Skip to content

Jak zrobić lub stworzyć książkę za pomocą pióra w Minecraft? – Księga rzemieślnicza (przykład)

27 de luty de 2021

Minecraft to jedna z najstarszych gier na świecie, a powodem jej przetrwania jest fakt, że nieustannie wymyśla się na nowo dzięki aktualizacjom. Z tego powodu wielu ludzi gubi się i nie wie, co mogą zrobić w grze, z tego powodu Dziś dowiesz się, jak zrobić lub wykonać książkę za pomocą pióra Minecraft.

A jest tak, że mówiąc o grze, która stanowi wyzwanie o przetrwanie, oczywiste jest, że książek nie zabraknie ani w formie pamiętników, ani po prostu po to, by zostawić poradniki dla innych (w trybie online). To sprawia, że ​​te obiekty są podstawową częścią tego tytułu. stworzony przez Mojang (Pamiętaj, że przed kontynuowaniem należy zaktualizować Minecrafta do najnowszej wersji).

Materiały do ​​tworzenia książki za pomocą pióra

Teraz, czego powinieneś się nauczyć, zanim zaczniesz zrobić lub spreparować książkę za pomocą pióra w Minecraft, to niezbędne materiały do ​​jego budowy. Chodzi o to, że zanim będziesz mógł dodać pióro do książki, musisz sam je stworzyć (ponieważ książka i książka z długopisem to dwa różne przedmioty z różnymi przepisami).

Książka składa się z następujących materiałów: Papier i skóraPierwsza jest tworzona przez umieszczenie trzech trzcin cukrowych w linii prostej na stole roboczym (w ten sposób otrzymasz trzy kartki papieru).

Drugie uzyskuje się zabijając krowy, gdy umrą, puszczą (prawie zawsze dają ci jedną lub dwie). Dokładna ilość potrzebna do tego przepisu to trzy arkusze i kawałek skóry, więc powinno być Ci łatwo to wszystko szybko zdobyć.

Kiedy masz je wszystkie, umieść je w następującej pozycji wewnątrz stołu roboczego: w drugim rzędzie połóż arkusz w pierwszym i drugim kwadracie, w drugim rzędzie umieść kolejny arkusz w pierwszym kwadracie, a w drugim skórę. Z tym już książka wyjdzie, wystarczy ją chwycić, aby ją zapisać.

Kiedy będziesz gotowy, będziesz musiał poszukać innych materiałów, aby go z nim połączyć, a tym samym zrobić lub stworzyć książkę za pomocą pióra w Minecrafcie.

Jak szybko zrobić lub stworzyć książkę za pomocą pióra w Minecraft?

Teraz, wykonując wszystkie powyższe kroki, następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest poszukanie worka z atramentem i długopisu, ponieważ są to materiały, których potrzebujesz, aby zakończyć opracowanie przedmiotu.

Worek z atramentem jest bardzo łatwy do zdobycia, Wystarczy udać się do dowolnego akwenu (morza lub rzeki) i zabić kałamarnicę, to zwolni torbę, którą możesz normalnie podnieść. Pióro uzyskuje się eliminując kurczaki, które mogą wypuścić od 1 do 2, gdy umrą.

Kiedy zdobędziesz oba, musisz udać się do stół do pracy i umieść przedmioty w następujący sposób: w drugim rzędzie w pierwszym pudełku znajduje się książka, a następnie w polu numer dwa jest worek z atramentem, aby zakończyć w trzecim rzędzie w polu numer dwa umieść pióro. Spowoduje to natychmiastowe ukazanie się książki.

stolik do gry minecraft

Funkcja tej wspaniałej książki polega na tym, aby działać tak, jak jest można w nim napisać 50 stron po 256 znaków.

Aby pisać na tych stronach, wystarczy nacisnąć prawy przycisk myszy z książką w ręku, co spowoduje wyświetlenie pola tekstowego, w którym możesz wpisać, co chcesz.

A z tym drugim wiesz wszystko, czego potrzebujesz zrób lub stwórz książkę długopisem w Minecraft, idź i zbuduj własne, aby móc opowiadać swoje historie, a jeśli ktoś zapyta cię, jak napisać książkę w Minecrafcie?, to naucz go, aby ta wiedza nie została utracona.

Nie tylko ze względu na pisanie, ale także dlatego, że gdy już się tego nauczysz, możesz przejść do korzystania z zaczarowanych książek w grze Minecraft i stworzyć księgarnię lub regał, dzięki czemu możesz poszerzyć swoje doświadczenie.