Skip to content

Jak zrobić lub stworzyć golema w Minecraft – żelazo, kamień, diament, śnieg itp.

27 de luty de 2021

Od czasu premiery w 2009 roku Minecraft stał się najlepiej sprzedającą się grą wideo wszechczasów. W tym artykule pokażemy, jak zrobić Golema w Minecrafcie, czy to z żelaza, kamienia, diamentu czy śniegu. Te Możesz je tworzyć za pomocą różnych technik, zdobywając minerały w grze Minecraft, takie jak żelazo, wśród innych niezbędnych materiałów.

Wschód gra z otwartym światem, Daje nam różne opcje i możliwości, takie jak obecność towarzyszy nie tylko w prawdziwym świecie, ale także w samej grze.

Jak stworzyć Golema w Minecraft

Te stworzenia są dobrze znane i używane przez wszystkich użytkowników i graczy Minecrafta. Te tak zwane Golemy, oprócz tego, że są towarzyszami, są strażnikami, którzy cię chronią przed atakami różnych wrogów. Wrogowie ci zwykle pojawiają się w nocy i mogą to być między innymi zombie, pnącza, szkielety, znane endery.

Każdy z tych Golemów ma inną ochronę i zdolności ataku, w zależności od materiału, z którego go zbudujesz. W grze Minecraft materiałów budowlanych jest mnóstwo, a możliwości jest wiele. Więc jeśli chcesz wiedzieć, jak stwórz własnego golema, Jesteś we właściwym miejscu.

Naucz się tworzyć golema w grze Minecraft

Istnieją różne typy Golemów, które pomogą Ci w różnych sytuacjach z różnymi rodzajami wrogów. Następnie pokażemy jak stworzyć własnego golema z najbardziej skutecznych i odpornych materiałów.

Śnieżny golem

Jest to jedno z najłatwiejszych do zrobienia, ale znajduje się również na liście najsłabszych i najbardziej podatnych na ataki wroga. Jego główną słabością jest piasek i woda. Gdy zbliża się wróg, ten golem ruszy do rzucaj w niego śnieżkami, aby się chronić.

wytwarzanie śnieżnego golema

Aby zrobić naszego śnieżnego golema, musisz go tylko mieć 2 bloki śniegu i dynia. Bloki śnieżne są najłatwiejsze do zdobycia, ponieważ materiał ten jest dość obfity w dowolnym miejscu na mapie. Aby nasz golem ożył, musisz ustawić dwa bloki śniegu pionowo, a dynię na górze.

Żelazny golem

Żelazny golem jest idealny do obrony przed ataki zombie i eksplozje creeperów. Więc najpierw musimy znaleźć żelazo w Minecrafcie. Mając wystarczającą ilość żelaza, możemy łatwo tworzyć bloki i tworzyć żelazne Golemy.

Aby go stworzyć, nie musisz robić stołu rzemieślniczego ani niczego podobnego. Ponieważ aby stworzyć Golema, musimy tylko stworzyć strukturę o określonym kształcie. Gdy konstrukcja zostanie ukończona, nasz Golem ożyje.

metalowy golem

Do naszego Żelaznego Golema będziemy potrzebować tylko 4 żelazne bloki i 1 blok dyni. Ważne jest, aby najpierw umieścić żelazne bloki w kształcie litery „T”, a główkę dyni na końcu. W przeciwnym razie to nie zadziała.

Golem więdnie

To jedna z głównych postaci w Minecrafcie i najsilniejsza ze wszystkich, a zatem najtrudniejsza do zbudowania. To jest Trójgłowe stworzenie z możliwością unoszenia się na wodzie. Po ożywieniu napełni się energią, a otrzymując obrażenia wygeneruje różne eksplozje, które natychmiastowo wyeliminują pobliskiego wroga.

Obrażenia, które odniesiesz, będą zależeć od poziomu trudności, na którym grasz. Mając mniej niż połowę swojego życia, stanie się odporny na strzały ze szkieletów.

Za każdym razem, gdy Wither zabije wroga, pozostawi po sobie artefakt znany jako Rose of the Wither, który służy do przygotowywania różnych mikstur lub pułapek. Jak widać, jest to stwór, który zapewni nam sporą ochronę podczas rozgrywki. Aby go zbudować, potrzebujesz 4 bloki piasek duszi 3 bielsze bloki głowy szkieletu.

Proces budowy jest podobny do poprzedniego 2. Zamierzamy umieścić bloki w postaci „T”, a następnie umieścimy głowy szkieletów na wierzchu 3 górnych bloków.

Gdy go zbudujesz, Wither zmieni kolor na niebieski, a jego procent życia wzrośnie, dopóki nie zostanie ukończony. W tym czasie golem jest odporny na ataki i pozostaje całkowicie nieruchomy. Ważne jest, aby przetrwać ataki w grze Minecraft i możesz to zrobić, używając golema, aby się chronić.

To wszystko! Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci, postępując zgodnie z zaleceniami w tym artykule, będziesz chroniony.