Skip to content

Jak zrobić lub wykonać beczkę w Minecraft? – Sekrety beczek (przykład)

27 de luty de 2021

Po tak długim czasie polegającym tylko na skrzyniach, kto nie chce wytwarzać beczki w Minecrafcie? Te nowe bloki do przechowywania są dość estetyczne i bardzo wygodne w noszeniu, każdy gracz będzie chciał jeden dla siebie.

Jeśli nadal nie znasz tego nowego elementu, to dobrze trafiłeś. Tutaj nie tylko dowiesz się, jak zdobyć własną beczkę, ale poznasz też wszystkie jej ciekawostki.

Różnice w klatce piersiowej

Podobnie jak jej starszy odpowiednik, lufa jest wykonana z drewna i umożliwia zaoszczędzić do 27 pozycji. Oba zajmują jeden blok, ale tutaj wszystkie podobieństwa się kończą, ponieważ beczki nie można łączyć z inną, więc jej przestrzeń zawsze będzie taka sama. Zaletą skrzynek jest to, że są wygodniejsze w zamawianiu.

Aby stworzyć beczkę w Minecrafcie, potrzeba trochę więcej drewna niż w przypadku pnia, ale nic, co jest zbyt drogie. Na górnej powierzchni (stojącej pionowo) pokazuje pokrywę, która znika po użyciu, a z boku ma teksturę drewnianych paneli.

Najważniejsza różnica polega na tym, że brak pliku Pokrywa na zawiasach do działania nie wymaga wolnego miejsca.

Kroki do wytworzenia beczki w Minecraft

Możesz zdobyć beczki naturalnie wytwarzane na wsi Że mają rybaka, ale jeśli to zrobisz, zostawisz prostego wieśniaka bez jego środków do pracy. Jeśli przeszkadza ci to w sumieniu, możesz również zrobić własną beczkę w grze Minecraft, wykonując następujące proste kroki:

Zdobądź drewno

Zdobądź dobrą siekierę i idź po drewno, każdy rodzaj działa, im więcej, tym lepiej, ale Na jedną beczkę wystarczą 3 kłody.

Zrób kawałki

Gdy masz już swoje kłody, musisz je przekształcić w drewno, osiąga się to po prostu umieszczając kłodę na siatce rzemieślniczej. Dzięki tej procedurze uzyskasz 4 sztuki drewna na każdą kłodę, robiąc to ze wszystkimi trzema, będziesz miał w sumie 12 drewnianych kostek.

Także będziesz potrzebować drewnianych płyt, które otrzymasz za pomocą właśnie wykonanych kostek. Aby to zrobić, ułóż 3 sztuki drewna w poziomej linii na stole produkcyjnym, dzięki czemu otrzymasz 6 drewnianych płyt, ale będziesz potrzebować tylko 2.

Jeśli zamiast Java Edition korzystasz z wersji Bedrock, będziesz musiał zamienić drewno na drewniane kije. W takim przypadku powinieneś położyć tylko 2 lasy na siatce, jedno powyżej i jedno tuż poniżej, aby uzyskać 4 patyki.

Masz już wszystkie niezbędne elementy do stworzenia beczki w Minecrafcie, pozostaje tylko je mieć i zrobić.

Złóż swoją beczkę.

Teraz ze wszystkimi elementami należy je umieścić na stole produkcyjnym w następujący sposób. Aby ułatwić lokalizację, wyświetl siatkę produkcyjną, przypisując jej numer od 1 do 9, od lewej do prawej i od góry do dołu.

Jeśli korzystasz z Java Edition, musisz zlokalizować plik drewniane kostki na pozycjach 1, 3, 4, 6, 7 i 9. Lugo będziesz musiał zlokalizować plik płyta drewniana w pozycjach 2 i 8pozostawiając 5 pustych, dzięki temu masz już swoją beczkę.

Tytuł Minecraft

Używa beczki

Po stworzeniu beczki w Minecrafcie jest kilka fajnych rzeczy, które możesz z nią zrobić, oto jej tajemnice:

Praca

Od najnowszych aktualizacji mieszkańcy wioski mogą mieć różne zawody, a także możesz zmienić zawód, w tym rybaków. Jeśli w wiosce nie ma rybaków, spróbuj umieścić beczkę w pobliżu wody, jeśli wieśniak nie ma handlu, może poświęcić się wędkowaniu.

Dekoracje

Ponieważ z wyglądu jest to blok drewna, beczka doskonale sprawdza się jako dekoracjawewnątrz lub na zewnątrz. Może służyć jako podłoga, sufit czy ściana, na tę wszechstronność zasługuje nie tylko kształt i konstrukcja, ale także możliwość ustawienia w różnych pozycjach.

Strzec

Wreszcie, być może najbardziej interesującym zastosowaniem jest pudełko, ponieważ wymagając do działania tylko bloku, który zajmuje, oferuje interesujące opcje. W ten sposób, można go łatwo ukryć na przykład na podłogach, sufitach lub ścianach.

Minecraft daje ci możliwość i zaprojektowanie wszystkich narzędzi, których może potrzebować twój awatar, wystarczy poszukać materiałów, takich jak drewno, wlewki żelaza, między innymi diament i, jeśli to konieczne, stoły rzemieślnicze, takie jak stół ze strzałami lub stół kowalski, a raz masz wszystko, co możesz zacząć tworzyć.