Skip to content

Jak zrobić tabelę zaklęć w Minecraft bardzo łatwo!

26 de luty de 2021

Dzięki Minecraft możesz tworzyć własne wszechświat przygód, ponieważ jest to gra wideo, w której konstrukcja jest na pierwszym poziomie. Użytkownik to ten, który szczegółowo opisuje, jak chce swojego otwartego świata, wystarczy, że zlokalizujesz lub usuniesz bloki, jak chcesz. W grze nie masz określonej misji, poza budowaniem swojego wszechświata za pomocą bloków.

Więc to ten sam gracz musi stworzyć każdy z elementów, których chcesz użyć. Z tego powodu ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób tabela zaklęć co jest bardzo ważne w grze wideo.

Z kolei ten stół spełnia nieprzewidywalną funkcję jaką jest oczaruj różnorodność obiektów. Aby więc stworzyć stół, zaleca się wiedzieć, gdzie wykonać każdy z materiałów, gdy już je masz, możesz stworzyć tabelę zaklęć. Tutaj wyjaśniamy, jak to osiągnąć.

Tworzenie tabeli zaklęć w Minecrafcie jest bardzo łatwe

Stolik zaklęć jest popularny w Minecrafcie, spełnia funkcję ulepszania broni, a nawet ulepszania zbroi. Musisz tylko mieć trochę doświadczenia i lapis lazuli i szczegółowo wykonaj kroki, które wyjaśnimy poniżej.

Przede wszystkim, aby stworzyć tabelę, musisz mieć plik Stół rzemieślniczy, to musisz mieć książkę, cztery obsydianowe i dwie diamenty aby móc zaprojektować stół. Następnie musisz poszukać pudełka produkcyjnego, które składa się z 9 pudełek.

Musisz pamiętać, że aby stworzyć tablicę zaklęć, każdy z wymienionych wyżej elementów musi zostać umieszczony w określonej pozycji.

Z tego powodu musisz umieść książkę w drugiej ramce od pierwszej kolumny, następnie w kolumnie poniżej musisz umieścić diament na pierwszym kwadracie. W drugim obsydian, w trzecim kwadracie kolejny diament. Wreszcie, w trzeciej kolumnie, która składa się z trzech kwadratów, do każdego kwadratu należy dodać obsydian.

Produkcja stołów do Minecrafta

Gdy umieścisz każdy z elementów we właściwej pozycji, będziesz mógł zobaczyć, że tabela zaklęć została utworzona automatycznie. Wystarczy go chwycić i umieścić w dowolnym miejscu, na przykład w dowolnym miejscu w domu.

Wtedy musisz otocz go księgarniamiW ten sposób możesz zdobyć zaklęcia, dzięki czemu stół będzie mocniejszy i będziesz mógł znaleźć więcej rzeczy.

Szczegóły tabeli zaklęć

Podczas tworzenia tabeli zaklęć zaleca się posiadanie piętnaście lub więcej półekw sumie można umieścić osiemnaście półek. Ponieważ jeśli zrobisz to mniej niż piętnaście, możesz stracić zaklęcia.

Więc dla osiemnastu półek, które może ci dać gra lub stół zaklęć dodatkowe zaklęcia, w ten sposób możesz osiągnąć maksymalny poziom lub trzydziesty poziom. Pamiętaj, że zawsze powinieneś pozostawić kawałek odległości od regałów do stołu zaklęć, regały powinny znajdować się wokół stołu.

W ten sam sposób, jeśli chcesz mieć doświadczenie, aby móc zaczarować, na przykład miecz, możesz wizualizować to doświadczenie w dolnym pasku, który znajduje się poniżej życia i poziomu głodu. Pasek jest wyświetlany na zielono, więc musisz mieć wysoki poziom doświadczenia, aby móc używać stołu do zaczarowania.

Należy zauważyć że doświadczenie rośnie tak jak zwierzęta lub inne stworzenia są unicestwione. Z kolei możesz sam zwiększyć doświadczenie, to prosta sztuczka, ponieważ możesz zejść na sam dół i użyć polecenia.

Aby to osiągnąć, musisz wpisać „/ Xp” a następnie żądaną liczbę doświadczenia, na przykład 1000, co będzie: „/ Xp 1000”. Dzięki temu automatycznie zobaczysz, jak wzrasta doświadczenie.

Wreszcie, po przygotowaniu wszystkiego zgodnie ze wskazówkami, będziesz mógł liczyć na swój stół iw ten sposób zdobędziesz upragnione zaklęcia. Pamiętaj, że jeśli awansujesz na maksymalne poziomy, możesz uzyskać najlepsze efekty.

Mamy wreszcie nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię Czy udało Ci się stworzyć tabelę zaklęć w Minecrafcie? Czy znasz inną metodę tworzenia tabeli zaklęć w Minecrafcie? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

Możesz być także zainteresowany, jak zoptymalizować i poprawić wydajność w grze Minecraft