Skip to content

Jak zrobić selfie z Samsung Galaxy Ace Czy to możliwe?

30 de styczeń de 2022

Chociaż prawdą jest, że z biegiem czasu głównymi terminalami Samsunga były te z serii Galaxy S, nie możemy nie podkreślić, że wiele innych odniosło sukces w niedawna przeszłość firmy. Wśród nich możemy wymienić na przykład Samsunga Galaxy Ace, który choć nie działa już w dobrej liczbie, to niektórzy użytkownicy nadal z niego korzystają na co dzień.

Mówimy to, ponieważ ostatnio, w wściekłości na selfie, kilku użytkowników tego urządzenia zapytało nas, czy moglibyśmy robić z nim selfie. Samsung Galaxy Ace. Oczywiście pytanie pojawia się, ponieważ przyglądając się cechom technicznym tego sprzętu, możemy zweryfikować, że jego pierwsza edycja nie zawiera przedniego aparatu, jaki ma Samsung Galaxy Ace 2, a konkretnie typu VGA.

Pierwszą rzeczą, którą naszym zdaniem należy podkreślić w tym miejscu, jest to, że specyfikacje techniczne Samsung Galaxy Ace i Galaxy Ace 2 są różne, więc oba terminale nie mogą być oceniane w ten sam sposób. Jedna z głównych różnic, które każdy może zauważyć, wiąże się z tym, że Samsung Galaxy Ace 2 ma aparat do selfie, podczas gdy Samsung Galaxy Ace tego nie robi, możesz ustawić swój kij do selfie.

Problem, o którym niewielu wspomina w tym miejscu, polega na tym, że gdy chcemy zrobić selfie z Samsungiem Galaxy Ace 2, nie możemy tego zrobić, ponieważ przedni aparat po prostu nie jest częścią aplikacji Aparat. Istnieje jednak możliwość pobrania określonych aplikacji, które umożliwiają ten czujnik typu VGAdzięki czemu nie zabraknie Ci selfie.zrób selfie samsung galaxy as

Robienie selfie z Samsung Galaxy Ace 2

Cóż, po sprawdzeniu, że Samsung Galaxy Ace 2 nie ma automatycznego przedniego aparatu, wielu jego użytkowników może uwierzyć, że zrobienie sobie zdjęcia tym urządzeniem jest praktycznie niemożliwe. Jednak, jak zawsze mówimy, terminale z Androidem mają rozwiązania niemal w każdym potencjale problemy dzięki wielu aplikacjom ze sklepu Google Play możesz pobrać BB12, aby zrobić niesamowite selfie.

Chociaż istnieje wiele aplikacji, które moglibyśmy polecić dokładnie w momencie, gdy przedni aparat będzie przydatny Samsung Galaxy Ace VGAz tej szczególnej okazji zatrzymamy się tylko na dwóch z nich.

Pierwsza z tych aplikacji to Aparat do selfie BestMejeden z najlepszych, jeśli chodzi o przekierowanie bezpośrednio do drugiego i przedniego aparatu naszych smartfonów, który obejmuje również opcje takie jak ponad 120 filtrów w czasie rzeczywistym, łatwość udostępniania zdjęć na Instagramie, Facebooku i innych sieciach społecznościowych oraz timer, dzięki któremu możemy idealnie przygotować się do selfie

Potem druga aplikacja, o której chcieliśmy, abyś wiedział, kiedy chodzi o robienie selfie, to tak zwana szybka kamera (GIF), nieco inna niż poprzednia, ponieważ, jak sama nazwa wskazuje, robi krótkie filmy. Ta aplikacja jest w stanie wykonać do 40 zdjęć na minutę, a następnie wygenerować najlepsze możliwe ze wszystkimi informacjami, z dołączoną latarką LED i wieloma dodatkowymi efektami, które możesz zrobić dobrze na swoich selfie.

Pokażemy Ci, które aplikacje są najlepsze do publikowania wszystkich swoich selfie

Czy jesteś gotowy, aby zrobić wszystkie selfie, jakie chcesz ze swoim Samsung Galaxy Ace; jesteśmy pewni, że będziesz chciał je opublikować w najlepszych aplikacjach; Następnie powiemy Ci, które aplikacje są idealne do opublikowania i nadadzą specjalny efekt wszystkim Twoim zdjęciom:

  • Instagram: musi być pierwszą opcją do wyświetlenia; w tej sieci społecznościowej będziesz mógł publikować swoje najlepsze selfie, stosując wszystkie efekty, które mają dla Ciebie, nie wahaj się spróbować.
  • Zdjęcia Google: Jeśli masz dużo zdjęć, a pamięć Twojego urządzenia jest na wyczerpaniu, nie przegap możliwości zapisania plików w tej chmurze.
  • Płótno: idealna aplikacja dla miłośników projektowania, daje możliwość dokonania niezbędnych zmian, aby Twoje selfie były jak najlepsze.
  • Studio fotograficzne: Dzięki tej aplikacji możesz tworzyć fotomontaże jak profesjonalny fotograf.

Dzięki tym aplikacjom możesz opublikować dowolne zdjęcie, zwłaszcza selfie, które robisz ze swoim Samsung Galaxy Ace; Przeżyj doświadczenie dzielenia się najlepszymi chwilami z najlepszymi aplikacjami.

dołącz do naszego kanału telegram