Skip to content

Jak zrobić lub wykonać gładki kamień w Minecraft – Smooth Stone Crafting

27 de luty de 2021

Minecraft to jedna z gier najczęściej używanych przez ludzi w każdym wieku i ze wszystkich krajów na świecie. Jeśli jesteś już częścią wielkiej rodziny graczy Minecraft, z pewnością chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić gładki kamień, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ dzisiejszy temat to: Jak zrobić lub wykonać gładki kamień w Minecraft – Tworzenie gładkiego kamienia, Jest to bardzo łatwe i szybkie. Ponadto pomoże ci w kilku krokach dowiedzieć się, jak wykonać przecinak do kamienia i do czego służy.

Jak zrobić lub wykonać gładki kamień w świecie Minecraft in Survival

Aby stworzyć gładki kamień w grze Minecraft, musisz zadbać o pewne poprzednie aspekty, aby móc stworzyć gładki kamień. Oczywiście w Minecrafcie możesz również w kilku krokach wytwarzać kamienne cegły, zwykły kamień, rzeźbiony lub pęknięty.

Zaczynać, musisz stworzyć stół rzemieślniczy, ważne przy tworzeniu gładkiego kamienia, czy nie wiesz, jak to zrobić? Nie martw się, wyjaśnimy ci to poniżej.

Jak stworzyć stół rzemieślniczy w Minecraft

Aby stworzyć stół rzemieślniczy, musisz najpierw uzyskać dostęp do świata przetrwania. Z Twoim skóra Aby zdobyć drewno, musisz poszukać drzewa i wyciąć je skórą, aby je zdobyć. Teraz w plecaku lub Inwentarz Musisz znaleźć drewniane deski, które wycinasz i podzielić je na grupy po 5 lub 6 części w sekcji Produkcja, aby uzyskać stół roboczy lub rzemieślniczy.

Teraz, mając gotowy stół rzemieślniczy, możesz stworzyć gładki kamień, który chcesz, w bardzo prosty sposób w Minecrafcie. Oczywiście za pomocą tego stołu możesz również stworzyć golema między innymi z żelaza, kamienia, diamentu, śniegu.

Jak zrobić gładki kamień

Teraz, aby zdobyć gładki kamień, musisz przeszukać stół rzemieślniczy w poszukiwaniu pozostałych drewnianych desek, które wyciąłeś wcześniej. Musisz wybrać 3 drewniane deski i 2 drewniane słupki i położyć je na Sekcja «Produkcja” w celu uzyskania kilofa do kruszenia kamieni.

Następnie zdobywasz szczyt skórą i udajesz się na górę iw jednej ze struktur górskich domyślnie musisz zdobyć kamienną ścianę. A za pomocą kilofa zaczynasz rzeźbić kamień stworzyć kolejny istotny elementczyli piekarnik, w którym przygotujesz gładki kamień. Musisz wyrzeźbić średnio około 25 kamieni, aby uzyskać piękny piekarnik.

Jednak, do stworzenia piekarnika potrzebujesz 10 kamieni które musisz umieścić w siatce sekcji Manufaktury, pozostawiając dookoła pusty kwadrat pośrodku. W rezultacie otrzymasz piekarnik i musisz go ustawić na platformie, gdzie będzie do niego wygodny dostęp.

Następnie, z pozostawionym kamieniem i drewnem, wchodzisz do pieca, w Paliwie umieszczasz drewno, a na Wejściu kładziesz uzyskany wcześniej kamień. Teraz musisz poczekać, aż zwykły kamień upiecze się w Twoim piekarniku.

Później musisz ponownie wejść do piekarnika, umieść kamień, który już upiekłeś „Wejście” i więcej drewna „Paliwo” i odłóż kamień do pieczenia. Teraz musisz poczekać kilka minut, aż proces gotowania lub pieczenia się zakończy i to wszystko! już masz gładki kamień.

Jak wykonać gładkie rzemiosło z kamienia w Minecraft w świecie kreatywnym

W świecie kreatywnym o wiele łatwiej jest uzyskać gładki kamieńW rzeczywistości nie będziesz musiał nawet tworzyć go ręcznie. Wystarczy wejść do plecaka lub ekwipunku i przejść do pierwszej zakładki, w której znajdują się klocki. A następnie w czwartym rzędzie, trzecim znajdziesz gładki kamień, po prostu go wybierz i będzie dostępny do użycia.

Używa gładkiego kamienia w grze Minecraft

Gładki kamień ze względu na swój miękki charakter może interweniować w różnych zastosowaniachna przykład dekoracja Twojego domu. Gładki kamień jest idealny do tworzenia płyt, które sprawią, że Twój dom w Minecraft będzie najpiękniejszy ze wszystkich.

Również jeśli chcesz zdobyć cenne wielki piec który jest znacznie bardziej optymalny niż zwykły piekarnik, z gładkim kamieniem można go stworzyć. Możesz również wykonać średniowieczny zamek, rezydencje i inne obiekty z gładkiego kamienia, aby wyglądały pięknie i bardzo estetycznie, każdy będzie zazdrościł twoich gładkich kamiennych dzieł.

tworzenie gładkiego kamienia w grze Minecraft

Nauka tworzenia gładkiego kamienia była łatwa, prawda? Teraz możesz udać się do świata Przetrwania lub Kreacji i zdobyć cenny gładki kamień.

dołącz do naszego kanału telegram