Skip to content

Jak znaleźć specyfikacje mojego iPhone’a w Apple? – Modele i ceny

28 de grudzień de 2021

Obecnie Apple to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek technologicznych, wszystko dzięki temu, że posiada doskonałej jakości sprzęt. W rzeczywistości specyfikacje, które ma cały ich sprzęt, są zawsze najlepsze, co można potwierdzić, po prostu rzucając okiem. Wiedzieć gdzie szukać specyfikacji temat zostanie wyjaśniony poniżej.

Gdzie możesz zobaczyć wszystkie modele iPhone’a?

Aby zobaczyć specyfikację telefonu Apple, musisz najpierw znaleźć miejsce, w którym możesz zobaczyć wszystkie modele iPhone’a, aby znaleźć nasz. Można je znaleźć na oficjalnej stronie Apple. Aby uzyskać do niego dostęp, wystarczy przejść do preferowanej przeglądarki i pisać „Oficjalna Strona Apple”, i voila, możemy wejść na platformę.

Teraz wchodzę do sieci, przyjdzie czas poszukać modelu urządzenia, a do tego przejdź do sekcji „Wsparcie”, znajduje się u góry ekranu, wewnątrz banera opcji. Będąc w sekcji wsparcia, musisz zlokalizować pasek „Wyszukaj tematy” i tam napisać „Zidentyfikuj model iPhone’a”, naciśnij Enter i kliknij pierwszy wynik.

Innym sposobem na to jest ze strony głównej serwisu iPhone. Będąc na ekranie początkowym, wystarczy kliknąć opcję „iPhone” w pasku opcji. Po wejściu do tej sekcji będziesz musiał kliknąć „Porównaj”, a tam będziesz mógł zobaczyć wszystkie dostępne modele iPhone’a. Prawda jest bardzo prosta!

Teraz, gdy już znajdziemy nasz model iPhone’a, musimy zlokalizować numer modelu. Aby to zrobić, co należy zrobić, zostanie wyjaśnione poniżej.

Jak znaleźć numer modelu swojego iPhone’a?

Gdy znajdziesz się na stronie Apple, nadejdzie czas, aby znaleźć numer Twojego modelu. Aby to zrobić, musisz wykonać dwa dość proste kroki, które zostaną wyjaśnione dokładnie poniżej.

Określ, gdzie się znajduje

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zlokalizuj nasz model iPhone na oficjalnej stronie internetowej. Wspomnieliśmy już, gdzie można je znaleźć: ze strony głównej, klikając na iPhone, a następnie na porównanie; lub ze wsparcia, przeszukując pasek wyszukiwania i wpisując „Zidentyfikuj model iPhone’a”.

Po wejściu do tej sekcji i zobaczysz zakładkę dla każdego modelu iPhone’a który ma dziś aktualizacje. Będziemy musieli po prostu zlokalizować ten, który mamy, a wtedy nadejdzie kolejny krok.

Sprawdź jego arkusz danych w Apple

Kiedy już zlokalizujemy nasz model w witrynie Apple, będziemy musieli tylko czytać, aż zobaczymy sekcję „Numery modeli”. Ważne jest, aby to powiedzieć te numery modeli są posortowane według regionu; to znaczy, że liczby dla Europy nie są takie same jak dla Ameryki Północnej, nie będą też takie same jak dla Azji i tak dalej.

Z tego powodu konieczne jest odczytywanie pliku do momentu odnalezienia numeru modelu, który posiada nasze urządzenie w regionie, w którym się znajdujemy. Teraz istnieje prostsza metoda, którą możemy znaleźć bezpośrednio z naszego urządzenia. Co to jest, wyjaśnimy poniżej.

osoba używająca iPhone'a

Alternatywna metoda: Zobacz specyfikacje z telefonu komórkowego

Sposób, który można uznać za łatwiejszy do zobaczenia, obie specyfikacje, takie jak nazwa naszego iPhone’a, takie jak numer modelu, pochodzą bezpośrednio z naszego telefonu komórkowego. Aby to zrobić, musisz iść do „Ustawienia”, następnie „Ogólne”, a następnie „Informacje”. Będąc w tej sekcji zobaczysz różne dane techniczne, w tym numer modelu.

Aby go zobaczyć, musisz nacisnąć numer części, który znajduje się po prawej stronie modelu. Dzięki temu możemy od razu zobaczyć model. Oczywiście, jeśli chcesz zdobądź wszystkie specyfikacje urządzenia najlepiej przejść bezpośrednio do witryny Apple, gdzie znajdziesz wszystkie te informacje.

Cóż, widać, że wyszukiwanie i odnalezienie wszystkich specyfikacji iPhone’a i jego numeru modelu ze strony Apple nie jest trudne. Jeśli te instrukcje są dokładnie przestrzegane, w krótkim czasie informacje będą dostępne tych fajnych telefonów z wyższej półki.

dołącz do naszego kanału telegram