Skip to content

Jak zrobić najlepszy pistolet maszynowy w Minecraft? – Crafting Submachine Gun (przykład)

26 de luty de 2021

Minecraft jest wymieniony jako jeden z najlepszych tytułów w historii z wielu powodów, ale najważniejszym jest to, że ma dla nich przytłaczającą różnorodność obiektów i kombinacji, umożliwiając użytkownikom tworzenie nowych rzeczy od podstaw (w końcu mówimy o grze, która pozwala oswoić i oswoić smoka). Pamiętając o tym Dziś dowiesz się, jak zrobić najlepszy pistolet maszynowy w grze Minecraft.

I to jest to, że dla nikogo nie jest tajemnicą, że tytuł ten był przetrzymywany tak długo dzięki aktywnej społeczności użytkowników, którą posiada. Które są dedykowane projekty projektowe Coraz bardziej ambitne jako serwery i mody (które z kolei pozwalają na tworzenie i umieszczanie minigier w Minecrafcie), które jak muchy przyciągają najbardziej początkujących graczy.

Zrób najlepszy pistolet maszynowy w grze Minecraft

Osiągnąć zrobić pistolet maszynowy w Minecrafcie, Pierwszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, że ten przedmiot tak naprawdę nie istnieje w grze, ponieważ w tym tytule nie ma broni palnej, najbliżej jest łuk.

Aby więc mieć pistolet maszynowy, musisz albo zbudować go z bloków, albo pobrać oficjalny mod ze sklepów internetowych. Dzisiaj zobaczysz, jak zrobić pistolet maszynowy z blokami z prostym obwodem z czerwonego kamienia, pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, będą następujące materiały:

6 bloków dowolnego typu (zależy to od dekoracji, w której zamierzasz umieścić pistolet maszynowy, ale jeśli to kamień lepszy), minerały z czerwonego kamienia (ilość potrzebna w zależności od konstrukcji), pochodnie z czerwonego kamienia, dozownik, strzały i dźwignia lub płyta dociskowa.

Aby rozpocząć tworzenie, najpierw umieść dwa kamienne bloki oddzielone od siebie kwadratem, a następnie utwórz kanał z proszkiem mineralnym z czerwonego kamienia (preferowana długość, ale nie przekracza 10 bloków), który przechodzi przez środek dwóch bloków (Również nałożyć na nie proszek, aby łączył się z bokami.)

Następnie umieść pochodnię po bokach kamienia, a na koniec umieść łom na jednym końcu kanału na kurz i dozownik na drugim końcu. Po włączeniu dźwigni dozownik automatycznie wyzwoli daty, które się w nim znajdują. I gotowe możesz teraz zrobić najlepszy pistolet maszynowy w grze MinecraftIstnieją jednak inne sposoby, które zobaczysz poniżej.

Inne obwody i mody

Powiedzieć, że możesz zrobić najlepszy pistolet maszynowy w grze MinecraftPowinieneś nie tylko ograniczać się do poprzedniej konstrukcji, ponieważ jest to najbardziej podstawowy obwód, możesz to również zrobić z większą liczbą dystrybutorów i podziemnych kanałów, które docierają do płyty dociskowej, która automatycznie uruchamia mechanizm po nadepnięciu.

To bardziej działa na twoją wyobraźnię niż cokolwiek innego, ale w oparciu o poprzednią zasadę powinieneś być w stanie wykonać pistolet maszynowy w każdych warunkach. Teraz są też mody, które pozwalają na dodawanie broni palnej do gry (jakby to był miecz), najlepsze z nich to:

Steve i Minecraft walczą ze szkieletami

Realistyczny mod broni. Dodaje to do gry przesadną liczbę broni, takich jak Blizna, AK-47, a nawet wyrzutnie rakiet. Pobieranie i instalowanie go w folderze mods gry jest na ryzyko każdej osoby (ponieważ nie działa we wszystkich wersjach i możesz zawiesić grę, dlatego zaleca się zaktualizowanie Minecrafta do najnowszej wersji, a następnie wypróbowanie) .

Ponieważ jest ich o wiele więcej, musisz tylko upewnić się, że są one oficjalne i że wersja gry, którą posiadasz, je obsługuje (w przypadku graczy na PC oczywiście).

Z tym ostatnim, wiesz jak zrobić najlepszy pistolet maszynowy w grze Minecraft. Skorzystaj z jednego z dwóch sposobów i daj upust swojej wyobraźni, aby stać się najlepszym graczem ze wszystkich. Pamiętaj, że w Internecie są wskazówki dotyczące najlepszych modów, które możesz pobrać i zainstalować w grze Minecraft, więc nie byłoby źle, gdybyś je obejrzał.