Skip to content

Jak zrobić pułapkę, aby obronić swój dom w Minecraft bardzo łatwo!

27 de luty de 2021

W grach często znajduje się baza lub ciche miejsce, w którym możesz być z dala od wszystkich akcji lub horroru, które mają miejsce w całej grze. Wyraźnym tego przykładem są miejsca, w których można zapisać stan gry w grach takich jak Silent Hill czy Resident Evil, do punktu, w którym te obszary ”spokojna„Mają muzykę, która jest odtwarzana, kiedy do niej wchodzą i dają graczowi znać, że mogą być spokojni.

Dzieje się tak w zdecydowanej większości gier wideo, ponieważ bez względu na to, ile jest akcji, nie zawsze możesz mieć taką samą intensywność, ponieważ programiści mogą w jakiś sposób spowodować gracza.

Dzieje się tak w grach walki, które mają limit czasu na rundę, dzieje się tak w gry przygodowe tam, gdzie nie zawsze są wrogowie, dzieje się tak w horrorach, jak powiedzieliśmy wcześniej, a nawet w grach wyścigowych, ponieważ tory nie są nieskończone. Chociaż lubimy grać, zawsze będziemy mieć chwilę, aby odetchnąć i pomyśleć o naszym następnym ruchu.

Jednak są pewne gry, które mają to nieco bardziej ograniczone, jak w przypadku gier takich jak Dark Souls, w których nie ma wielu miejsc, w których można czuć się spokojnie, lub gier z gry wieloosobowe ponieważ zawsze musisz być czujny.

To samo dzieje się z Minecraftem, ponieważ bez względu na to, ile spokoju możesz mieć w danym miejscu, czasami musisz go bronić. Rozumiemy przez to, że nie zawsze możemy być bezpieczni przed potworami lub agresorami, które istnieją w wielkim świecie, który stworzyłeś, ponieważ nawet gdy jesteś w domu, musisz uważać, że nikt nie wejdzie, a do tego możesz użyć majdan.

Kody w grze Minecraft

Minecraft to jedna z tych gier, w których musisz uwolnić całą swoją kreatywność i wykorzystać ją, gdy jej potrzebujesz najbardziej, czy to budowanie drewnianego domu, czy inny projekt budowlany. Dotyczy to nawet jeśli chodzi o potwory lub moby które mogą pojawić się podczas gry, ponieważ lub zawsze możesz podejść do jednego z nich i walczyć z łukiem lub mieczem.

Wręcz przeciwnie, czasami po prostu chcesz być zrelaksowany w domu podczas budowania nowych narzędzi lub robienia planów, a często można to zrobić tylko za pomocą pułapek do obrony domu. Niesamowite jest to, że możesz stworzyć wspólny świat, aby grać w Minecrafta ze znajomymi.

Jakie kody mogę zrobić w Minecraft?

Minecraft daje graczowi dużą swobodę, aby mógł robić, co chce, co może znaleźć odzwierciedlenie w korzystaniu z czerwony kamień podczas budowania obwody. Plik majdan, Mogą mieć różne rozmiary i kolory, do tego stopnia, że ​​są takie, które zostały wykonane dość kreatywnie, na przykład pułapki wodne zawierające śmiercionośne ryby rozdymkowate.

Jednak aby go zbudować, będziesz musiał mieć pewną wiedzę, ponieważ obwody z czerwonego kamienia a mechanizmy, których można z nim używać, mogą być nieco trudne dla początkujących.

Minecraft z niebieską wodą

Jeśli nie chcesz szukać długiej instrukcji na torach z czerwonego kamienia, aby zrobić skomplikowaną pułapkę, ale coś prostszego do ochrony domu lub wioski, możesz zrobić trzy różne pułapki. Pierwsza to pułapka materiały wybuchowe, w zasadzie minę, którą można zrobić, umieszczając blok TNT pod blokiem piasku, na który trafi urządzenie ciśnieniowe.

Możesz również utworzyć plik pułapka wodna, używając prądu do przenoszenia mobów do dużego bloku wody, aby utonąć, ale pamiętaj, że nie zabije to szkieletów ani zombie. Możesz także umieścić obwód lawy wokół obszaru, który chcesz chronić. Pamiętaj tylko, że zawsze możesz znaleźć bardziej rozbudowane kody dla graczy na różnych forach i innych stronach.