Skip to content

Jak zrobić lub stworzyć własny nóż w grze Minecraft – Crafting Knife

27 de luty de 2021

Kiedy mówimy o graniu w gry wideo, mówimy o zanurzeniu się we wszechświecie, który został stworzony od podstaw, w którym możemy wchodzić w interakcje z różnymi przedmiotami lub wykonywać różne czynności, aby się dobrze bawić.

A jednym z przedmiotów, z którymi najczęściej się kontaktujemy, jest broń, ponieważ często jest to opowieść o bohaterze walczącym ze złem lub koniecznością walcz z wszelkiego rodzaju potworami. To sprawiło, że użycie broni lub jakiegoś rodzaju przedmiotu do ataku lub obrony nie jest tak rzadkie w świecie gier wideo.

Chociaż początkowo użycie broni w gra wideo Wiele osób spoglądało na to z dezaprobatą, mówiąc, że zachęcają do agresywnego zachowania, a prawda okazała się inna. Z biegiem lat używana broń i sposób jej używania zmieniły się w dużym stopniu.

Zachęciło to twórców gier wideo do dążenia do jak największej kreatywności w swoich grach, a nawet broni. Co doprowadziło do zatrudniania wszelkiego rodzaju artystów do projektowania broni i zbroja do różnych gier.

Minecraft jest tego dobrym przykładem, ponieważ jest to gra, która rozwijała się od wczesnych etapów rozwoju i od momentu wydania. Jest to gra, która jest stale aktualizowana i do której dodawane są nowe potwory i bronie, co pozwala nam zdobywać doświadczenie w grze.

Ta ostatnia jest dużą zmianą od czasu rozpoczęcia gry, jedyną bronią, której można było użyć, był miecz, ale arsenał się powiększył. Dlatego jeśli chcesz również zwiększyć swoją kolekcję w grze Minecraft, możesz skorzystać z następującego samouczka i zrobić nóż używać go ze wszystkimi potworami, które przynoszą noc i jaskinie. W Minecrafcie możliwe jest nawet stworzenie wsparcia dla zbroi z bronią.

Poprzez mody

Naprawdę w Minecraft niestety nie ma możliwości stworzenia noża, ponieważ pomimo całego arsenału, do którego można uzyskać dostęp poprzez crafting lub crafting, najbliższy jest miecz.

Ale są na to sposoby noże tylko wtedy, gdy w grze używane są mody lub mody, które naprawdę nie są zbyt trudne do zainstalowania. Jednym z najpopularniejszych modów, które mają noże, jest Życie w lesie, mod, który ma na celu skupienie się na naturze i interakcji z nią, takich jak sadzenie drzew.

W tym celu mod zawiera wiele nowych rzeczy które gracz może znaleźć i użyć, a wśród nich są pliki nóż, który może być wykonany tak jak miecz, ale tylko z kawałka głównego materiału i pręta.

Ponadto mają również połowę czasu trwania miecza, a także połowę obrażeń, więc w ogóle nie są bronią. specjalny.

Miecz z trawy Minecraft

W Minecraft Dungeons

Innym sposobem użycia noży jest przejście Minecraft Dungeons, rodzaj spin-offu Minecrafta, na który składa się gra akcji, w której różni bohaterowie mogą wchodzić do lochów, aby pokonać potwory.

Jedną z broni, której można użyć do tego celu, są noże, które podczas używania mają kilka interesujących aspektów, takich jak fakt, że atakują rzucaniem.

Jednak ponieważ Minecraft Dungeons to gra, która polega wyłącznie na walce, a nie na wydobywaniu lub robić przedmioty, nie możesz w nim wytworzyć noża. Ale ty możesz znaleźć noże wewnątrz miejsc, takich jak pustynna świątynia lub Kup je do kowala, który go ma.