Skip to content

Jak zobaczyć osoby, które dodały Cię do Snapchata z Twojego urządzenia mobilnego?

13 de styczeń de 2022

Podobnie jak w przypadku innych platform odpowiedzialnych za generowanie doskonałej interakcji między użytkownikami Internetu, Snapchat ma tendencję do wyróżniania się pod względem sposób wyświetlania listy znajomych które ostatnio dodałeś. Dlatego z tej opcji proces przeglądania użytkowników, którzy Cię dodali, może być nieco skomplikowany. Dlatego dzisiaj wskażemy całą procedurę, abyś mógł zobaczyć oczekujące prośby i osoby, które Cię dodały, a wszystko to w jak najprzyjemniejszy sposób.

Tylko wtedy możesz poznaj nazwiska i dane kontaktowe osób którzy zdecydowali się umieścić Cię na swojej liście znajomych. Należy zauważyć, że posiadanie tego typu informacji jest ważne na wypadek konieczności wysłania pilnej wiadomości lub jeśli jesteś jedną z osób, które bardzo martwią się o swoje bezpieczeństwo. I to właśnie w Snapchacie możesz wyrzucić kogoś z grupy lub wyeliminować te osoby, które z jakiegoś powodu nie wzbudzają w Tobie żadnego zaufania.

Gdzie znaleźć oczekujące zaproszenia do znajomych na Snapchacie?

Czy wiesz, że będąc częścią społeczności Snapchata, masz nie tylko przywilej zdobycia najbardziej cenionych obecnie tajnych filtrów? Poza tym możesz sprawdź wszystkie oczekujące zaproszenia do znajomych pochodzący od ludzi, których możesz znać w prawdziwym życiu. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć funkcji Dodaj znajomych i aby się do niej dostać, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Snapchat, uzyskując dostęp do części twojego profilu, która znajduje się na górze twojego ekran.

Następnie pojawi się przycisk Dodaj znajomych i po prostu powinieneś bardzo dobrze wyglądać w sekcji z napisem Dodano a to wskaże listę użytkowników, którzy zdecydowali się Cię dodać. Po potwierdzeniu ich zaproszenia do znajomych osoby te staną się częścią sekcji Moi znajomi na platformie. Pamiętaj, że po zaktualizowaniu listy kontaktów możesz przystąpić do automatycznego zapisywania rozmów, jeśli nie chcesz stracić najważniejszych rozmów.

Co powinieneś zrobić, aby inne osoby dodały Cię do Snapchata?

Zachęcanie innych osób do dodania Cię na Snapchacie to naprawdę bardzo prosta procedura i możesz to zrobić na wiele sposobów. Pierwsza z nich składa się z przejdź do sekcji, która mówi Dodane przez nazwę użytkownika a to oznacza, że ​​druga osoba umieści Twoje dane osobowe w pasku wyszukiwania w celu znalezienia Cię. Możesz także poprosić innych o dodanie Cię przez Twój Snapcode. Wszystko to, jeśli druga osoba zeskanuje kod, który wszyscy użytkownicy tej aplikacji mają za zdjęciem profilowym, które ich identyfikuje.

Dlatego masz możliwość: udostępnij swój Snapcode za pośrednictwem mediów społecznościowych najbardziej popularne w tej chwili, aby osoby, które preferujesz, nie wahały się dodać Cię. Podobnie użytkownicy będą również mogli mieć Cię na swojej liście kontaktów, jeśli mają Twój adres e-mail lub numer telefonu, ponieważ Snapchat poleci im w swoich opcjach sugestii, aby Cię dodać.

jak sprawić, by inne osoby dodały Cię na snapchat z klawiatury komputera lub telefonu komórkowego

Wreszcie, w ramach tej platformy istnieje również metoda o nazwie Added by Quick Add, co oznacza, że ​​Twoje dane kontaktowe na Snapchacie pojawią się przed oczami niektórych użytkowników, którzy mają jakiś związek z Twoimi najbliższymi przyjaciółmi lub rodziną. To wszystko, na podstawie szeregu bardzo przydatnych sugestii przy dodawaniu kolejnych osób do platformy.

Teraz, gdy znasz najlepsze sposoby, aby inne osoby dodają Cię do swojej listy znajomych, możliwe, że udostępnienie linku do Twojego profilu przykuło Twoją uwagę. Aby to zrobić pomyślnie, musisz uzyskać dostęp do swojego profilu, klikając ustawienia konfiguracji i tuż przy swojej nazwie użytkownika, zobaczysz małe pole z napisem Udostępnij. Dlatego ważne jest, aby wybrać go, aby skopiować link ze swojego Snapchata.

Jeśli dodałeś znajomego, ale nie jesteś pewien, czy ta osoba On również umieścił Cię na swojej liście kontaktów, możesz o tym zweryfikować. Ponieważ czasami nie pojawiają się powiadomienia, które wskazują, że ktoś nas dodał. Dlatego wskażemy dwa różne kroki, które zależą od typu posiadanego urządzenia. W ten sposób bez większych niedogodności docenisz listę swoich nowych kontaktów.

jak zobaczyć nowe kontakty z aplikacji snapchat na smartfonie

Z Androida

Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czy ktoś dodał Cię z powrotem, polega na przesłaniu uzupełnienia i żeby zrobić to poprawnie, należy kliknąć w białe kółko, które pojawia się w opcjach Aplikacji.Wszystko to, wysyłając je niebieską strzałką na ekranie do wybranego użytkownika, ale tak, ta metoda nie jest najbardziej dyskretny ze wszystkich.

Teraz, gdy zdobędziesz wybranego użytkownika, wystarczy kliknąć Wyślij, a na ekranie docenisz wyniki, które powiedzą Ci, czy zostałeś dodany, czy nie. Jeśli więc widzisz szarą strzałkę z napisem Oczekujące, oznacza to, że nie zostałeś jeszcze dodany. Z drugiej strony, jeśli widzisz czerwoną ikonę z napisem Dostarczono, oznacza to, że druga osoba na pewno Cię dodała.

sposób, aby zobaczyć nowe kontakty aplikacji snapchat z telefonu

Korzystanie z iOS

Jeśli masz iPhone’a i chcesz sprawdzić, czy dodał Cię z powrotem, musisz otworzyć aplikację Snapchat, dotknąć ikony z napisem Znajomi i natychmiast uzyskać dostęp do opcji Nowy czat. Następnie musisz poszukać wybranej przez siebie osoby, naciskając i przytrzymując ikonę ich nazwy aby zobaczyć kartę, która pokaże niebieski przycisk z napisem Dodano. Co oznacza, że ​​druga osoba jeszcze nie uczyniła cię swoim przyjacielem.