Skip to content

Jak zrobić rustykalny dom w Minecraft? – Rustic House (przykład)

27 de luty de 2021

Zbuduj rustykalny dom w Minecraft Stało się celem lub pragnieniem wielu użytkowników tej popularnej gry, a jej niezaprzeczalna zdolność do ożywienia dowolnej konstrukcji, o której można pomyśleć, a także stan konstrukcji z klocków sprawiają, że jest do tego idealny.

Niezależnie od tego, czy lubisz odkrywać tylko tryb kreatywny lub graj w jakimkolwiek innym trybie, Nie ma mowy o potrzebie dobrego domu, który chroniłby cię przed warunkami gry i potworami, a co lepszego niż rustykalny projekt, z którego możesz być dumny.

Oprócz rustykalnego domu masz również możliwość stworzenia prostego drewnianego domu, który choć będzie trochę słabszy, nadal przyda się podczas zabawy w trybie survival.

Czego potrzebuję, aby zbudować rustykalny dom w Minecraft?

Zanim zaczniesz budować swój nowy rustykalny dom w Minecraft, ważne jest, aby ustalić, jakich materiałów będziesz używać dla tego. Nie ma nic bardziej frustrującego niż upadek na środku ściany lub niezadowolenie z wyniku.

W tym sensie, ponieważ jest to dom w czysto rustykalnym stylu, istnieją materiały, które są automatycznie wyrzucane i których nie trzeba będzie używać, takie jak beton, kwarc lub żelazo.

Niemniej jednak, drewno w różnych postaciach, a także kamień są całkiem odpowiednie dla rodzaju domu, który chcesz zbudować. Nie wyklucza się również szkła do okien, a także innych podobnych elementów, które mogą przyczynić się do ich zaprojektowania.

Powinieneś wiedzieć, że najczęściej jest to zrobić rustykalny dom w Minecrafcie z drewna, ponieważ są to różne pochodne idealne, aby nadać domowi najlepszy rustykalny klimat. Poza tym dużo łatwiej jest kupić zbiorczo, jeśli nie używasz trybu kreatywnego.

Mimo to mają również swoje wady, ponieważ zaleca się unikanie rozpalania wszelkiego rodzaju ognia w domu lub bardzo blisko domu, aby można było uniknąć pożaru, który może całkowicie lub częściowo zakończyć twoją kreację.

Nie zapomnij tego będziesz potrzebować drzwi, mechanizmy zamykające i ich otwory, a także okna, elementy oświetleniowe i dekoracyjne. Reszta, którą zdecydujesz się dodać, zależy od twoich upodobań i potrzeb, na przykład stoły robocze, zaklęcia lub inne przedmioty i narzędzia.

Tworzenie rustykalnego domu

Po wejściu do trybu gry, w którym chcesz zbudować rustykalny dom w Minecraft, będąc najbardziej polecana kreacja, umieść w inwentarzu szybkie użycie przedmiotów, z których będziesz korzystać, dzięki czemu będzie to znacznie łatwiejsze.

Zacznij od ustalenia rozmiaru, jaki ma mieć dom, a następnie zacznij od ścian zewnętrznych domu. Najbardziej spójne ze stylem rustykalnym jest umieszczenie kolumny z ciemniejszego materiału, a następnie paneli ściennych z innego, jaśniejszego.

Pamiętaj również, aby okna były takie same zaleca się użycie tego samego ciemnego materiału do wykonania krawędzi a wewnątrz zlokalizuj szklane panele. Kontynuuj w ten sposób, aż nadasz kształt domowi, próbując bawić się prezentacją zgodnie ze swoimi upodobaniami, ale szanując rustykalną prezentację.

DOM SOLITARNY

W tym sensie dobrze jest, aby w każdym panelu lub ścianie domu umieścić okno, starając się nie nadużywać jego lokalizacji. Nie twórz też liniowej struktury, baw się krzyżami i pomieszczeniami o różnych rozmiarach i kształtach.

Zakładając drzwi, nie zapomnij zamontować systemu otwierania. Jest również wygodne i właściwe, abyś zrobił coś ganek z płotami i podobnymi elementami.

Dach też ma znaczenie

Jeśli ukończyłeś już całą konstrukcję ścian, podłóg i dolnych części domu. Teraz możesz przejść na dach, który pełni równie ważną rolę jak pozostałe elementy.

Musi być odporny i zachować harmonię części oraz mieć rustykalny styl, którego szukasz. IWskazane jest użycie tego samego elementu, który został umieszczony na krawędziach do okien i do kolumn.

Również prezentacja jest dwuspadowa, jest najczęściej stosowana w tych budynkach. Upewnij się, że podążasz za odpowiednim kształtem, który nadałeś domowi, tak aby sufit nie był nierówny lub nie na miejscu.

Jeśli jesteś właścicielem domu do wynajęcia w Minecrafcie, możesz znaleźć się w dylemacie utraty domu i niemożności znalezienia go, jest to coś, co przytrafia się wielu graczom, więc nie martw się, że jest to problem, że masz rozwiązanie.

Minecraft pozwala puścić wodze fantazji i stworzyć wszystko, co chcesz, nie ograniczaj się do prostego tworzenia domu, stwórz wspaniałe elementy, takie jak mosty czy dekoracyjna fontanna do swojego domu, w tej grze możesz zrobić wszystko, co chcesz .