Skip to content

Jak zmodyfikować stopkę praw autorskich PrestaShop (przykład)

28 de styczeń de 2021

Witamy! Jeśli niedawno pobrałeś PrestaShop i nie wiesz, co z tym zrobić zmodyfikować stopkę lub stopkę autorskąWięc nie martw się, tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

Co to jest PrestaShop?

Ta platforma działa jako doskonały menedżer treści, dzięki któremu możesz stworzyć własny wirtualny sklep od podstaw. Bez wątpienia jest to ogromna pomoc dla wszystkich, którzy chcą zacząć w branży handlowej.

W rzeczywistości od 2007 roku wiele firm zaczęło używać tej platformy do handlu produktami fizycznymi lub cyfrowymi, Z tego powodu obecnie ponad 300 000 sklepów polega na PrestaShop w zarządzaniu swoimi dochodami.

Musimy również przypomnieć, że możesz pobrać to oprogramowanie za darmo. Aby to zrobić, odwiedź jego oficjalną stronę i wykonaj kroki przedstawione w tej sekcji PrestaShop.

funkcje

PrestaShop pozwoli kupującym zobaczyć w różnych opcjach produkty, które wybrali. Wśród nich pokażemy Ci kilka.

 • Ta platforma zapewnia nam opcje wysyłki.
 • Wiele stawek
 • Ograniczenia przy wysyłaniu przesyłek
 • Pomaga nam zarządzać zapasami
 • Pozwala nam również na wykonywanie raportów i analiz
 • Z drugiej strony zawiera zarządzanie wieloma sklepami i zwrotami.

W sumie PrestaShop zawiera ponad 310 funkcji, które pomogą Ci bezproblemowo prowadzić Twój biznes. Dlatego od ponad 10 lat jest jedną z najczęściej używanych przez większość firm platform.

Kroki, aby zmodyfikować stopkę lub stopkę autorską PrestaShop

Następnie pokażemy Ci cały proces, który musisz wykonać zmienić stopkę lub stopkę chronioną prawem autorskim PrestaShop. Musisz po prostu postępować zgodnie z każdym krokiem co do litery, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie usunąć wyrażenia „2016 – oprogramowanie e-commerce od PrestaShop” oraz linku, który przekierowuje nas do strony PrestaShop.

Usuń słowo Oprogramowanie e-commerce według

Tutaj zobaczysz, jak to zrobić usuń lub edytuj wyrażenie „Oprogramowanie e-commerce według” który pojawia się w podpisie szybko i łatwo. Od razu spodziewamy się, że ten proces nie zajmie więcej niż 10 minut.

 • Najpierw musisz przejść do sekcji tłumaczeń; Aby to zrobić, przejdź do zakładki „Międzynarodowe”. Przypominamy jednak, że w menu zobaczysz słowo „Międzynarodowe”, ale jest to złe tłumaczenie, ponieważ wcześniej ta zakładka nosiła nazwę „Lokalizacja”. Jest to coś, co programiści muszą naprawić w następnych wersjach.
 • Po wejściu na zakładkę „Tłumaczenia” musisz kliknij opcję „Modyfikuj tłumaczenia”.
 • Teraz musisz wybrać „Typy tłumaczeń”, a następnie „Tłumaczenia tematów”.
 • Następnie kliknij „Wybierz motyw” i tam musisz wybrać domyślny klasyczny szablon PrestaShop.
 • Następnie w opcji „Wybierz język” kliknij opcję „Hiszpański”.
 • Aby kontynuować, w panelu tłumaczeń należy wpisać w pasku wyszukiwania „Oprogramowanie e-commerce według”, aw części wyników zobaczymy okienko, w którym możemy usunąć słowo. Na koniec kliknij opcję „Zapisz”.

modyfikować prawa autorskie stopki

 • Oto jak możesz Usuń ze stopki frazę „Oprogramowanie e-commerce według” z łatwością.

Zmień słowo „Prestashop” i połącz się z oficjalną stroną PrestaShop

Aby kontynuować ten krótki przewodnik, pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby to zrobić zmień słowo „Prestashop” i podaj link do oficjalnej strony PrestaShop, które pojawiają się w stopce.

 • Następnie musisz przejść do następującego pliku: /themes/classic/templates/_partials/footer.tpl i tam zobaczymy kod, w którym musimy zmienić link do oficjalnej strony PrestaShop na inną, którą chcemy.
 • Teraz, aby usunąć słowo „PrestaShop”, należy wyszukać w tym samym kodzie słowo „PrestaShop ™” i wpisać „newWord ™”.
 • W ten sposób możesz zmodyfikować zarówno link, który pojawia się na obrazku, który edytowałeś w PrestaShop

To wszystko na dzisiaj! Jeśli informacje zawarte w tym poście były dla Ciebie przydatne, pamiętaj, aby udostępnić je wszystkim swoim kontaktom za pośrednictwem najpopularniejszych sieci społecznościowych, aby nauczyły się, jak najlepiej je wykorzystać.