Skip to content

Jak zostać najlepszym przyjacielem kogoś na HouseParty (przykład)

26 de luty de 2021

Chcesz utrzymywać zdalny kontakt ze swoimi długoletnimi przyjaciółmi i rodziną w inny sposób? Czy próbowałeś pobrać aplikację HouseParty? Dziś w naszym przewodniku edukacyjnym znajdziesz: Jak mogę zostać najlepszym przyjacielem kogoś na HouseParty?

Wiedz też, dlaczego Domówka Dzięki technologicznej magii połączeń wideo stała się jedną z najpopularniejszych aplikacji.

Dlaczego HouseParty stało się jedną z najpopularniejszych aplikacji?

HouseParty to jedna z najłatwiejszych w instalacji i obsłudze aplikacji do rozmów wideo, oferuje również swoim użytkownikom niesamowite narzędzia, które z kolei wspierać relacje zdalnie i zabawnie między dobrymi przyjaciółmi i rodziną. W rzeczywistości możesz wejść do prywatnego pokoju lub imprezy w HouseParty. Bez zbędnych ceregieli chcemy, abyś wiedział, dlaczego ta aplikacja stała się ulubioną:

 • Jest Aplikacja wieloplatformowaOznacza to, że możesz go używać zarówno na swoim komputerze z Google Chrome, Androidem, iPhonem, iPadem lub tabletami.
 • Do rozmów wideo możesz zaprosić maksymalnie 7 osób, które mogą jednocześnie kontaktować się z Tobą.
 • Możesz również mieć plik pokój rozmów wideo a nawet udostępnij swój ekran.
 • Od tego czasu przyciąga wielu młodych ludzi oferuje 4 zabawne gry które nie zawierają innych aplikacji: Heads Ups!, Trivia, Cheap and Guec, Quick Draw!
 • Chłopcy z 13 lat i więcej mogą go używać.
 • Możesz zaprosić swoje kontakty z sieci społecznościowych Facebook i Snapchat. Możesz nawet korzystać z HouseParty bez rejestracji.

Jak możesz zostać najlepszym przyjacielem kogoś na HouseParty?

Dzięki HouseParty czynnik odległy nie będzie już przeszkodą Aby zatrzymać najlepszych przyjaciół, zobaczmy, jak możesz stać się czyimś najlepszym przyjacielem dzięki tej aplikacji:

Jak zarejestrować?

 • Pobierz aplikację ze Sklepu Play, załóż konto w HouseParty i zarejestruj się za pomocą telefonu, adresu e-mail i hasła, chociaż ta aplikacja daje również możliwość rejestracji za pomocą e-maila, nie potrzebujesz numeru telefonu, więc możesz zachować prywatności Twoich danych.
 • Upewnij się że masz uzupełniłeś swój profil poprawnie wprowadził wszystkie dane, klikając symbol nakrętki w lewym górnym rogu, aktywuje to menu ustawień zaawansowanych.

Jak to wykorzystać i tym samym zaprzyjaźnić się z kimś na HouseParty?

 • Będąc w głównym interfejsie HouseParty, kliknij wesołą buzię w lewej górnej części ekranu, tam możesz dodaj swoich przyjaciół i kontakty, które już zaimportowałeś z Facebooka lub Snapchata,

 • W sekcji: Możesz zalogować się za pomocą Facebooka lub Sanpchata, możesz połączyć swoich najlepszych przyjaciół lub inny kontakt, który chcesz wygodniej zaimportować do HouseParty.
 • Ponieważ ta aplikacja umożliwia wykonywanie połączeń wideo i czatów wideo, wybierz znajomych, naciskając zielony telefon, aby rozpocząć rozmowę wideoOczywiście, aby rozpocząć rozmowę wideo, musisz mieć połączonych znajomych.
 • Ty pierwszy sesja w pokoju prywatnymi skorzystaj z opcji, którą daje ci możliwość interakcji z maksymalnie 8 osobami, albo przyjdą same.
 • Ponieważ ta aplikacja umożliwia Twoim znajomym dołączanie innych znajomych, skorzystaj z możliwości zostania najlepszym przyjacielem tej osoby, ale jeśli jej nie znasz, bądź ostrożny! Możesz nacisnąć symbol kłódki i zamknij swój prywatny pokój.
 • Jak dobrze wiesz, HouseParty zawiera 4 bardzo zabawne gry, które możesz graj online ze znajomymichociaż ma inne, ale są to płatności. Wystarczy kliknąć ikonę kości w prawym górnym rogu ekranu i świetnie się bawić. Nawet poprzez grę możesz zbierać fundusze.

HouseParty oferuje Ci nawiązanie przyjaźni

Z Jak mogę zostać najlepszym przyjacielem kogoś na HouseParty? Nie ma znaczenia, czy jesteś z dala od domu, przeprowadziłeś się, prowadzisz bardzo zajęty tryb życia czy jakąkolwiek inną sytuację, wtedy HouseParty będzie rozwiązaniem.

W ten sposób utrzymasz przyjaźnie, utrzymasz kontakt online z bliskimi, których nie widujesz już tak często i dlaczego nie? zrobisz nowe najlepsi przyjaciele, kiedy ożywiasz swoje dni.

dołącz do naszego kanału telegram