Skip to content

Jak zmienić region Tik Tok na moim urządzeniu | Przewodnik krok po kroku

27 de grudzień de 2021

Coś, co zawsze wpływa na różne platformy, takie jak TikTok, Netflix i YouTube pod względem ich działania jako takiego, czy lokalizacja czy region, w którym znajduje się użytkownik. Dzieje się tak, ponieważ platformy te mają pewne ograniczenia dla niektórych krajów i nie pozwalają w pełni cieszyć się zawartością ich platformy i oferują tylko treści dostępne dla tego konkretnego regionu.

Teraz TikTok jest jedną z tych platform, które ze względu na lokalizację, w której znajduje się użytkownik, pozwolą na dostęp do treści dostępnych dla tego regionu. Podobnie, jeśli jesteś twórcą treści w TikTok, możesz zauważyć, że być może twoje filmy nie docieraj do pożądanych regionów A jest to niekorzystne, ponieważ celem jest udostępnienie go w wielu innych regionach świata. Z tego powodu zaleca się zmianę informacji dotyczących Twojego regionu na inne, które zapewnią Ci większy dostęp.

Jak zmienić lokalizację Tik Tok i umieścić inne miejsce?

Platforma TikTok stale analizuje rodzaj treści, które widzą jej użytkownicy, dlatego też zaczyna pozwalać swoim użytkownikom na dalsze oglądanie tego typu treści, a także oferuje więcej treści z tego regionu. Więc TikTok będzie już wiedział wyraźnie co lubisz i w zależności od tego będzie to algorytm twojego konta TikTok.

Teraz jedną ze strategii, które można wdrożyć, aby pomóc TikTok w zmianie regionów, jest interakcja z treściami z innych regionów. Od kiedy zobaczą, że jesteś zainteresowany treściami z tego regionu, pozwoli Ci uzyskać dostęp do większej ilości treści i podobnie pozwala udostępniać swoje treści temu regionowi.

Z drugiej strony, wcześniej aplikacja TikTok umożliwiała dostęp do zmiany lokalizacji, a użytkownicy robili to łatwo, ponieważ znajdowała się w menu ustawień konta. Jednak ta opcja została obecnie usunięta przez TikTok, co wpływa na dlaczego będziesz musiał przeglądać treści z regionu, w którym się znajdujesz i jako taki z innego regionu, ale jako taki nie będziesz mieć pełnego dostępu, aby go zobaczyć lub udostępnić swoje treści innym regionom.

Gdy opcja zmiany lokalizacji zostanie wyeliminowana, TikTok będzie oparty na Twojej lokalizacji za pośrednictwem fizycznego urządzenia, które zapewni fizyczną lokalizację, w której się znajdujesz. Istnieje jednak kilka sztuczek, które mogą pomóc ci zmienić lokalizację twojego regionu w TikTok, a także pozwolą ci uzyskiwać dostęp do treści z tych regionów, które są dla Ciebie zabronione.

Korzystanie z VPN

VPN pozwoli ci ukryj dokładne informacje o swojej pierwotnej lokalizacjiLy, co jest bardzo dobrą opcją, jeśli chodzi o wdrożenie jej na platformie TikTok, dzięki czemu możesz mieć dostęp do treści z innych regionów i możesz udostępniać swoje treści w tych regionach, które są przed Tobą ukryte. Teraz, aby dokonać zmiany lokalizacji, będziesz musiał wykonać kilka kroków, a są to:

  1. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN z platform Google Play lub App Store, takich jak Sarturn VPN.
  2. Następnie otwórz aplikację i wybierz preferowany region z listy dostarczonej przez tę aplikację i z którego chcesz mieć dostęp do treści.
  3. Po podłączeniu wybranego regionu będziesz musiał uzyskać dostęp do aplikacji TikTok i powinna ona pokazywać zawartość z regionu, który wcześniej wybrałeś w sieci VPN.

skonfiguruj swojego VPN, aby zmienić lokalizację

Z kartą SIM

Ta metoda jest nieco bardziej skomplikowana do wykonania, ale jest szansa, że ​​zadziała. Co należy zrobić, to uzyskać numer telefonu dla wybranego regionu a kiedy już to zrobisz, możesz zmienić lokalizację. Podobnie, po tym będziesz musiał uzyskać dostęp do aplikacji TikTok i będziesz musiał zmienić numer telefonu, a w ten sposób zostanie osiągnięta zmiana lokalizacji regionu.

Jednak ten proces jest skomplikowany, ponieważ będziesz musiał kupić lub porównać kartę SIM z wybranego regionu za pośrednictwem stron trzecich i co będzie miało swój koszt.

Z treściami z innych regionów

Kiedy odwołujemy się do treści z innych regionów, oznacza to, że będziesz musiał stale wchodzić w interakcję z treściami regionu co chcesz. Oznacza to, że będziesz musiał wyszukiwać i eksplorować filmy, które zostały opublikowane z lokalizacją regionu, w którym mają się pojawiać ich treści, i w ten sposób algorytm TikTok będzie nadal prezentował treści z tego regionu.

Zmień język

Kolejna metoda, która zadziała, aby pojawia się treść z innego regionu, to poprzez zmianę języka z aplikacji TikTok. Musisz wykonać następujące czynności:

  1. Wejdź do aplikacji TikTok.
  2. Następnie przejdź do opcji swojego profilu i kliknij trzy poziome linie, które znajdują się w prawym górnym rogu.
  3. Teraz wybierz opcję „Dostosowanie i prywatność”.
  4. Następnie poszukaj opcji „Język aplikacji” i wybierz ją.
  5. Po wybraniu wyszukaj żądany język regionu i nadaj mu „Gotowe”, to będzie to.
  6. Na koniec przejdź do głównego ekranu aplikacji i dzięki temu powinieneś przedstawić informacje o regionie wybranego języka.

zmień język, aby uzyskać dostęp do treści z innych regionów

W jakich krajach dostępny jest Tik Tok Bonus?

Bonus TikTok został zaprojektowany w taki sposób, aby użytkownicy z określonych krajów mogli udostępniać link i filmy z tej platformy wielu innym użytkownikom, którzy jeszcze nie pobrali tej aplikacji.Ponadto, użytkownicy, którzy wykonają tę czynność, otrzymają premię określoną pieniężną w zależności od kraju. Ta aplikacja jest dostępna dla Hiszpania, Argentyna, Meksyk i Kolumbia na chwilę.

dołącz do naszego kanału telegram