Skip to content

Jak zrobić lub stworzyć miecz w grze Minecraft – Wytwarzanie miecza (przykład)

27 de luty de 2021

Minecraft jest prawie jak prawdziwy świat – możesz zrobić wszystko! Jeśli w pewnym momencie potrzebujesz miecza, ale nie wiesz, jak go wykonać, dzisiaj wyjaśnimy, jak wykonać dwa rodzaje mieczy: W żelazo i kamień. W taki sposób, że kiedy tylko chcesz, możesz stworzyć swoje miecze z tych dwóch materiałów, które są najbardziej dostępne w Minecrafcie. Więc czytaj dalej temat: Jak zrobić lub stworzyć miecz w Minecraft – Crafting sword.

Jak zrobić lub wykonać żelazny, złoty i diamentowy miecz w grze Minecraft

Wykonanie żelaznego miecza w grze Minecraft jest bardzo łatwe, prawie tak proste, jak pobranie i zainstalowanie gry Minecraft na komputerze, ponieważ wymaga kilku kroków, które możesz wykonać w ciągu kilku minut:

Najpierw będziesz potrzebować drewnianego kilofa, który składa się z 3 drewnianych desek i 2 drewnianych patyczków. Po wykonaniu drewnianego kilofa skierujesz go w stronę pobliskiej góry lub głębokiej jaskini. Za pomocą kilofa zaczniesz wydobywać kamień, którego będziesz potrzebować, aby uzyskać żelazo.

Następnie musisz wrócić do swojego domu w grze Minecraft i Uzyskać dostęp do Stół rzemieślniczyi kiedy już tam jesteś, udajesz się do sekcji mieczy i zbroi. A dzięki 3 kostce brukowej i 2 patykom, umieszczając je w sekcji Produkcja, otrzymasz kamienny kilof.

Teraz znowu udajesz się do góry lub jaskini, aby wydobyć żelazo potrzebne do stworzenia potężnego żelaznego miecza.

Po wydobyciu wymaganego żelaza kilofem wracasz do domu w Minecrafcie i uzyskujesz dostęp do stołu rzemieślniczego. W sekcji mieczy i zbroi musisz umieścić w siatce „Produkcja” 2 kawałki żelaza i 1 drewniany pręt, aby uzyskać żelazny miecz. W ten sposób zdobędziesz już swój cenny żelazny miecz i będziesz gotowy do użycia w dowolnym momencie.

Teraz do zrobienia Diamentowy mieczW świecie przetrwania będziesz potrzebować 2 diamentów i laski. Na stole do tworzenia najpierw kładziesz 2 diamenty, a na ostatnim kwadracie kładziesz pręt lub kij. Wtedy będziesz mógł przypisywać zaklęcia do swojego miecza, a otrzymasz cenny, potężny i bardzo piękny diamentowy miecz.

Zamiast tego, aby twój Złoty miecz potrzebujesz 2 sztuk złota i 1 pręta lub kija. W ten sam sposób na stole rzemieślniczym umieść 2 sztuki złota najpierw w sekcji Produkcja, a pręt na końcu, a następnie będziesz miał swój miecz.

Jak zrobić lub stworzyć miecz z kamienia i drewna w grze Minecraft

Aby stworzyć swój własny kamienny miecz w grze Minecraft, w świecie przetrwania, będziesz potrzebować 2 kamiennych kostki brukowej i 1 laski. Aby zdobyć kamień, tak jak w przypadku żelaza, musisz udać się do góra lub jaskinia i drewnianym kilofem wydobywa się kamień.

Następnie wchodzimy do stołu rzemieślniczego, w sekcji mieczy i zbroi umieszczamy 2 kostki brukowe i 1 pręt w Manufakturze. W ten sposób z łatwością zdobędziemy nasz kamienny miecz w ciągu zaledwie kilku minut.

Teraz, aby wykonać drewniany miecz, będziesz potrzebować po prostu kilku elementów, które z łatwością zdobędziesz. Będziesz potrzebował kilku drewniane deski (dostajesz je z drzew) możesz nawet zrobić lub stworzyć drewniany kij, aby zrobić swój miecz.

Więc kiedy to masz, idź do stołu rzemieślniczego, w sekcji Crafting, połóż 2 deski z drewna dębowego lub brzozowego i laskę, a otrzymasz drewniany miecz.

Używa mieczy w grze Minecraft

Miecze w światach Minecrafta są bardzo przydatne, mają różne zastosowania i różne poziomy mocy. Na przykład najpowszechniejszym zastosowaniem mieczy jest robienie bronić cię potworów jak zombie, szkielety, rabusie i inni gracze. Z drugiej strony możesz zdobyć niszczycielskie zaklęcie krawędzi dla swojego miecza, a tym samym wygrać w grze.

walka na miecze wykonana w grze Minecraft

Także Przydają się do części garderoby twojej skóry, dzięki czemu w połączeniu ze zbroją wygląda znacznie mocniej i efektownie. Ponadto są bardzo przydatne do zabijania irytujących pajęczyn i bambusa, które dostajesz w grze.

Sukienki! Wykonywanie mieczy w Minecrafcie z różnych rodzajów materiałów jest bardzo proste, z kilkoma materiałami, które możesz łatwo zdobyć, możesz je łatwo zrobić.