać, nie ma problemu, ponieważ tutaj pokażemy jak zrobić TP lub teleportować się w Minecrafcie.

Jeśli wykonasz kroki, które podamy poniżej, nauczysz się nie tylko korzystać z polecenie teleportacji w Minecraft, ale zobaczysz, jak używać innych typów poleceń na swoją korzyść, które mogą sprawić, że Twoja gra będzie o wiele bardziej zabawna.

Jak zrobić TP lub teleportować się w Minecraft?

Podczas używania poleceń podczas gry w grze Minecraft, może to być bardzo korzystne dla Ciebie i dla osób wokół Ciebie. Może nie tylko pomóc w wykonywaniu prostych zadań, takich jak sadzenie, uprawa trawy, polowanie lub budowanie. Jeśli nie, może znacznie ułatwić walkę z potworami i innymi graczami. Nie ma wątpliwości, że komendy to doskonała opcja dostępna w grze.

I jeden z Najlepszą funkcją poleceń jest teleportacja. Dzięki różnym poleceniom specjalnym możesz udać się w dowolne miejsce za naciśnięciem jednego przycisku. Aby to zrobić, konieczne jest jednak zaktualizowanie Minecrafta do najnowszej wersji, ponieważ w ten sposób będziesz mógł cieszyć się wszystkimi najnowszymi opcjami dotyczącymi tej funkcji.

Jakie kroki należy wykonać, aby wykonać TP lub teleportować się w grze Minecraft?

Aby zacząć, musisz zrobić kilka rzeczy Teleportuj się swobodnie w grze Minecraft. Oto kroki, które musisz wykonać, aby łatwo użyć polecenia TP w grze Minecraft:

 • Aby rozpocząć, przejdź do gry Minecraft.
 • Kiedy zamierzasz stworzyć nowy świat, aktywuj opcję «Pozwalać na oszustwa»Aby można było używać poleceń.
 • Teraz, gdy świat zostanie utworzony, musisz znać współrzędne miejsca, do którego chcesz się udać. Aby się tego dowiedzieć, udaj się w miejsce, do którego chcesz się teleportować w przyszłości i naciśnij jednocześnie klawisze Fn i F3.
 • W ten sposób na ekranie pojawią się informacje o Twojej lokalizacji. Współrzędne są oznaczone literami X, Y i Z.
 • Zapisz lub skopiuj współrzędne, aby nie zapomnieć o nich w przyszłości.
 • Naciśnij ponownie klawisze Fn i F3 aby usunąć wszystkie te informacje z ekranu.
 • Teraz udaj się gdzie indziej, aby rozpocząć teleportację.
 • W tym miejscu otwórz czat i wpisz następujące polecenie: / tp @p ze współrzędnymi X, Y i Z w odpowiedniej kolejności.
 • Naciśnij „Enter”, aby potwierdzić polecenie.

To wszystko! Gdy to zrobisz, znajdziesz się na miejscu współrzędne skopiowane w poleceniu. Oczywiście musisz pamiętać, że X, Y i Z nie musisz pisać dosłownie, ale współrzędne, które reprezentują w Twoim przypadku.

Trzeba też pamiętać, że nie ma zapisz współrzędne bez zmian jak pojawiają się w informacjach, ale tylko liczby przed kropkami. Nie musisz także umieszczać ukośnika ani „ukośnika” w czacie podczas umieszczania polecenia, ponieważ jest ono już uwzględnione.

Jakich innych poleceń możesz używać w grze Minecraft?

Oprócz polecenia teleportacji, Minecraft ma możliwość umieszczania lub dodawania poleceń, których możemy również użyć do znacznego ulepszenia gry. Niektóre z tych przydatnych poleceń to:

 • / gamerule: Służy do ustanawiania reguł w grze.
 • / gamemode: Pomaga graczowi ustawić żądany tryb gry.
 • / give: umożliwia graczowi otrzymanie żądanego przedmiotu.

most minecraft

 • / spawn: spawnuje dowolne zwierzę lub istotę, której chce gracz.
 • / clone: ​​umożliwia klonowanie bloków lub obiektów do smaku.
 • / ban: pozwala twórcy świata na banowanie lub blokowanie wybranego gracza.

Podobnie jak te, istnieje wiele innych, które możesz wykorzystać podczas gry w Minecrafta. Ponadto możesz zobaczyć dużą liczbę samouczków na YouTube, które mogą Ci pomóc jak najlepiej to wykorzystaj możliwe polecenia.

Zachęcamy do dalszego korzystania z nich i teleportowania się do woli w grze Minecraft. Wykorzystując w pełni te wskazówki, możesz nawet używać poleceń, aby bardzo łatwo zdobyć lub usunąć doświadczenie w grze Minecraft.