Skip to content

Jak zrobić lub wykonać nić lub linę w Minecraft? – Tworzenie przędzy i sznurków (przykład)

27 de luty de 2021

Minecraft to gra, która istnieje od dawna (którą można pobrać z oficjalnego sklepu). Z tego powodu przez cały okres swojego życia widział małe i duże zmiany w drodze aktualizacji. Więc nie jest trudno zgubić się w tak dużej ilości treści podczas grania, dlatego właśnie dzisiaj nauczysz się robić lub wytwarzać nić lub linę Minecraft.

A o tym udanym tytule warto dowiedzieć się jak najwięcej, bo coraz więcej osób gromadzi się w jednej z największych społeczności na świecie. świat graczy. Jeśli nie chcesz zostać w tyle i przegapić okazji do zabawy ze znajomymi, to czas, żebyś nauczył się budować poprawnie.

Twórz lub twórz nić lub linę w grze Minecraft

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać przed rozpoczęciem tworzenia lub tworzenia nici lub liny w grze Minecraft, jest to, że te dwa elementy nie są takie same. Każdy ma jakąś funkcję Określa, że ​​w grze różnią się od siebie, ale czy są ze sobą połączone, ponieważ ciąg jest usuwany z wątku.

Z tego powodu pierwszą rzeczą, której się nauczysz, jest zdobycie nici. Mówi się, że ponieważ nici nie można wytworzyć, można to osiągnąć w grze na dwa sposoby: Pierwszy polega na zabijaniu pająków, gdy zapada noc. Te robale rzucają ten obiekt, gdy giną w ilości od 1 do 2 (oni też niczego nie upuszczą).

Drugi polega na usunięciu go z pajęczyn znajdujących się w kopalniach. Przedmiot ten można też zdobyć niszcząc pajęczynę w kopalniach np. Mieczem.

Wątek jest jednym z najbardziej przydatnych elementów konstrukcyjnych w grze, ponieważ tworzy wiele rzeczy w połączeniu z innymi materiałami. Na przykład możesz wykonać z niego łuk, wykonać między innymi wędkę.

Konstrukcja liny

Teraz, skoro wiesz już wszystko, co powyżej, czas zakończyć odpowiadanie na pytanie Jak zrobić lub wykonać nić lub linę w Minecraft?, w tym celu nauczysz się, jak stworzyć własną linę.

Metoda jest bardzo prosta, pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest stół konstrukcyjny, ponieważ w tym miejscu musisz umieścić obiekty, które zamierzasz scalić. Drugie to materiały niezbędne do stworzenia wspomnianego obiektu, a są to: cztery pasma i kulka szlamu (Kula szlamu nie jest łatwa do zdobycia, dlatego zaleca się poszukanie, jak znaleźć śluz w grze Minecraft?).

Musisz umieścić je w następującej kolejności w dziewięciu kwadratach tabeli konstrukcyjnej: dwie nici w pierwszym i drugim rzędzie kolumny numer jeden, następnie w pierwszym rzędzie drugiej kolumny kolejna nić, a poniżej kulka szlamu, aby zakończyć ostatni wątek musi przejść w trzecim rzędzie trzeciej kolumny.

Jeśli zrobiłeś wszystko dobrze, twoja lina powinna być gotowa, jego kształt przypomina brązową wstążkę. Jako ciekawostka, innym podobnym przedmiotem, który możesz wykonać, jest wodza lub łuk.

Funkcje linowe

Wszystko, co przeczytałeś, już wiesz jak zrobić lub wykonać przędzę lub linę w grze Minecraft, teraz musisz się tylko dowiedzieć, do czego służy ten wspaniały przedmiot, jego zastosowania są następujące:

rycerz w zbroi

Moc chwytania lub wiązania zwierzyny łownej w celu przeciągnięcia ich do określonych obszarów, takich jak farma. Możesz również przywiązać te zwierzęta do ogrodzenia, które pomoże im zachować spokój, gdy chcesz coś z nimi zrobić.

A reszta jest pozostawiona twojej wyobraźni, pamiętaj, że sekret Minecrafta polega na tym, że zawsze jest coś innego do zrobienia, a wszystkie obiekty mogą być używane tak, jak masz je w danym momencie, idź i Rozpoczyna się nowy świat przygód!